- stanovi MOLVICE

  • Za upit "stanovi molvice" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najboljih lokacija u Dubravi, Studentskom gradu, na prodaju je ovaj kompletno NOVO adaptiran 3-soban stan od 76m2, smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, 177.000 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

VALDEBEK OKOLICA prodajemo prekrasan stan u prizemlju u izgradnji površine 54m2 + ostava + vrt + garaža 20m2. Stan se sastoji od hodnika, kupaone, 2 spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka. Stanu pripada ostava, garaža 20m2 (PLAĆA SE POSEBNO dodatno na cijenu) i vrt. Završetak radova....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan na drugom katu stambene zgrade potpuno namješten. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,dva balkona(na istočnoj i zapadnoj strani),hodnika,ostave,kupaonice,wc-a,spremište u podrumu zgrade 5 m2. Stan je orijentiran istok-zapad....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo stan s četiri spavaće sobe svega 300m od plaže u Banjolama. Stan se nalazi u visokom potkrovlju odnosno na 2.katu stambene zgrade. Stan je ukupne stambene površine 81m2 i sastoji se od podesta/balkona, predsoblja, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Manuš, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2023.,

www.trgostan.hr

Izvrstan trosoban komforan stan površine 102 m2, smješten na 3. katu stambene zgrade u centru Splita - predio Manuš, koji se sastoji od tri sobe, kupaonice WC-a, velikog predsoblja, manjeg predsoblja, kuhinje, ostave, izbe i lođe, orijentacije sjever-jug, sunčan, potrebna potpuna....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 350.000 €, 88,62 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo stan u centru Pule ukupne stambene površine od 74,62 m2. Stan se nalazi u visokom prizemlju te se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaone, dvije spavaće sobe i dodatne konobe od cca.14m2, koja ima pristup iz stana ili s glave ceste. Stan krasi fugirani....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 320.000 €, 111,99 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo ovaj moderno uređen dvoetažni stan smješten svega na nekoliko minuta od centra Pule. Stan je opremljen modernim namještajem te kao takav se prodaje. Stan je smješten na drugom katu zgrade i na mansardi zgrade, koji se sastoji od kuhinja+ blagovaonica+ dnevni boravak,loggia,kupatila,sobe,dnevnog....

 
 
 
  Stan, STOMORSKA, 219.000 €, 72,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2024.,

www.trgostan.hr

CIJENA SNIŽENA S 270.000 EUR NA 230.000 EUR! .

 
 
 
  Stan, TROGIR, 320.000 €, 92,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Trogir,Centar,komforan trosoban stan 92 m2,na prvom katu manje stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u centru grada u blizini svih sadržaja(škola,vrtić,trgovine,pijaca,itd) Stan ima tri velike spavaće sobe ,kupatilo,hodnik,wc,kuhinju sa blagovaonicom ,zasebni veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, Centar, 422.280 €, 87,23 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2024.,

www.c21futura.com

ROVINJ, EKSKLUZIVAN DVOETAŽNI STAN U BLIZINI CENTRA,CIJENA NA UPIT Prodajemo prizemni stan (B1B) u stambenoj zgradi sa 4 stambene jedinice. Dvoetažni stan u prizemlju i na prvom katu stvarne visine, netto korisne površine 87.23 m2, i dvorišta netto površine 103.20 m2. Stan je vrlo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi (154889)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja