- stanovi MARKOVO POLJE

  • Za upit "stanovi markovo polje" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.007 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • 3.kat
    • novogradnja
    • okućnica
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARKOVO POLJE, 238.080 €, 74,40 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026. - 238.080 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B4: 74.40m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 77.63m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 248 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 233 511€. USELJENJE: 10./2026. O....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 232.199 €, 78,70 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ČETVEROSOBAN STAN 17,1 KAT ? SESVETE (78,70m2 lođa,(garaža+ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 170.499 €, 56,86 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta !** _________________________________________ - Uživajte u tišini i prirodi, daleko od gradske gužve, ali dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja. - Brza i jednostavna povezanost sa centrom Zagreba preko javnog prijevoza i glavnih prometnica.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi markovo polje'
231.999 €
159.000 €
227.999 €
  Stan, MARKOVO POLJE, 197.120 €, 61,60 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN C3: 61.60m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.50m2*0.25 = 3.13m2 UKUPNO: 64.73m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 207 136€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 194 707€. USELJENJE: 10./2026. O....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 224.320 €, 70,10 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 73.33m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 234 656€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =220 576€. USELJENJE: 10./2026. O projektu:....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 197.900 €, 65,93 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN 2 PRIZEMLJE ? SESVETE (65,93 m2 + vrt,( garaža+ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 225.900 €, 78,05 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 130.000 €, 42,63 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 128.999 €, 43,77 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 230.000 €, 117,87 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 278.400 €, 87,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN A6: 87.00m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.50m2*0.25 = 3.13m2 UKUPNO: 90.13m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 288 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 271 111€ USELJENJE: 10./2026. O projektu:....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 232.099 €, 78,68 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ČETVEROSOBNI STAN 27,2 kat SESVETE (78,68 m2 lođa,(garaža+ostava nisu uračunati u cijenu od stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARKOVO POLJE, 215.000 €, 71,03 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 226.000 €
19.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 224.320 €, 70,10 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN A1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 13.70m2*0.25 = 3.43m2 UKUPNO: 73.53m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 235 296€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =221 178€. USELJENJE: 10./2026. O projektu:....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 266.000 € na 258.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARKOVO POLJE, 258.000 €, 86,12 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 266.000 €
15.05.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan površine 86,12 m2 na prizemlju novogradnje s ukupno tri etaže, smješten u mirnom dijelu Sesveta, Markovo polje. Stan će biti završen u ljeto 2026. godine i odlikuje ga suvremena arhitektura te pažljivo odabrana lokacija u blizini prirode, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 224.999 €, 76,34 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ČETVEROSOBAN STAN 3 PRIZEMLJE ? SESVETE (76,34m2 neto vrt,( garaža+ ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke,....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 280.000 €, 106,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan četverosoban stan u novogradnji, smješten na 2. katu zgrade s liftom. Idealna lokacija za miran obiteljski život ? okružena prirodom i tišinom, a opet odlično povezana s centrom Zagreba. Netto stambene površine 94 mt2. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole,....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 274.999 €, 106,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja ? trosobni stan s garažom, Sesvete (Markovo Polje) Na odličnoj i mirnoj lokaciji u Markovom Polju, Sesvete, prodaje se prostran i funkcionalan četverosobni stan smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom. Stan ima netto površinu 94,13 m² (stambena površina 106 m²) te....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 187.399 €, 62,45 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN 12, 1 KAT ? SESVETE (62,45m2 lođa,(garaža+ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 221.178 €, 70,10 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. Molim agencije da me ne zovu,hvala!!! STAN A1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 13.70m2*0.25 = 3.43m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 235 296€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =221 178€. USELJENJE:....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 131.999 €, 44,84 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 275.000 €, 106,01 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 206.080 €, 64,40 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B3: 64.40m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 67.63m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 216 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 203 431€. USELJENJE: 10./2026. O....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 215.000 €, 71,03 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S2 U ponudi je kvalitetan dvosobni stan neto površine 71,03 m2, smješten na 2. katu manje stambene zgrade s tri kata, u sklopu novog projekta na sjevernoj strani Sesveta, Markovo polje. Završetak radova i useljenje očekuju se u lipnju/srpnju 2026. godine. Nekretnina je smještena u....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 164.000 €, 51,28 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3 Zagreb, Sesvete ? Markovo polje ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je moderan penthouse ukupne površine 51,28 m2, smješten na posljednjem, trećem katu manje stambene zgrade s ukupno tri etaže. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom dijelu sjeverno od Sesveta te predstavlja odličan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine