- stanovi Kobiljak prodaja

  • Za upit "stanovi kobiljak prodaja" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.992 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Kobiljak, 248.948 €, 83,26 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Sesvete, trosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, dvije spavaće sobe te prostrane terase i vrta.Ukupna korisna površina stana iznosi 80,17 m².Stanu dodatno pripada....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 199.223 €, 56,71 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u novogradnji, na adresi Kobiljačka cesta 136, Sesvete Zgrada se nalazi u blizini škole, vrtića, crkve, trgovine, autobusa, vlaka, bazena i svih ostalih potrebnih sadržaja. 4 etaže sa unutarnjim stubištem i liftom (prizemlje, prvi kat, drugi kat i uvučeni....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 253.701 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete, četverosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 3 spavaće sobe te 2 natkrivene terase.Ukupna korisna površina stana iznosi 84,85 m2.Stanu dodatno pripada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kobiljak prodaja'
199.223 €
258.754 €
230.349 €
 
-1%

Promjena cijene sa 234.000 € na 232.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Kobiljak, 232.000 €, 90,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 190.000 €
16.03.2026 - 230.000 €
18.03.2026 - 218.000 €
02.04.2026 - 272.000 €
08.04.2026 - 234.000 €
15.04.2026 - 233.000 €
22.04.2026 - 235.000 €
25.04.2026 - 232.000 €
15.05.2026 - 234.000 €
17.05.2026 - 232.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VISE INFORMACIJA NA BROJ 095 1980 912 Na prodaju stan u Kobiljaku u Sesvetama, novogradnja. 120 metara od glavne ceste u mirnoj ulici kraj šume. U blizini gradski novi vrtic 800 m,osnovna skola 1 km, zet autobusna stanica 300 m,zeljeznicka stanica 1,3 km,obilaznica 1,6 km trgovacki....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 247.500 €, 150,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana - Sesvetski Kobiljak, Sesvete Na prodaju je prostrani stan u Sesvetskom Kobiljaku, površine 150 m², smješten uz glavnu cestu (Selska/Kobiljačka) na drugom katu manje stambene zgrade. Ovaj stan nudi veliki potencijal za prilagodbu i adaptaciju prema vlastitim potrebama,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 218.060 €, 59,37 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 262.940 €, 74,93 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 135.000 €, 38,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, 38 m2 Prodaje se stan površine 35 m² na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2020. godine i ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od open space prostorije u kojoj je predviđen dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice s WC-om....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 248.648 €, 56,79 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 199.223 €, 63,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja BEZ PROVIZIJE ? trosoban stan u novogradnji od ukupno 10 stambenih jedinica, Sesvete, 66,63 m² Na prodaju je moderan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u mirnom obiteljskom dijelu Sesveta ? Sesvetski Kobiljak. Stan se nalazi u suvremenoj stambenoj zgradi s ukupno 4 etaže....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 247.500 €, 171,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Kobiljak, Selska cesta, 5s, 171m2 PRODAJA, STAN, SESVETE, Selska cesta, 171m2, stan 4-soban u stambeno-poslovnoj zgradi. Stan ima zatvorenog stambenog prostora 151m2 koji se nalazi na 2. katu, sastoji se od 3 sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, 2 kupaonice....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 268.000 €, 76,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 170.990 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana - Sesvetski Kobiljak, Sesvete Na prodaju je prostrani stan površine 95 m² smješten u Sesvetskom Kobiljaku, uz glavnu cestu (Selska/Kobiljačka), na prvom katu manje stambene zgrade. Stan nudi velik potencijal za adaptaciju i prilagodbu prema vlastitim željama i potrebama.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com