• GoHome Professional
stanovi Kanadsko naselje ZAPREŠIĆ prodaja - GoHome
  • stanovi Kanadsko naselje ZAPREŠIĆ prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Kanadsko naselje ZAPREŠIĆ prodaja

  • Za upit "stanovi kanadsko naselje zaprešić prodaja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+1%

Promjena cijene sa 233.928 € na 237.276 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 233.928 €
01.05.2026 - 237.276 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S21B na drugom katu, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 230.679 € na 233.981 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 233.981 €, 65,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 230.679 €
01.05.2026 - 233.981 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S11B na prvom katu, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 167.000 €, 47,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju zgrade u naselju Sjever - Zaprešić. Stambena površina iznosi 45m2 i rasprostire se na veliku dnevnu sobu, blagovaonicu, spavaću sobu, kupaonicu sa Walk in tuš-em te vrtom iz kojeg se izlazi iz dnevne sobe i blagovaonice. Kompletno ograđeno. Terasa, je zatvorena....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 264.425 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je trosobni stan površine 75,55 m² u novogradnji smještenoj u samom centru Zaprešića, na drugom katu zgrade s liftom. Stan se odlikuje modernom gradnjom, vrhunskom kvalitetom materijala te promišljenim rasporedom prostorija, što ga čini idealnim za obiteljsko stanovanje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 125.000 €, 32,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je garsonijera smještena u Zaprešiću, ukupne površine 32,18 m², smještena na četvrtom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja koje vodi u kuhinju, kupaonicu, manju sobu veličine oko 6 m² te veću sobu od približno 12 m² koja služi kao glavni životni prostor.....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA- MODERNI STANOVI U ZAPREŠIĆU, NADOMAK CENTRA Lokacija Novi stambeni projekt smješten je u neposrednoj blizini centra Zaprešića, s izvrsnom prometnom povezanošću: autobusna i željeznička stanica udaljene su samo 200 m2, a pristup automobilom je brz i jednostavan. Mirna....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban dvoetažni stan površine 65 m2 smješten u prizemlju kuće u mirnom dijelu Zaprešića (Sjever). Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim spiralnim stepenicama, što mu daje poseban karakter i osjećaj kuće. Ulaz u stan je zaseban, direktno izvana, kroz manji....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 227.430 € na 230.685 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 230.685 €, 65,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 227.430 €
01.05.2026 - 230.685 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S1A na prizemlju, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje Zaprešića....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 449.680 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan četverosobni stan u novogradnji u centru Zaprešića, smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade s prizemljem i dva kata. Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju jer omogućuje funkcionalno odvajanje stambenog i poslovnog dijela s posebnim....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 218.115 €, 58,95 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S23B na drugom katu, 58,95 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi zaprešić prodaja (326)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja