- stanovi KNIN

  • Za upit "stanovi knin" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • 2.kat
    • dvorište
    • ulica kralja tomislava
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KNIN, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

.::: Stan 28 m2 u Kninu :::. U širem centru Knina, na 6. katu zgrade s liftom, prodaje se stan sa 28 m2 stambene površine. Sastoji se od hodnika, manje ostave, spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom. Stanu pripada i drvarnica u suterenu zgrade. Stan je useljiv uz poželjna....

 
 
 
  Stan, KNIN, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani 2,5-sobni stan površine 97,47 m2 smješten u prizemlju u mirnom dijelu Knina. Ova nekretnina predstavlja izvrstan odabir za sve koji traže udoban dom na atraktivnoj lokaciji blizu prirode. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe te dodatnog dnevnog boravka, pružajući....

 
 
 
  Stan, KNIN, 94.900 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Knin, Kralja Tomislava (kod crvenih zgrada), stan 87m2 s parkingom i ostavom u vlasništvu, prodajem povoljno. Stan je u naravi 4-sobni, nalazi se na donjoj etaži zgrade otvoren na tri strane istok-jug-zapad s prelijepim panoramskim pogledom od Dinare do tvrđave. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi knin'
130.000 €
130.000 €
  Stan, KNIN, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj poziciji u srcu grada, na svega nekoliko minuta hoda od škole, vrtića, doma zdravlja i pošte. U blizini su također i željeznički i autobusni kolodvor. Idealno za obitelj, s vrlo mirnim susjedstvom koje pruža spokojan život u centru grada. Stan ima puno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri