- stanovi Jazine ZADAR prodaja

  • Za upit "stanovi jazine zadar prodaja" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.741 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR - JAZINE 2, BLIZINA NOVOG LIDLA - prodaje se dvosoban djelomično namješteni stan na drugom katu ( od četri kata) stambene zgrade površine 67m2. Stan se sastoji od hodnika, dvije komforne spavaće sobe, kupaonice, toaleta, kuhinje s blagavaonicom te dnevnog boravka iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 210.000 €, 52,80 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan koji se nalazi u gradu Zadru. -Stan je smješten na 1. katu stambene zgrade u Zadru, ima ukupnu površinu od 52,80m2 te je idealan za svakodnevni život, ali i kao odlična investicija za najam. Stan se sastoji od: -Dvije spavaće sobe koje pružaju dovoljno prostora za obitelj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi jazine zadar prodaja'
492.000 €
492.000 €
373.700 €
  Stan, ZADAR, Jazine, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Za ozbiljnog i financijski spremnog kupca tražimo stan površine oko 45 m2 na području Jazina, Višnjika ili Bulevara. - Poželjno prizemlje s vrtom ili prvi kat - Stan treba biti u useljivom stanju - Prednost mirnije lokacije i urednog vlasništva Vlasnici koji razmišljaju o prodaji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 389.000 €, 88,87 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uređen trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zada Uređeni trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zadar U prodaji je moderno uređen i potpuno namješten trosoban stan s vlastitim vrtom i natkrivenom terasom, smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 385.000 €, 70,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem potpuno namješten stan, na 5.katu zgrade s liftom. Sastoji se od open space dnevnog boravka i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupaonice, natkrivenog balkona i lođe. Stan je jugozapadne orijentacije uz obilje dnevnog svjetla. U tijeku energetska obnova zgrade i obnova krova te zamjena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 217.000 € na 205.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 205.000 €, 64,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 230.000 €
29.03.2026 - 217.000 €
14.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na odličnoj lokaciji ? Zadar, Ulica Ante Starčevića Na prodaju je funkcionalan stan za adaptaciju smješten u Zadru, u Ulici Ante Starčevića, ukupne površine 63,94 m². Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade iz 1979. godine koja posjeduje lift.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - JAZINE, ATRAKTIVAN STAN U PRIZEMLJU, 86 m2 NAMJEŠTEN + 141m2 OKUĆNICE S POGLEDOM NA VRT, UHODAN U TURISTIČKOM NAJMU! IMA KATEGORIZACIJU! 2 BALKONA! Prodaje se komforan, jako lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji Jazine, Zadar. Stan se prostire na 86 m² stambenog prostora....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 389.000 € na 379.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 379.000 €, 98,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 399.000 €
29.03.2026 - 389.000 €
17.04.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Zadar-Centar, Borik, 4s, 98m2 PRODAJA, KOMFORAN 4-SOBAN STAN, ZADAR, BORIK, 98 m2 Prostran i ugodan 4-soban stan izvrsnog tlocrta na prvom katu ( od ukupno 3 kata) uredno održavane stambene zgrade, na izvrsnoj i atraktivnoj lokaciji, blizu mora i plaže, u jednom od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com