• GoHome Professional
stanovi Hrastina SAMOBOR prodaja - GoHome
  • stanovi Hrastina SAMOBOR prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Hrastina SAMOBOR prodaja

  • Za upit "stanovi hrastina samobor prodaja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SAMOBOR, 264.022 €, 80,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS nekretnine iz ponude izdvajaju za vas odličnu novogradnju! Projekt Bregana 2 ? prodaja stana S12 u novogradnji U sklopu projekta Bregana 2 prodaje se stan S12 u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Bregani. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade s liftom te ima....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 244.480 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS nekretnine iz ponude izdvajaju za vas odličnu novogradnju! Projekt Bregana 2 ? prodaja stana S5 u novogradnji U sklopu projekta Bregana 2 prodaje se stan S5 u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Bregani. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s liftom te ima neto....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 263.693 €, 80,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS nekretnine iz ponude izdvajaju za vas odličnu novogradnju! Projekt Bregana 2 ? prodaja stana S17 u novogradnji U sklopu projekta Bregana 2 prodaje se stan S17 u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Bregani. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s liftom te....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 322.825 €, 92,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan u novogradnji u Samoboru, ukupne površine 92,5 m², smješten na drugom katu trokatnice opremljene liftom. Stan se nalazi u fazi roh-bau, što omogućuje dovršetak i useljenje u skladu s modernim standardima. Prostorno i funkcionalno raspoređen, stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 307.764 €, 85,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Agencija Sky nekretnine predstavlja projekt SAMOBOR URBAN VALLEY Na izvrsnoj lokaciji u Samoboru razvija se projekt novogradnje koji objedinjuje moderan dizajn, visoke standarde gradnje i funkcionalnost obiteljskog života. Projekt se sastoji od 41 stambene jedinice koje nude mirno....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 300.768 €, 94,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan trosobni stan ukupne korisne površine 93,99 m2 u mirnom obiteljskom naselju na lokaciji Lug Samoborski. Ovaj moderan projektnudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od 3 etaže, na svakoj po jedna stambena jedinica. STAN S3smješten je na 2. katu zgrade.....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 218.680 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

SAMOBORSKI VRTOVI ? S3 | MODERAN DVOSOBAN STAN S VELIKOM NATKRIVENOM TERASOM I DVA PARKIRNA MJESTAU sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalan i elegantno projektiran dvosoban stan ukupne obračunske neto površine....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Anindol, 290.000 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se kompletno namješten trosobini stan na 2. katu od 2 kata zgrade, izgrađena 2019. godine.Sastoji se od:dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom2 spavaće sobekupaonica= 58.65m2Duž cijelog stana proteže se prostrani balkon koji prostoru daje puno svjetla i dodatni vanjski prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 245.000 € na 235.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, 235.000 €, 95,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 250.000 €
20.01.2026 - 245.000 €
28.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Samobor, funkcionalan trosoban stan 95 m² sa vanjskim parkirnim mjestomNa prodaju je funkcionalan i iznimno ugodan stan smješten na trećem katu uredno održavane zgrade novije i kvalitetne gradnje. Iako se prostor do sada koristio kao uredski, u zemljišnim knjigama vodi se kao stan....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 197.209 €, 54,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Agencija Sky nekretnine predstavlja ? projekt SAMOBOR URBAN VALLEY Na izvrsnoj lokaciji u Samoboru razvija se projekt novogradnje koji objedinjuje moderan dizajn, visoke standarde gradnje i funkcionalnost obiteljskog života. Projekt se sastoji od 41 stambene jedinice koje nude mirno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi samobor prodaja (411)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri