- stanovi GRADAC

  • Za upit "stanovi gradac" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 4.128 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u Drveniku sa pogledom na more i odličnom lokacijom. Projekt se sastoji od dvije urbane vile opremljene liftom s ukupno 22 stanova, Novogradnja se nalazi svega 230 metara udaljena od mora i prekrasnih plaža. Vile se sastoji od podruma sa garažnim mjestima ? mogućnost kupnje....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog, iznimno luksuznog stana koji je smješten tik do mora (između zgrade i mora je pješačka stazica) u Drveniku. Stan je smješten na drugom katu manje zgrade i ima površinu od 102 m2. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi gradac'
268.200 €
342.000 €
155.800 €
  Stan, GRADAC, 152.000 €, 38,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji potpuno nove zgrade gdje radovi kreću do kraja 2025. Riječ je o zgradi s ukupno 16 jednosobnih stanova, a zgrada ima 5 etaža: podrum u kojem se nalaze garažna mjesta, prizemlje te tri kata. U ponudi su stanovi označeni oznakama A, B, C i D, a razlikuju se po....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 342.000 €, 72,75 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji uistinu izvrsne novogradnje koja se nalazi 70m od mora zračne linije. Stan S1 je smješten u prizemlju manje zgrade koja još ima podrum (garažna parkirna mjesta uz nadoplatu), kat i potkrovlje, a ukupno je u zgradi 9 stanova. Površina ovog stana je 72,75 m2 te....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 271.725 €, 55,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji prostranog jednosobnog stana u zgradi koja se upravo gradi. Stan S8 je smješten na etaži potkrovlja u zgradi koja još nudi podrum (garažna parkirna mjesta uz nadoplatu), prizemlje, prvi kat i spomenuto potkrovlje. Površina stana je 55,25 m2 te ima hodnik, spavaću....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Drveniku, manjem turističkom mjestu, udaljenom 20 km južno od Makarske, gradi se zgrada koja je udaljena samo 100m od mora. Svi stanovi će biti klimatizirani, imati će električne rolete, podno grijanje u kupaonicama i balkon sa pogledom na more. Zgrada će imati 2 lifta, garažna....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 160.290 €, 42,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s pogledom na more novogradnja, Drvenik Na prodaju jednosoban apartman u novogradnji u Drveniku, u moderno projektiranoj stambenoj zgradi s ukupno 16 stanova. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata (Po + P + 3K) te se gradi prema najvišim standardima gradnje.....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi na 1. katu manje apartmanske kuće. Površina ovog stana je 56,31m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom te dviju terasa: nenatkrivene i natkrivene, a obje pružaju prekrasan pogled na more....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 296.000 €, 114,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog stana u apartmanskoj kući koja se nalazi malo više od 100m od mora. Apartman se sastoji od četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, vrlo šarmantnog i ugodnog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, odvojenog toaleta te dva spremišta. Posebna je....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 349.000 €, 71,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog penthouse apartmana u zgradi gdje je izgradnja uznapredovala te se završetak izgradnje očekuje do kraja 2026. Ovaj je lijepi apartman smješten na etaži potkrovlja u zgradi koja inače ima samo 9 stanova te time nudi mir i privatnost. Površina stana....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Drvenik - dvosobni stan od 94 m² u visokom prizemlju atraktivne novogradnje u neposrednoj blizini plaže. Urbana vila s liftom smještena je samo 50 metara od mora i plaže, a sastoji se od 8 stanova. Vila ima podrum s ostavama i natkrivenim parkirnim mjestima, visoko prizemlje i 3 kata.....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 301.584 €, 62,83 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stanova u malom turističkom mjestu Gradac, na samom jugu Makarske rivijere. Novogradnja se nalazi u centru mjesta, 70 metara udaljena od plaže i mora. Stambena zgrada se sastoji od 4 etaže: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta, prizemlja i 2 kata povezanih....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 206.280 €
22.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.simicdom.com

Jednosoban stan uz more, Gradac Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje koja se smjestila uz more na vrlo atraktivnoj lokaciji u manjem mjestu u općini Gradac. Zgrada ima ukupno 16 jedinica raspoređenih na četiri etaže (prizemlje i tri kata). U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan SJ102 se nalazi u prizemlju i ima 60,52 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan S103 se nalazi u prizemlju i ima 59,53 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....