- stanovi DONJA DRENOVA

  • Za upit "stanovi donja drenova" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.222 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Drenova, 400.000 €, 102,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova - vrlo traženi i atraktivni predio grada Rijeke, u kojem su zastupljeni svi potrebiti sadržaji za život; odgojno - obrazovne institucije, Dom zdravlja, Gradska knjižnica, te niz sportskih i rekreativnih, zabavnih sadržaja uz vrlo dobru prometnu povezanost s centrom grada....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 1S+DB, okućnica, top lokacija! Posredujemo u prodaji odličnog stana na donjoj Drenovi u Rijeci. U manjoj zgradi sa tri etaže na prodaju je prizemlje gdje se nalazi jednosobni stan. Zgrada ima fasadu i krov iz 2011. godine. Opremljenost unutar nekretnine je....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 674.000 €, 214,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova - prodaje se vrlo kvalitetna i iznimno komforna nekretnina, dvoetažni stan ukupne površine 214.39m2. Sastoji se od prostrane kuhinje s dnevnim boravkom, jedne spavaće sobe, kupaonice i lođe na drugom katu te još dvije spavaće sobe i kupaonice u potkrovlju. U stanu ostaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi donja drenova'
370.000 €
266.000 €
475.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 479.000 € na 465.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 465.000 €, 186,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
07.02.2026 - 479.000 €
23.05.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 4S+DB, novija gradnja, prostrana terasa! Posredujemo u prodaji unikatne nekretnine u gradskim linijama u Rijeci. Dvoetažni stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 2. katu, te je sveukupne površine od čak 190 m2. Uredna zgrada, prostrana terasa, mirna lokacija,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 479.000 € na 465.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DONJA DRENOVA, 465.000 €, 186,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 460.000 €
05.02.2026 - 479.000 €
19.05.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, DONJA DRENOVA - Mir, svjetlost i pogled na more U ponudi je stan smješten na iznimno ugodnoj i mirnoj lokaciji na Drenovi, u tihoj ulici idealnoj za obiteljski život. Riječ je o funkcionalnom dvosobnom stanu s dnevnim boravkom, ukupne površine 65 m², koji pruža odličan balans....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 232.000 €, 67,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Donja Drenova - prodaja stana od 67,40m2! Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 67,40 m smješten u centru naselja Donja Drenova, u mirnoj i traženoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe prostrane kuhinje dnevnog boravka kupaonice....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 2s+db stan odličan na super lokaciji. Prodaje se odličan obiteljski stan na mirnoj lokaciji i blizini svih popratnih sadržaja. Stan je u naravi dvosobni s dnevnim boravkom stambene površine od 95m2 i balkonom od 15m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, gostinjskog....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 232.000 €, 67,40 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Donja Drenova - prodaja stana od 67,40m2! Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 67,40 m² smješten u centru naselja Donja Drenova, u mirnoj i traženoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe prostrane kuhinje dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 257.000 €, 70,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Donja Drenova - prodaja stana! Prodaje se stan na odličnoj lokaciji na Drenovi, na mirnoj lokaciji, u blizini šume, dječjeg igrališta, vrtića, škole, biblioteke, trgovine, pekare, autobusne stanice, i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od: hodnika, kuhinje + blagavaona....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 250.000 € na 257.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DONJA DRENOVA, 257.000 €, 70,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
25.02.2026 - 257.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 200,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Donja Drenova, luksuzan dvoetažni stan 200 m2, 4s+db, kvalitetna gradnja. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim i blagavaonice sa uzlazom na veliku lođu, 2 sobe (jedna sa balkonom) i kupaonice, dok se u potkrovnom dijelu nalaze 2 velike sobe i velika kupaonica. Sve moderno uređeno,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 150.000 €, 37,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, u ponudi je jednosoban stan u prizemlju odlično održavane samostojeće obiteljske kuće. Ulazni hodnik dijeli stan na spavaći dio u kojem je jedna prostrana spavaća soba i kupaonica dok je s južne strane glavna stambena prostorija koja dijeli funkciju kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 95.000 €, 33,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Donja Drenova - etaža kuće na prizemlju od 33m2 koja se sastoji od kupaone, spavaće sobe i kuhinje s blagovaonom i db. Stanu pripada parkirno mjesto ispred vrata. Etažnim elaboratom, obaveza saniranja krova biti će definirana tako da će etaža iznad preuzeti obavezu na sebe. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 197.000 €, 54,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA - prodaja dvosobnog stana, 3. kat Na mirnoj lokaciji na Donjoj Drenovi prodajemo stan na 3. katu, sastojeći od dvije sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaonice, hodnika, lođe i drvarnice, u ukupnoj površini od 54,26 m2.Stan ima na korištenje i spremište....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, DONJA DRENOVA - Mir, svjetlost i pogled na more U ponudi je stan smješten na iznimno ugodnoj i mirnoj lokaciji na Drenovi, u tihoj ulici idealnoj za obiteljski život. Riječ je o funkcionalnom dvosobnom stanu s dnevnim boravkom, ukupne površine 65 m, koji pruža odličan balans....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući s okućnicom Donja Drenova, Rijeka Na mirnoj lokaciji u Donjoj Drenovi, Rijeka, prodaje se stan u prizemlju kuće iz 1903. godine, ukupne površine 75 m. Stan se sastoji od tri sobe, a dodatnu vrijednost pružaju garaža, terasa i prostrana okućnica od čak 750 m.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 219.000 €, 69,81 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, DONJA DRENOVA, 1S+DB,velika lođa NOVO U PONUDI!!! Odličan stan u novogradnji na vrlo mirnoj lokaciji Sastoji se od ulaznog hodnika ,kuhinje sa blagavonom i izlazom na veliku lođu,dprostranog dnevnog boravka(moguće izvesti još jednu dodatnu sobu,spavaće sobe sa francuskim balkonom....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 215.000 €, 66,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Donja Drenova, u ponudi imamo 2S+DB na drugom katu u odličnoj zgradi. Sve prostorije su sunčane i imaju prozor. Na južnoj strani je velika ostakljena lođa s pogledom na more. Stan je u prvobitnom stanju i potrebno ga je osvježiti. Odlična lokacija, blizina svih bitnih sadržaja. Boss,....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 479.000 €, 186,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

DONJA DRENOVA, prodajemo kompletno namješten stan ukupne neto površine 186 m2, dvoetažni. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije velike lođe, četiri prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice s wc-om. U vlasništvu su i dva nenatkrivena parkirna....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 205.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 205.000 €, 65,45 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 215.000 €
25.04.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Donja Drenova, komotan 3S klasičan stan, veličine 65,45m2 na drugom katu trokatnice. Stan ima 3 sobe, dvije veće, jedna nešto manja i veliku kuhinju u kojoj se može organizirati kuhinja sa DB. Orijentacija je jug?sjever?zapad, što daje puno dnevnog svijetla. Kupaonica također ima....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 250.000 €, 82,86 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DONJA DRENOVA, u ponudi je prizemna etaža odlično održavane samostojeće višeobiteljske kuće. Etaža ima dva ulaza. Jedan ulaz je u jednosoban stan. Ulazni hodnik dijeli stan na spavaći dio u kojem je jedna prostrana spavaća soba i kupaonica dok je s južne strane glavna stambena prostorija....

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 197.000 €, 54,26 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DONJA DRENOVA, 150.000 €, 37,18 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!