- stanovi šibenik Najnovije

  • Za upit "stanovi šibenik najnovije" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.812 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • potkrovlje
    • novogradnja
    • parking
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan u prizemlju zgrade, površine 87,13 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno, te 60 kvadratnih metara dvorišta. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 59,02 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan na prvom katu zgrade, površine 79,5 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 61,16 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik najnovije'
180.000 €
260.000 €
290.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 65,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Stan S2 smješten je na 1. katu moderne novogradnje te predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Ova stambena jedinica idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 40,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Apartman A1 smješten je u prizemlju moderne novogradnje te predstavlja odličan izbor za odmor, turistički najam ili ugodan boravak tijekom cijele godine. Funkcionalan raspored prostora pruža udobnost i praktičnost u svakodnevnom životu. Apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi se stan na petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine 71m2 i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, te dvije spavaće sobe. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 214.064 €, 62,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S1 Sastoji se od predvorja, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK CENTAR | PANORAMSKI POGLED NA MORE | VELIKA TERASA IZ SNOVA U samom srcu Šibenika, na lokaciji kakva se rijetko pojavljuje na tržištu, smjestio se ovaj potpuno uređen stan koji osvaja već pri prvom koraku. Spoj vrhunske gradske lokacije, spektakularnog pogleda na more i pažljivo....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom okruženju naselja Bilice, na samom ulazu u Šibenik, smješten je moderan penthouse oznake S4 u novogradnji s ukupno samo 4 stambene jedinice. Riječ je o posljednjem dostupnom stanu u projektu, dok su ostale jedinice već prodane. Stan se nalazi na 2. katu manje urbane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kompletno novoadaptiran stan od 42m2 sa svim novim i nekorištenim namještajem I aparatima u kalelargi na 1.katu stambene zgrade Blizina poljane,pvc stolarija sa griljama i komaricama,kauč na razvlačenje,ormar po mjeri sa puno skladišnog prostora,odvojena prostorija sa veš mašinom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 365.000 €, 106,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju su stanovi u novoizgrađenom apartmanskom naselju u Grebaštici. Naselje se sastoji od 6 zgrada, svaka ima po pet stanova koji se prostiru na prizemlje, prvi i drugi kat. Većina stanova ima pogled na more. Grebaštica je manje naselje smješteno između Šibenika i Primoštena,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com