- stanovi PAKOŠTANE

  • Za upit "stanovi pakoštane" pronađeno 312 nekretnina - prosječna cijena 3.947 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 77,50 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva stana u Pakoštanima na prvom katu luksuzne stambene zgrade, ukupne površine 77,50m2 i 74,05 m2. Stanovi se sastoje od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice i natkrivene terase, te su trostrano orijentirani. Posebnost ove....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 199.999 €, 40,72 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju apartmani u atraktivnoj zgradi s bazenom i sunčalištem na najboljoj lokaciji u Pakoštanima. Mirno okruženje, priroda te blizina prelijepe plaže s borovom šumom i obiljem prirodnog hlada. Jedinice: Apartman S1: Prizemlje, 1S+DB+VRT sa 40,72 m2 neto, od čega 29,63 m2 zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 322.000 €, 70,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

USELJIVA NOVOGRADNJA BLIZU MORA! U ponudi imamo više vrlo kvalitetnih dvosobnih stanova na prvom katu i prizemlju, te dva PENTHAUSA (u naravi dvosoban stan 69,85m2 + krovna terasa sa instalacijama- površine kao stan, s prekrasnim panoramskim pogledom). Prostrani dnevni dio sa kuhinjom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 215.000 € na 220.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PAKOŠTANE ? Dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom, 1. kat Na prodaju je funkcionalan i moderno projektiran dvosoban stan oznake E-4 (STAN 3) smješten na prvom katu manje stambene zgrade u Pakoštanima, svega nekoliko minuta od mora i centra mjesta. Osnovne informacije: - Neto....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 339.999 €, 91,20 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan? Projekat Pakoštane 2025 NOVOGRADNJA PAKOŠTANE 400m OD MORA! 100 m OD CENTRA! Idealno za život, odmor ili investiciju Početak gradnje: Zapoceta gradnja Završetak: kraj 2026. / početak 2027. Mirna lokacija, 400 od mora Vanjska i garažna parking mjesta Uredno vlasništvo,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u novogradnji u Pakoštanama, smješten u mirnom dijelu s pogledom na more. Stan ima ukupnu površinu 71,8 m² s terasom, odnosno 66,8 m² bez terase, dok terasa iznosi 12 m² (obračunski 6 m²). Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 355.000 €, 105,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan stan vrtom ? S2 65 m2 + 70 m2 vrt, 300 m od mora Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 75 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova, što osigurava mirno i intimno okruženje. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Biogradska rivijera- Biograd- 4 km- PAKOŠTANE- otok VRGADA-5,5km- Prodaje se trosoban STAN 90m2 na katu kuće sa 150 m2 okućnice , sa OTVORENIM POGLEDOM na MORE u neposrednoj blizini na svega 30 m od pješčane plaže i prekrasnog kristalno čistog mora. Radi se o izuzetnoj i veoma rijetkoj....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.njuskalo.hr

BIOGRADSKA RIVIJERA ? PAKOŠTANE ? OTOK VRGADA PRODAJE SE KAT KUĆE / STAN 90 m² ? 30 m OD PJEŠČANE PLAŽE Na prodaju je trosoban stan površine 90 m², smješten na katu kuće na izuzetnoj i rijetkoj lokaciji ? prvi red do mora na otoku Vrgadi, svega 30 metara od prekrasne pješčane plaže....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 282.613 €, 69,85 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom stambenom kompleksu u turističkom mjestu Pakoštane, smještenom u blizini mora i plaže. Planirani rok dovršenja je srpanj 2025. U četiri dvokatnice na raspolaganju su ukupno 24 stambene jedinice, po dvije na svakoj etaži. Stanovi su tlocrtne površine 74,7....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban apartman površine 65 m2 na 1. katu zgrade u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagavaonicom, dnevnim boravkom, hodnika, kupaonice i lođe. Pripada mu spremište u podrumu zgrade površine 3,02 m2 i jedno parkirno mjesto. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 720.000 €, 150,44 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan stan na vrhunskoj poziciji u Pakoštanima, prvi red do mora, udaljenost do mora oko 50 m. Stan se nalazi u lijepo i kvalitetno uređenoj zgradi (prizemlje plus tri kata), izgrađenoj 2001. godine, sa ukupno 15 stanova. Ima zaseban ulaz i nalazi se na zadnjem, trećem....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 265.620 €, 66,90 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u agenciji ! U prodaji je dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade.Orijentacija stana je jug-zapad,što osigurava dovoljno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana.Iz stana se pruža neometani pogled na more i otoke. Sastavni djelovi su mu dvije spavaće sobe,kupaonica,WC,kuhinja....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja te 1. i 2. kata, a udaljena je 300 m od mora. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 (kuhinja + dnevni boravak + blagovaonica, kupaonica, balkon 12,68 m2, 2 spavaće sobe, parking mjesto,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-308 (od ukupno 313)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr