- stanovi METKOVIĆ

  • Za upit "stanovi metković" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.246 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, METKOVIĆ, 175.000 €, 73,90 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Metković, centar, prekrasan trosobni luksuzni stan u samom centru grada. Stan je pažljivo projektiran s funkcionalnim rasporedom istok-zapad koji osigurava obilje prirodnog svjetla.Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupaonice, blagavaonice, toaleta, hodnika, lođe što čini ukupno....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 167.790 €, 67,12 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Navedeni stan pripada PROJEKTU MAJAK ? Vaš put prema sigurnom domu !!! Moderan način života u srcu Metkovića ? stan koji spaja udobnost, kvalitetu i suvremeni dizajn !!! Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu: Stan u novoj, moderno projektiranoj stambenoj zgradi u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Metković, Unka- Industrijska ulica ? Izvrsna prilika za obiteljski dom ? Uporabna dozvola GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/2qvmoQ2ppnF8KUNJ6 Prodaje se dvosoban dvoetažni stan netto 45,51 m2 brutto 60 m2 na petom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi metković'
175.000 €
175.000 €
215.000 €
 
+17%

Promjena cijene sa 132.000 € na 155.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, METKOVIĆ, 155.000 €, 74,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 132.000 €
01.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, Unka- Industrijska ulica ? Izvrsna prilika za obiteljski dom ? Uporabna dozvola GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/2qvmoQ2ppnF8KUNJ6 Prodaje se dvosoban stan 74 m2 na petom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću. Stan nema lift. Stan je....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Metković, Unka- Industrijska ulica ? Izvrsna prilika za obiteljski dom ? Uporabna dozvola GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/2qvmoQ2ppnF8KUNJ6 Prodaje se trosoban stan netto 90,12 m2 na četvrtom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću. Stan nema lift.....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 132.000 € na 155.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, METKOVIĆ, 155.000 €, 74,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 132.000 €
28.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Unka- Industrijska ulica - Izvrsna prilika za obiteljski dom - Uporabna dozvola Prodaje se dvosoban stan 74 m2 na petom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću. Stan nema lift. Stan je u odličnom stanju, održavan, izoliran i djelomično namješten. Ono....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 81.600 € na 61.200 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, METKOVIĆ, 61.200 €, 78,31 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 81.600 €
11.05.2026 - 61.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje putem javne dražbe je: - stan u etažiranoj obiteljskoj kući, Metković, Mlinska ulica - stan br. 2 na prvom katu stambene kuće u Metkoviću, u Mlinskoj ulici, sagrađene na čestici zemlje, a koji se sastoji od predprostora, pomoćne prostorije, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 95.000 €, 77,29 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA! OSNOVNE INFORMACIJE ? Metković je grad u Dalmaciji, u sastavu Dubrovačko-neretvanske županije ? Grad Metković nalazi se na cca. 20 km udaljenost od Jadranskog mora ? Mikrolokacijom predmetne nekretnine dominiraju stambeni i poslovni objekti....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 205.000 €, 89,11 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ? 3. kat | 86,32 m² Prodaje se prostran i svijetao trosoban stan površine 86,32 m², smješten na 3. katu stambene zgrade u mirnom kvartu Unka (Metković). Stan se nalazi u neposrednoj blizini centra grada Metkovića, što omogućuje brz pristup svim sadržajima,....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 216.850 €, 86,74 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Unka- Industrijska ulica - Izvrsna prilika za obiteljski dom - Uporabna dozvola Prodaje se dvosoban dvoetažni stan netto 45,51 m2 brutto 60 m2 na petom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću. Stan nema lift. Stan je u odličnom stanju, održavan, izoliran....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 195.000 €, 90,12 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Unka- Industrijska ulica - Izvrsna prilika za obiteljski dom - Uporabna dozvola Prodaje se trosoban stan netto 90,12 m2 na četvrtom katu stambeno poslovne zgrade na području Unke u Metkoviću. Stan nema lift. Stan je u odličnom stanju, održavan, izoliran i potpuno namješten.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 230.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, METKOVIĆ, 230.000 €, 84,65 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Tvrtka Veni d.o.o. stavlja na tržište dvosoban stan u stambenoj zgradi energetskog razreda ?A+? u ulici Jakova Gotovca u Metkoviću. Dovršetak građenja se predviđa za 9/2026 ili prema vremenskom planu investitora, tvrtke ADRIA PROPERTY d.o.o. . Lokacija se nalazi u blizini nedavno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 150.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, METKOVIĆ, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 133.000 €
21.03.2026 - 145.000 €
25.03.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Ulica Stjepana Radića (Orašina) - pored ljetnog kina - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati - Izvrsna prilika za obiteljski dom, agencijska preporuka - Uporabna dozvola (može na kredit) Prodaje se dvosoban stan cca 64 m2 na 3. katu zgrade u gradu Metkoviću. Stan....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, Na upit, 62,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Mlinska ulica (Unka)- Dubrovačko-neretvanska županija - Etažirano vlasništvo, papiri 1/1 - Uporabna dozvola - Video u prilogu Prodaje se renoviran stan 62,75 m2 u prizemlju kuće u Metkoviću, područje Unke sa zasebnim ulazom. Stan je u potpuno renoviran i namješten.U blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!