- stanovi KAŠTEL SUĆURAC

  • Za upit "stanovi kaštel sućurac" pronađeno 52 nekretnina - prosječna cijena 3.572 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • novogradnja
    • terasa
    • dvoetažni
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 268.000 €, 79,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je trosoban stan u novogradnji smješten na 1. katu stambene zgrade u Kaštel Sućurcu, u blizini glavne prometnice i svih važnih sadržaja. Planirani završetak radova - krajem 2026. godine. Stan ukupne površine 79 m² (netto 72,14m2) orijentiran je na jug, istok i zapad, što....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Penthouse površine 90 m²+ parking mjesto smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno dva kata u novogradnji 2026 u Kaštel Sućurcu. Investitor ovog projekta uskoro započinje gradnju, stoga se primaju rezervacije, a udaljenost od mora je cca 400 metara. Penthouse....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 700.000 €, 195,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Projekt se nalazi na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini glavnog križanja na magistrali u Sućurcu, što omogućuje brzu povezanost sa Splitom, Kaštelima i zračnom lukom. Zgradi....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 220.000 €, 66,42 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo stan s dvije spavaće sobe u prizemlju stambene zgrade u izgradnji u Kaštel Sućurcu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom s izlazom na nenatkrivenu terasu. Pripadaju mu jedno vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 248.500 €, 71,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan dvosoban stan u novogradnji manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Projekt se nalazi na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini glavnog križanja na magistrali u Sućurcu, što omogućuje brzu povezanost sa Splitom, Kaštelima i zračnom lukom. Zgradi....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 328.000 €, 78,30 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaštela ? Moderan dvosoban stan s pogledom na more | 78 m² | novogradnja Na prodaju je vrhunski dvosoban stan u novogradnji smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa samo tri stana, u mirnoj i slijepoj ulici koja osigurava privatnost i ugodan životni ambijent. Stan je južno orijentiran,....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 200.000 €, 58,94 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo stan s dvije spavaće sobe u prizemlju stambene zgrade u izgradnji u Kaštel Sućurcu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom s izlazom na natkrivenu i nenatkrivenu terasu. Pripadaju mu jedno....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 599.000 €, 147,51 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni dvoetažni penthouse u Kaštel Sućurcu!!! Na prodaju je moderni dvoetažni penthouse površine 147,51 m², s prostranom terasom od 142 m² koja pruža savršen prostor za odmor, druženja ili sunčanje. Postoji opcija kupnje preko stambenog kredita. Raspored: -Donja etaža: 1 spavaća....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025. - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Rijetka prilika na tržištu ? ovakvi penthouse stanovi s velikim vanjskim prostorima iznimno su rijetki u ponudi. Idealno za kupce koji traže privatnost, komfor i mogućnost prilagodbe prostora vlastitim željama. Na prodaju je dvoetažni penthouse u Kaštel Sućurcu, ukupne prodajne površine....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 277.488 €, 77,08 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi u novom projektu u Kaštel Sućurcu. Zgrada se nalazi mirnoj ulici, iznad brze ceste, a svi stanovi biti će južne orijentacije s pogledom na Kaštelanski zaljev. Zgrada će imati ukupno tri zaista komforna dvosobna stana i jedan luksuzan dvoetažni trosoban stan kojem....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 52)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan