• GoHome Professional
stan šibenik što manje do 3500 eura/m2 ekskluzivan - GoHome
  • stan šibenik što manje do 3500 eura/m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje do 3500 eura/m2 ekskluzivan

  • Za upit "stan šibenik što manje do 3500 eura/m2 ekskluzivan" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.362 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • 1.kat
    • balkon
    • hidromasažna kada
    • park
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 181.000 €, 57,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN S4 53,38 m NETO (korisne površine 57.65 m) DVOSOBAN + DB, 2 KAT METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m. Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 167.000 €, 49,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN A4 49,01 m NETO KOMPAKTAN DVOSOBAN STAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju neto površine 49,01 m, smješten u mirnom dijelu Meteriza. Stan je izuzetno racionalnog rasporeda, s maksimalno iskorištenim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 167.000 €, 49,01 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN A4 ? 49,01 m² NETO ? KOMPAKTAN DVOSOBAN STAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m² - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju neto površine 49,01 m², smješten u mirnom dijelu Meteriza. Stan je izuzetno racionalnog rasporeda, s maksimalno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje do 3500 eura/m2 ekskluzivan'
185.000 €
245.000 €
245.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN AP3 52,02 m NETO DVOSOBAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan i vrlo racionalno projektiran dvosoban stan u prizemlju ukupne neto površine 52,02 m. Stan je idealan za mladu obitelj, kupce....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 170.000 €, 52,02 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN AP3 ? 52,02 m² NETO ? DVOSOBAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m² - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan i vrlo racionalno projektiran dvosoban stan u prizemlju ukupne neto površine 52,02 m². Stan je idealan za mladu obitelj,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 57,65 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S2 ? 53,38 m² NETO (korisne površine 57.65 m²) DVOSOBAN + DB, 1 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 185.000 €, 63,83 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S3 ? 57,93 m² NETO (korisne površine 63.83 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 275.000 €
15.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na prvom katu u novoj, modernoj zgradi udaljenoj svega 300 metara od mora na Brodarici, s prekrasnim panoramskim pogledom na Jadransko more, otok Krapanj i okolne pučinske otoke. Stan C ukupne stambene površine od 63 m2 sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 274.000 €, 71,98 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, MODERAN JEDNOSOBAN STAN U PRIZEMLJU S TERASOM Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji pruža maksimalnu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu. Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 294.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.000 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 350.000 €
25.02.2026 - 294.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuz u samom srcu Šibenika U povijesnoj jezgri Šibenika, tik uz veličanstvenu Katedralu sv. Jakova, nalazi se elegantan stan koji spaja šarm starih kamenih ulica s udobnošću suvremenog života. Prostire se na 90 m² promišljeno organiziranog prostora, idealnog za one koji traže mir,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 113,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni peterosobni penthouse s dvije terase, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 125,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 481.000 €, 126,75 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni penthouse s liftom i pogledom na more! Prodaje se ekskluzivan penthouse na 2. katu moderne novogradnje u Vodicama, projektirane od renomiranog arhitekta. Ovaj vrhunski stan ističe se suvremenim dizajnom, najkvalitetnijim materijalima i panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzno renoviran stan površine 150 m². Smješten na prvom katu manje stambene zgrade, stan se nalazi svega nekoliko koraka od kulturnih znamenitosti, restorana, muzeja, te svih sadržaja koje pruža život u predivnom mediteranskom ambijentu. Ova ekskluzivna nekretnina idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u staroj gradskoj jezgri Šibenika, smješten na prvom katu kamene kuće uz more. Stan ima 150 m te nudi panoramski pogled na more i šibenski kanal sv. Ante. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan