- proizvodna hala

  • Za upit "proizvodna hala" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 953 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2
    • do 810 m2
    • 810 m2 (prosječna površina)
    • barem 810 m2
    • 970 m2
  •  Po cijeni
    • do 62000 eura
    • do 77000 eura (prosječna cijena)
    • do 93000 eura
    • do 776 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, DUGO SELO, 395.000 €, 320,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Poslovna ? proizvodna zgrada, Dugo Selo, Štefanovićeva ulica 235 m2 Prodaje se Poslovna ? proizvodna zgrada u Dugom Selo, Štefanovićeva ulica koja se tranutno koristi kao uljara za potrebe proizvodnje bučinog ulja. Moguće je prenamjena u prostor koji bi odgovarao budućem vlasniku.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRODSKI STUPNIK, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se proizvodna hala u Starom Slatiniku ukupne površine 300 m2. Hala se sastoji od proizvodnog dijela površine 180 m2 i drugog dijela koji se sastoji od 3 kancelarije i dvosobnog stana za radnike. Hala se nalazi na zemljištu površine 1500 m2. Zemljište ima pristup sa dvije ulice....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GRADIŠKA, 690.000 €, 2235,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Poslovno skladišni prostor s tri objekta ukupne površine objekata 2235m2 Skladišni prostor površine 377m2 Proizvodna hala na tri etaže s ugrađenim liftom ukupne površine 1260m2 Restoran ukupne površine 598m2. Sve ovo smješteno na površini 4012m2, vlastita parkirna mjesta. Nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'proizvodna hala'
Na upit
395.000 €
1.950.000 €
  Poslovni prostor, VALPOVO, 650.000 €, 283,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Valpovo, prodaja poslovne zgrade s uredima, skladištem i proizvodno/servisnim prostorom, na površini od 2.000 m2Ova funkcionalna poslovno-proizvodna nekretnina nalazi se u industrijskoj zoni male privrede u Valpovu i objedinjuje 4 kamionska ulaza, dvoetažni skladišni prostor te uređeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAKOVEC, 790.000 €, 1533,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! U ponudi je atraktivna poslovno-proizvodna hala smještena na izvrsnoj lokaciji u Čakovcu. Objekt je idealan za razne vrste poslovanja ? proizvodne, skladišne, distribucijske, uredske ili kombinirane djelatnosti. Lokacija, veličina i funkcionalnost prostora....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 3.200.000 € na 2.950.000 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ILOVAC, 2.950.000 €, 3800,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 3.200.000 €
19.03.2026 - 2.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Ilovac, skladište - proizvodna hala 3800 m2 na odličnoj lokaciji, blizina ulaza na autocestu. Nalazi se na ograđenoj parceli od 9150 m2.Sastoji se od upravne zgrade 210 m2, porte 38 m2, poslovnog prostora. 850 m2, zidanog skladišta 650 m2, montažnog skladišta 2050 m2 i vanjskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Turanj, 900.000 €, 600,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Turanj, proizvodna hala-skladište 600 m2, velika parcela 2600 m2, na odlična lokacija u blizini izlaza na autocestu.Sastoji se od 4 radne prostorije, 2 ureda, kuhinje, kotlovnice i 4 WC-a.Grijanje centralno drva i lož ulje, podna obloga keramika, PVC stolarija, visina stropa....

 
 
 
  Poslovni prostor, GALIŽANA, 1.000.000 €, 600,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Galižana, prodaje se hala u visokom roh bau stanju (stolarija, demit fasada, industrijski pod, I faza struje i vode). Hala je površine 600m2 uz mogućnost odvajanja na dva jednaka objekta. Sastoji se od 2 proizvodna prostora u prizemlju te su izvedene prostorije ureda, garderobe i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, HRVATSKA KOSTAJNICA, 190.000 €, 914,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 195.000 €
17.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

HRVATSKA KOSTAJNICA Proizvodna hala 914 BRP s kompletnom linijom za PVC i ALU stolariju sa lakirnicom Objekt se nalazi u neposrednoj blizini željezničke pruge ? mogućnost transporta robe vlakom, što predstavlja značajnu logističku prednost. ________________________________________....

 
 
 
  Poslovni prostor, VOJNIĆ, 1.500.000 €, 4500,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Vojnić proizvodna hala i skladište 9000 m2. Nalazi se na ograđenoj i asfaltiranoj parceli od 25000 m2. 9000 m2 je natkriveno dok je 4500 m2 zatvoren prostor.Trenutno se koristi kao pilana, ali je moguće promijeniti namjenu po potrebi kupca.U cijenu su uključeni svi strojevi i pogoni.Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 750.000 €, 270,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se proizvodna hala u Dubravi kod Šibenika u blizini Industrijske zone Podi. Hala je tlocrtne površine 270 m2, s vanjskom nadstrešnicom površine 60 m2. U proizvodnom dijelu hale su instalirani strojevi za obradu kamena. Hala se nalazi na zemljištu površine 12.074 m2, na kojem....

 
 
 
  Poslovni prostor, VINKOVCI, 560.000 €, 700,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Vinkovci, Zalužje, skladišno, proizvodna hala u neposrednoj blizini centra, obilaznice, javnog prijevoza te brojnih trgovina i ugostiteljskih sadržaja.Skladišni dio s visinom stropa od 5,05 m , omogućuje učinkovitu organizaciju skladištenja i manipulacije robom. Prostor je pogodan....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.050.000 € na 980.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Turanj, 980.000 €, 500,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 1.050.000 €
07.05.2026 - 980.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Turanj, proizvodna hala, skladište 500 m2, odlična lokacija. Nalazi se na parceli od 960 m2. Blizina brze ceste i autoputa.Sastoji se od 2 ulaza, radne prostorije, ureda, ostave, garderobe i nadstrešnice 60 m2.Grijanje centralno lož ulje, PVC stolarija, visina stropa 8 metara,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUDBREG, 400.000 €, 330,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Poslovno-proizvodna hala tlocrtne površine 330 m2 + 984 m2 dvorišta na odličnoj lokaciji - Ludbreg. Objekt se sastoji od: - ulaznog prostora, - hodnika, - dva ureda, - kuhinje, - dva sanitarnih čvorova, - kotlovnice - proizvodnog pogona (dva prostora) - i skladišni prostor. Objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Podsused, 830.000 €, 2471,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vrapče, proizvodna hala s dvorištem, ukupne površine 2471m2. Hala u rou bau stanju, dok je osnovna konstrukcija u dobrom stanju. Nalazi se u građevinskoj zoni industrijske namjene, neposredna blizina javnog prijevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Ostale informacije na upit.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENKOVEC, 495.000 €, 400,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovna zgrada od 394m2. U prizemlju se nalazi proizvodna radiona + WC, stepenice za kat. Na samom katu se nalaze dvije prostrane kancelarije i WC. Oko hale s prednje strane se nalaze parkirna mjesta, a iza hale se nalazi skladište. Hala se prodaje isključivo sa kućom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBOVEC, 1.900.000 €, 1900,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Poslovno ? stambeni kompleks u Vrbovcu na prodaju Opis nekretnine: Prodaje se komercijalni i stambeni kompleks smješten u Vrbovcu, koji se sastoji od proizvodne hale, dvije zgrade (kuće), ribnjaka i livade. Detalji objekta: - Proizvodna hala (1055 m2): Predviđena za metaloprerađivačku....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAČKOVEC, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.c21.hr

Na prodaju je proizvodna hala za strojnu obradu u naselju Mačkovec, ukupne površine 207 m2 , smještena na zemljištu površine 1.642 m2 . Objekt posjeduje uporabnu dozvolu te je spreman za nastavak poslovanja bez dodatnih ulaganja. Uz halu se prodaje: kompletna proizvodna oprema strojevi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan