• GoHome Professional
novogradnja zagreb do 350000 eura 60 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb do 350000 eura 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb do 350000 eura 60 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb do 350000 eura 60 m2" pronađeno 329 nekretnina - prosječna cijena 3.791 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 12 nekretnina za upit novogradnja zagreb do 350000 eura 60 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan površine 55 m² u zagrebačkom naselju Dugave. Stan je izuzetno funkcionalno organiziran, ugodan za život te ima vrlo niske režijske troškove zahvaljujući kvalitetnim i ekonomičnim sustavima grijanja i hlađenja. Stan je opremljen klima-uređajem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KOMFORAN DVOSOBNI (bruto površine 99,30m2)-sa TERASOM I VRTOM!!! SA OTVORENIM POGLEDOM NA OBRONKE MEDVEDNICE!!! Dvosoban stan u prizemlju manje zgrade od svega 3 stambene jedinice. Zgrada je izgrađena 2020. godine i to vrlo kvalitetno. Dobila je A razred energetski certifikat. Do....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 250.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Ferenščica, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 260.000 €
25.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Za dodatne informacije ili razgledavanje, nazovite 091 / 671 - 5450. Prodaje se moderno uređen dvosoban stan površine 55 m² na 1. katu kvalitetne zgrade s liftom u Lovinčićevoj ulici. Stan je odličnog rasporeda i odmah useljiv. Sastoji se od: -ulaznog prostora -kuhinje -dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan u Gajnicama Stan ima 2 spavaće sobe dnevni boravak sa blagavaonom kuhinju kupaonu balkon vanjsko parkirno mjesto Rezije su jako male ,susjedstvo mirno, banke , pošta, vrtići , škole dućani ..sve na dohvat ruke hodom.. Vlasnistvo 1/1 Za sve i formacije....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 239.887 € na 246.388 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 246.388 €, 65,01 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 239.887 €
25.02.2026 - 246.388 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ulica Franje Lučića Nova stambena zgrada nalazi se u ulici Franje Lučića, smještena je na odličnoj i mirnoj mikrolokaciji Jankomira. Dovoljno mirnoj za opušten obiteljski život, a opet dovoljno blizu svim ključnim sadržajima grada. Savršeno mjesto za one koji žele kombinaciju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 273.294 €, 65,07 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, Horvatova ulica. Stan oznake B7 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 65,07 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 192.010 €, 54,86 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

O projektu: Stambeno?poslovna građevina ?B?, u sklopu projekta Botinec, predstavlja novu modernu novogradnju tvrtke Nivogradnja d.o.o., koja već više od 30 godina uspješno gradi stambene objekte visoke kvalitete. Projekt se gradi na adresi Ulica dr. Luje Naletilića, u naselju Botinec,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 191.975 € na 186.490 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 186.490 €, 54,85 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 191.975 €
11.04.2026 - 186.490 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 191.975 €, 54,85 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 224.762 €, 54,82 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan označen B4 nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 54,82 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.129 € na 194.647 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 194.647 €, 54,82 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 180.906 €
22.01.2026 - 189.129 €
04.03.2026 - 194.647 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan D2 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se na 2. katu zgrade te mu pripada spremište u podrumu i jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta, prizemlja,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 273.756 €, 65,18 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake C7 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 65,18 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 260.000 €, 54,79 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan u novogradnji s natkrivenim parkirnim mjesto i spremištem U cijenu je uključen PDV Useljenje 06/2026 Stan: Zagreb (Blato), 54.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 224.557 €, 54,77 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake C4 nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 54,77 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 273.966 €, 65,23 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan A1 obračunske površine 65,23m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 1. katu, orijentiran prema jugu i istoku, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 289.000 € na 286.930 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 286.930 €, 65,36 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 289.000 €
05.05.2026 - 286.930 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stenjevec, Virska ulica, Novogradnja. Prodaje se 3-sobni stan u visokom prizemlju u novoj zgradi u Virskoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog hodinka, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om i ostave. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto, spremište u podrumu zgrade te vrt od 60m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 291.074 €, 65,41 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

MOLIMO ZVATI: 098 18 38 174 NOVOGRADNJA! KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA! BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Odlična mikro-lokacija! Podsused, prodajemo stan u izgradnji na 1. katu u zgradi sa 3 kata. U zgradi ima ukupno 15 stanova, 11 VPM (vanjskih parkirnih mjesta i 10 GPM (garažnih parkirnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 195.000 €, 54,57 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan netto površine 54,57m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir ? Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim stanovima koje odlikuje kvalitetna gradnja i....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 204.045 € na 212.875 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Botinec, 212.875 €, 65,50 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 204.045 €
18.05.2026 - 212.875 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan (APARTMAN) u NOVOGRADNJI - naselje Botinec. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, orijentacije jug/zapad. Stan se sastoji od hodnika (9,701 m2) kupaonice (3,70 m2), soba (10,60 m2) soba 2 (10 m2) kuhinja (5,60 m2), DB+ blagovaona (20,70 m2) loggia....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 199.990 €, 54,48 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan ? Zagreb, Siget Na prodaju je stan smješten u mirnoj i vrlo traženoj gradskoj četvrti Siget, u okruženju koje se može opisati kao zelena oaza unutar grada. U neposrednoj blizini nalaze se parkovi, dječja igrališta te sportski i rekreacijski sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 291.697 €, 65,55 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

MOLIMO ZVATI: 098 18 38 174 NOVOGRADNJA! KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA! BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Odlična mikro-lokacija! Podsused, prodajemo stan u izgradnji na 2. katu u zgradi sa 3 kata. U zgradi ima ukupno 15 stanova, 11 VPM (vanjskih parkirnih mjesta i 10 GPM (garažnih parkirnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 204.150 €, 54,44 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu KVALITETNE NOVOGRADNJE BLATO ? stanovi s liftom, podnim grijanjem i vrhunskom opremom! Prodaju se stanovi i garažna parkirna mjesta u modernoj stambenoj zgradi s liftom u naselju Blato (Novi Zagreb Zapad). Lokacija nudi savršenu ravnotežu ? mirno obiteljsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 367.000 €, 65,66 m2 cca 5590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan četverosoban penthouse u novogradnji smješten u zagrebačkom naselju Malešnica, kvartu koji je poznat kao izuzetno ugodan i kvalitetan za život zahvaljujući dobroj prometnoj povezanosti, blizini škola, vrtića, trgovina te brojnih sadržaja potrebnih za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 315.000 €, 65,68 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 189.402 € na 200.256 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.256 €, 54,27 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 181.279 €
20.09.2025 - 192.299 €
17.11.2025 - 189.402 €
16.03.2026 - 200.256 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Gradnja poslovno stambene zgrade sa ukupno pet etaža: Podrum(-1): osamnaest (18) garažnih parkirna mjesta i tri (3) spremišta Prizemlje: dva (2)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.182 €, 54,25 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 65,77 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Trosobni stan u prizemlju. Na dan objave oglas stambena zgrada je konstrukcijski završena. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavače sobe, kuhinje i dnevnog boravka sa lođom, kupaonice sa wc-om i wc-om za goste, te vanjskim parkirnim mjestom. U neposrednoj blizini nalazi se osnovna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 243.945 €, 54,21 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, Horvatova ulica, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake C22 nalazi se na trećem katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 54,21 m². Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 296.505 €, 65,89 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA DUBRAVA, 3 - SOBAN, Prodaje se atraktivan stan u Dubravi, smješten u novogradnji manje stambene zgrade moderne arhitekture s ukupno dva kata. Stan se nalazi u prizemlju, a njegova površina iznosi 65,89 m². Raspored prostorija osmišljen je tako da zadovolji potrebe suvremenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 296.505 €, 65,89 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i sve traženijoj zoni Gornje Dubrave, u Međugorskoj ulici, smješten je ovaj funkcionalan i moderno projektiran stan u prizemlju manje stambene zgrade sa svega 8 stanova, što jamči privatnost i ugodno susjedstvo. Stan ukupne obračunske površine 65,89 m² pažljivo je osmišljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 213.675 €, 54,10 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 202.800 €, 54,09 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA ? ŠKORPIKOVA, SAMO 7 STANOVA Predstavljamo vam luksuznu novogradnju smještenu u mirnoj i urbanoj zoni Škorpikove ulice ? projekt koji spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i maksimalno iskorišten životni prostor. Zgrada obuhvaća svega 7 ekskluzivnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 295-328 (od ukupno 329)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more