• GoHome Professional
novogradnja zagreb barem 70 m2 do 310000 eura zadn - GoHome
  • novogradnja zagreb barem 70 m2 do 310000 eura zadn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb barem 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "novogradnja zagreb barem 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.750 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, kafića i restorana, na prodaju je ovaj stan od 84m2 prodajne površine (stvarne 143,32m2), koji se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 308.000 €, 114,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, lokala i restorana, na prodaju je ovaj stan od 114m2 prodajne površine, koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade luksuzne novogradnje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb barem 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dana'
315.000 €
325.000 €
237.650 €
  Stan, ZAGREB, Lanište, 307.427 €, 65,41 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, NOVOGRADNJA, 5-SOBAN, 101m2 Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 82,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 290.000 €, 74,02 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na traženoj zagrebačkoj Savici. Tlocrtno se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, te odvojene kupaonice i wc-a. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, te jedna spavaća soba imaju izlaze na ostakljenu lođu koja se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 107,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, lokala i restorana, na prodaju je ovaj stan od 107m2 prodajne površine, koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade luksuzne novogradnje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 269.373 €, 69,07 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3-2023 U prodaji je trosobni stan u novogradnji, smješten u mirnom i uređenom dijelu Retkovca, okruženom obiteljskim kućama i niskom izgradnjom. Riječ je o individualnoj, kvalitetnoj, samostojećoj građevini, sa ukupno 7 stambenih jedinica. STAN S3 ? I. kat Ukupna prodajna neto površina:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,97 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,38 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 67,2 m² u Donjoj Dubravi, smješten na 1. katu manje stambene zgrade iz 2026. godine. Novogradnja u mirnoj ulici, dvije spavaće sobe, balkon i vanjsko parkirno mjesto. Energetski razred A, podno grijanje i troslojna PVC stolarija. Useljiv odmah. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-5 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 217.500 €, 75,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, Novogradnja, Kuća, Klara 102m2. PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (16,55 bm2) i natkrivena terasa (23,43....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.330 €, 67,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan s loggiom 67 m2 u sklopu novogradnje od 187. stanova, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 6. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 4,79 m2 (3,59 m2), dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 337.433 €, 67,50 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan u sklopu novogradnje od 187 stanova na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na šestom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostora dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe te dvije kupaonice. Ukupne zatvorene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 339.021 €, 67,94 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, trosoban apartman u sklopu novogradnje od 187. jedinica na izvrsnoj lokaciji.Stan zatvorene površine 64.55 m2 nalazi se na četvrtom katu, a sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom s izlazom na loggiu, kuhinje, dvije spavaće sobe....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu