- novogradnja Zvijezda

  • Za upit "novogradnja zvijezda" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 269.000 €, 154,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan površine 154 m² na odličnoj lokaciji ? Gupčeva zvijezda. Stan se nalazi u izuzetno kvalitetnoj i održavanoj stambenoj zgradi, u mirnoj ulici, a svega nekoliko minuta od samog centra grada. Velika površina i otvoren tlocrt pružaju brojne mogućnosti uređenja i prenamjene....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 183.750 €, 258,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretine nude vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu dvorišne poslovno stambene zgrade, bez lifta, u samom centru Karlovca na top lokaciji, gradska četvrt Zvijezda, svega 250m udaljeno od Korza. U neposrednoj blizini nalaze se mnoge državne i obrazovne institucije,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 529.000 €, 121,38 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja stana na izvanrednoj lokaciji u centru - Gupčeva zvijezda Stan je u potpunosti renoviran i očekuje se završetak svih radova do proljeća. Osnovne karakteristike stana: -Renoviran stan na drugom katu -Podno grijanje s dizalicama topline za udobno grijanje -Instalirani klima....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 399.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 399.000 €, 169,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 370.000 €
09.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Karlovca na prodaju je funkcionalan i prostran stan površine 169m2. Impresivna kvadratura idealna je za realizaciju različitih djelatnosti (poliklinika, ortodontska ordinacija, liječničke - zdravstvene djelatnosti). Prostor se može koristiti i kao stambeni objekt budući....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 53.000 €
23.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 258.750 €, 112,60 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Centar, trosoban prekrasan novouređeni stan - poslovni prostor od 112,6 m2 na ulazu u centar grada.Renoviran 2021. godine. Instalacije su kompletno promijenjene, nova drvena stolarija i zvučno-toplinska izolacija, centralno grijanjeSastoji se od 2 dnevna boravka, 2 kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, KARLOVAC, Zvijezda , 190.000 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja funkcionalan dvosoban stan u Centru na Korzu ukupne površine 82 m2 sa garažom i parkingom. Nalazi se na drugom katu zgrade. Orijentacije sjever-jug. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 60 m2 na frekventnoj lokaciji.Pogodan za više djelatnosti. Grijanje na klimu, vlastito brojilo struje i vode.Sastoji se od prodajnog prostora, ureda, skladišta i WC-a.Nalazi se u samom gradu blizu svih bitnih sadržaja. Blizini glavnih gradskih trgova....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 190.000 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

 
 
 
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je poslovni prostor u samom centru grada. Izvanredna kvadratura od 60m2 daje mogućnost prenamjene prostora u stambeni ili poslovni prostor druge namjene. Sam lokal je izuzetna prilika za one koji žele pametno uložiti i možda baš na tom prostoru kreirati i razvijati svoju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zvijezda (51)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr