- novogradnja Zablaće

  • Za upit "novogradnja zablaće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 1.300.000 €, 595,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća sa 7 stambenih jedinica, 2. red od mora Zablaće kraj Šibenika U mirnom i uređenom naselju Zablaće, nedaleko od Šibenika, smjestila se samostojeća kuća s prostranom okućnicom koja pruža razne mogućnosti korištenja od ugodnog obiteljskog života do ozbiljne investicije u najam.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 470,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Šibenik, Zablaće- Luksuzni kompleks s teniskim terenom 1. red do mora Na prodaju je ekskluzivan, potpuno funkcionalan turističko-ugostiteljski kompleks smješten u prvom redu do mora, u elitnoj nautičko-turističkoj zoni Šibenika. Nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 650.000 €
23.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 145.000 €, 1113,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Zablaće, Šibenik - Atraktivno građevinsko zemljište tik uz Amadria Park Joško Bašić E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr Tel: +385-91-511-2693 http://kaiser-immobilien.hr/ ID CODE: 137-196 Joško Bašić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +385915112693, +385995677888 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 132.000 €, 1010,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zablaće, Šibenik - Atraktivno zemljište tik uz Amadria Park Joško Bašić E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr Tel: +385-91-511-2693 http://kaiser-immobilien.hr/ ID CODE: 137-199 Joško Bašić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +385915112693, +385995677888 E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 1.300.000 €, 595,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća sa 7 stambenih jedinica, 2. red od mora ? Zablaće kraj Šibenika .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.10.2025 - 800.000 €
07.11.2025 - 770.000 €
23.11.2025 - 700.000 €
09.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
18.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dva odvojena stana i otvorenim pogledom Zablaće. Prodaje se samostojeća kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 315 metara udaljenosti od mora i uređene plaže. Idealna je za veću obitelj ili kao investicija. Mirna i atraktivna lokacija, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s okućnicom i garažom ? Zablaće kraj Šibenika Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom i idiličnom Zablaću, u neposrednoj blizini Šibenika. Kuća ukupne stambene površine cca 150 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, kupaonica....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Zablaće, 126.000 €, 970,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zablaće, Šibenik - Atraktivno zemljište tik uz Amadria Park Joško Bašić E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr Tel: +385-91-511-2693 http://kaiser-immobilien.hr/ ID KOD AGENCIJE: 137-198 Joško Bašić Agent posredovanja u prometu nekretnina Mob: +385915112693, +385995677888 E-mail: josko@kaiser-immobilien.hr....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 290.000 €, 61,40 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je ekskluzivan apartman na vrhunskoj lokaciji u Zablaću, svega nekoliko koraka od mora, koji spaja luksuz, udobnost i pažljivo osmišljen dizajn interijera. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe ? jedne dječje i jedne glavne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zablaće (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom