- novogradnja RIČINA

  • Za upit "novogradnja ričina" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.618 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • s garažom
    • parking
    • balkon
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIČINA, 320.400 €, 84,32 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 221.970 €, 63,42 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 373.240 €, 106,64 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja ričina'
229.644 €
232.272 €
197.155 €
  Stan, RIČINA, 503.265 €, 143,79 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 282.900 €, 74,45 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 549.525 €, 146,54 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S7 na drugom katu nudi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 300.998 €, 79,21 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 320.400 €, 84,32 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR ? RIČINE, atraktivna ponuda novogradnje sa 8 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje sa 8 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Zgrada se nalazi u sklopu zatvorenog stambenog naselja koji će se sastojati....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 386.300 €, 101,67 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 320.416 €, 84,32 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 247.400 €, 68,12 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Dvosobni stan s balkonom, 1. kat (novogradnja, Ričine ? Zadar) Zgrada 2, stan S2.6 Na prodaju moderan dvosobni stan na prvom katu novogradnje u atraktivnom naselju Ričine, Zadar. Stan S2.6 nalazi se u Zgradi 2, na 1. katu, te je idealan za urbani način života uz udobnost....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 298.500 €, 82,21 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Dvosobni stan s vrtom u prizemlju (novogradnja, Ričina ? Zadar) Zgrada 1, stan S1.1 U prodaji stan u prizemlju moderne zgrade novogradnje, u naselju Ričina, Zadar. Stan S1.1 nalazi se u Zgradi 1, u prizemlju, te nudi savršen spoj udobnosti, privatnosti i kvalitetne izvedbe.....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 361.266 €, 95,07 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 235.404 €, 65,39 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo 3 moderne stambene zgrade projektirane za udoban, funkcionalan i dugotrajan životni prostor. Zgrade se nalaze u mirnom i urbaniziranom okruženju, idealnom za obitelji s blizinom svih sadržaja. Svaka zgrada je građena sustavom armiranobetonskih zidova i međukatnih ploča....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 295.956 €, 82,21 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 446.110 €, 127,46 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 229.356 €, 63,71 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 503.200 €, 143,79 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 455.735 €, 130,21 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

prodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku, i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 257.600 €, 78,08 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 297.037 €, 79,21 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S3 u prizemlju nudi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 312.300 €, 82,16 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 249.410 €, 71,26 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 199.990 €, 55,09 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? Stanovi s vrtovima, balkonima i garažom u mirnom naselju Ričine, Zadar Na prodaju novi stanovi u modernom stambenom naselju Ričina ? Zadar. Projekt obuhvaća tri stambene zgrade (Zgrada 1, Zgrada 2 i Zgrada 3) s ukupno 24 stana, raspoređenih na prizemlje, prvi i drugi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 311.255 €, 88,93 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 275.300 €, 78,67 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

rodaji je kvalitetan projekt novog stambenog naselja, s kontroliranim pristupom, uređenom hortikulturom u parku i parkiralištem za stanare (mogućnost el. punjenja vozila) na mirnoj lokaciji u Zadru, na području Ričina. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 214.308 €, 59,53 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 183.500 €, 50,53 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Jednosobni stan s vrtom u prizemlju (novogradnja, Ričine ? Zadar) Zgrada 1, stan S1.2 U ponudi je moderan jednosobni stan u prizemlju novogradnje u naselju Ričine, Zadar. Stan S1.2 nalazi se u Zgradi 1, u prizemlju, te je idealan za samce, parove ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 279.187 €, 74,45 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S6 na prvom katu nudi....

 
 
 
  Stan, RIČINA, 386.300 €, 101,67 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 298.900 €, 90,58 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 484.350 €, 127,46 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 303.300 €, 86,66 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 271.775 €, 77,65 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIČINA, 488.287 €, 146,54 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Ričinama, u mirnom dijelu Zadra s blizinom škola, trgovina, vrtića i javnog prijevoza, nalazi se moderna zgrada visoke energetske učinkovitosti i vrhunske gradnje. Mikrolokacija je top pozicija u uređenoj ulici s novijom gradnjom i urednim parkiranjem. Stan S8 na drugom katu nudi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom