- novogradnja LOBORIKA

  • Za upit "novogradnja loborika" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.271 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LOBORIKA, 670.000 €, 200,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Ova elegantna, novoizgrađena vila iz 2024. godine predstavlja savršen spoj suvremenog dizajna, luksuza i funkcionalnosti. Smještena na uređenoj parceli od 600 m², s ukupno 200 m² stambenog prostora raspoređenog na dvije etaže, nudi visoku razinu komfora i privatnosti. Interijer vile....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 399.000 €, 125,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna prizemnica površine 125 m na uređenoj parceli od 650 m. Kuća je završena i spojena na svu potrebnu infrastrukturu preostaje samo ugradnja klima uređaja i tehničke opreme za bazen (bit će montirano naknadno radi jamstva). Prodaje se nenamještena, što omogućuje kupcu....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 830.000 €, 200,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, MARČANA - Novogradnja s bazenom u blizini mora Marčana je općina na jugoistoku istarskog poluotoka. Nalazi se oko 12 km sjeveroistočno od Pule, najvećeg grada u Istri. Poznata je kao destinacija mora, odmora, vina i maslinova ulja. To je kulturno bogato naselje s kristalno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja loborika'
399.000 €
239.000 €
399.000 €
  Stan, LOBORIKA, 243.000 €, 98,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, okolica U malenom mirnom mjestu nedaleko od Pule smjestila se ova novogradnja. Svi sadržaji potrebni za život nalaze se u neposrednoj blizini te lokacija zbog istih stvara savršeno mjesto za miran obiteljski život udaljen od gradske vreve. Škola, vrtić, trgovina, restorani....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 520.000 €, 154,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Kuća za odmor na mirnoj lokaciji - novogradnja - Loborika Loborika je mjesto u sklopu općine Marčana, lokacijski se nalazi najbliže Puli te je odlično povezana sa svim bitnim sadržajima, zračnom lukom i autocestom. U samom naselju nalazi se trgovina i razni ugostiteljski lokali kao....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 520.000 €, 154,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna samostojeća vila s bazenom, smještena u mirnom dijelu Loborike, svega desetak kilometara od Pule. Novogradnja projektirana s naglaskom na funkcionalnost, udobnost i energetski učinkovitu gradnju. Ulaz vodi u prostrani hodnik koji povezuje sve dijelove doma, dok....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 399.000 €, 124,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderna prizemnica s bazenom ? Marčana, jugoistok Istre Na mirnoj lokaciji u mjestu Marčana, na jugoistoku Istarskog poluotoka, smještena je ova moderna novogradnja ? prizemnica s bazenom, dio manjeg rezidencijalnog naselja, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Kuća se....

 
 
 
  Stan, LOBORIKA, 390.000 €, 122,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani stan u novogradnji smješten u duplex objektu u Loborici, mirnom i sve traženijem naselju u blizini Pule. Ukupna površina stana iznosi 122,40 m², a raspoređen je na dvije etaže koje pružaju funkcionalan i ugodan prostor za život. U prizemlju se nalazi hodnik sa....

 
 
 
  Stan, LOBORIKA, 207.000 €, 83,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, LOBORIKA, 83 M2, 3SS+DB Prodaje se trosoban stan površine 83 m2 u prizemlju stambene zgrade u Loboriki. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na natkrivenu terasu. Stan ima tri komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 493.000 €, 160,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je novogradnja - moderna dvojna kuća s bazenom u Loboriki! Ukupne stambene površine 160 m2, raspoređena na dvije etaže (prizemlje + kat). Nekretnina je novogradnja, pažljivo projektirana za ugodan obiteljski život ili turistički najam. Kuća ukupno raspolaže s pet soba, od....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 499.000 €, 124,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, MARČANA - Villa s bazenom na lijepoj lokaciji, novogradnja Marčana je općina na jugoistoku istarskog poluotoka. Nalazi se oko 12 km sjeveroistočno od Pule, najvećeg grada u Istri. Poznata je kao destinacija mora, odmora, vina i maslinova ulja. To je kulturno bogato naselje....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 469.000 €, 81,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja s bazenom u okolici Pule, na svega par minuta vožnje do zračne luke i centra Pule sa svim sadržajima koje grad nudi. Kuća je u završnoj fazi gradnje, potrebno je završiti fasadu i urediti okoliš. Prizemnica sa dvije spavaće sobe, ukupne stambene površine 81 m2 sa 743 m2....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 623.000 €, 133,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasna novogradnja smještena u mirnoj okolici Marčane,. Ova prostrana kuća s bazenom nudi idealan spoj udobnosti, elegancije i privatnosti. Kuća se prostire na dvije etaže, pružajući dovoljno prostora za udoban život. Na prvoj etaži nalazi se prostrani dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 420.000 €, 115,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna prizemnica u Marčani, novogradnja površine 115 m² s natkrivenom terasom od 20 m². Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, dodatnog WC-a, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Jedna spavaća soba ima izlaz na bazen,....

 
 
 
  Stan, LOBORIKA, 224.000 €, 90,00 m2 cca 2490 €/m2

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 680.000 €, 200,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna vila u Istri ? moderna novogradnja koja spaja vrhunsku arhitekturu, funkcionalnost i eleganciju. Prostire se na 200 m² stambene površine i smještena je na parceli od 600 m², pažljivo projektirana kako bi ispunila visoke standarde kvalitete i udobnosti. Korišteni....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 485.000 € na 430.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LOBORIKA, 430.000 €, 157,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 485.000 €
28.02.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo dvojnu kuću u novogradnji. Smještena u mirnom dijelu Kavrana, na samo nekoliko kilometara od Pule i plaža, ova nova i kvalitetno izgrađena kuća pruža savršen spoj udobnosti, privatnosti i prirodnog okruženja. Idealna je za obitelj koja traži miran dom ili investiciju u turističko....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 490.000 €, 220,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Marčana, odlična vila sa bazenom i pogledom na more! U mirnom mjestu u Istri, udaljenom samo 8 kilometara od mora, smjestila se ova izvrsna vila s bazenom i očaravajućim pogledom na more. Vila je smještena na zemljištu od 700 četvornih metara, a ukupna površina same vile iznosi....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 575.000 € na 678.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LOBORIKA, 678.000 €, 204,30 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 575.000 €
11.05.2026 - 678.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

LOBORIKA, OKOLICA, u ponudi imamo kuću u izgradnji s bazenom. Nalazi se na kraju mirnog naselja. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. Kuća ima neto površinu od 204,30m² te je raspoređena na prizemlje i kat. Prizemlje (101,20m2) se sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu