- novogradnja LASINJA

  • Za upit "novogradnja lasinja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LASINJA, 245.000 €, 351,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

LASINJA - CENTAR ( Trg hrvatskih branitelja ) prodajemo samostojeću kuću katnicu tlocrtne površine 95m2 na parceli od 1.000m2 s pomoćnim objektom 45m2 i spremištem 15m2 te samostojećom garažom za 2 vozila. Kuća je smještena u samom centru mjesta u blizini svih za život potrebnih sadržaja....

 
 
 
 
+48%

Promjena cijene sa 88.000 € na 130.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LASINJA, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 88.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja-kuća sa okućnicom blizina Kupe Kuća ima 100m2 na parceli od 800m2. Nalazi se 100m od plaže na rijeci Kupi. Kupljena je nova kuhinja sa svim pripadajućim aparatima koji su pod garancijom. Ugradnja kuhinje i postavljanje fasade u tijeku. Mirno okruženje, četrdeset minuta od....

 
 
 
  Zemljište, LASINJA, 29.000 €, 2633,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Desno Sredičko (općina Lasinja), smješteno svega 10 metara od rijeke Kupe. Parcela se nalazi u mirnom i zelenom okruženju, idealnom za gradnju obiteljske kuće, vikendice ili turističkog objekta. Na parceli se nalazi strujni priključak, dok....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 135.000 €, 168,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Lasinja, dvoetažna kuća 120 m2, novouređena na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 1000 m2. Udaljena 500 m od rijeke Kupe.Sama kuća ima 75 m2.Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, 2 spavaće sobe, WC-a i balkona. Uz kuću se nalaze garaža 25m2, terasa 50m2 i pomoćni....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 84.000 €, 118,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KARLOVAC, LASINJA, RIBIČKA, 56m². Nedovršena kuća za odmor u neposrednoj blizini rijeke Kupe (80m). Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom. Udaljena je svega 40-ak minuta vožnje od Zagreba. .

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 61.000 €, 57,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, LASINJA, JAMNIČKA ULICA, 57m² plus zemljište 4018m², sve u jednom komadu. Lijepa kuća (vikendica) na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom, u neposrednoj blizini rijeke Kupe. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 70.000 €, 140,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnina Ova obiteljska kuća nalazi se u selu Sjeničak Lasinjski, uz mirnu asfaltnu cestu. Nekretnina se sastoji od stambene kuće s dodatnim gospodarskim zgradama i zemljištem, što nudi solidnu osnovu za obnovu i daljnji razvoj. Kuća je raspoređena na tri etaže: prizemlje, prvi....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆE S TRI PARCELE ? IDEALNO ZA ODMOR, TURIZAM ILI OPG, 3. min OD KUPE OSNOVNE INFORMACIJE: Prodaje se kuća s dvije dodatne zgrade i tri spojene parcele ukupne površine 5.244 m², smještene u mirnom prirodnom okruženju, zadnja u nizu ulice, što osigurava privatnost i tišinu. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo POVOLJNO u LASINJI - KUPSKA ULICA - prizemnicu, novogradnju, površine 80 m2 sa VELIKOM okućnicom od 27.000 m2 na kojoj se nalazi i drveni gospodarski objekt površine 270 m2 koji je legalan (ima građevinska dozvola za građenje građevine gospodarske namjene - gospodarske građevine....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 27.000 € na 23.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LASINJA, 23.000 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 27.000 €
06.05.2026 - 23.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva građevinska zemljišta u Lasinji, svaki cca 1100m2, jedno do drugog. Priključci (struja, voda) uz parcelu. Mirna lokacija, u blizini uređenog kupališta na Kupi, idealno za odmor i uživanje u prirodi. Svi sadržaji (škola, vrtić, doktor, trgovina, igrališta, park za djecu)....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • lasinja (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)