- novogradnja KNEŽEVI VINOGRADI

  • Za upit "novogradnja kneževi vinogradi" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KNEŽEVI VINOGRADI, 11.000 €, 800,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju zemljište površine 800 m u Kneževim Vinogradima, u naselju Hrvatskih branitelja mirnoj i sve poželjnijoj lokaciji na kojoj se postupno grade nove obiteljske kuće. Zemljište je trenutno evidentirano kao oranica, ali se nalazi unutar zone gradnje, što budućim vlasnicima pruža....

 
 
 
  Zemljište, KNEŽEVI VINOGRADI, 13.000 €, 1745,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju voćnjak, građevinsko zemljište gdje je srušena stara kuća, ukupno 1745 m2, moguća je gradnja nove kuće na postojećim gabaritima stare kuće bez ishodovanja nove građevinske dozvole. S obzirom da je provedena kanalizacija i struje, voda nije.  Plac je generalno očišćen,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KNEŽEVI VINOGRADI, 590.000 €, 400,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ZA PRODAJU!! IMANJE U KNEŽEVIM VINOGRADIMA UGOSTITELJSKO-TURISTIČKE NAMJENE!! RESTORAN SA SALOM!! GRAPEVINE IMANJE - MJESTO ZA NEZABORAVNE USPOMENE U SRCU BARANJE!! ČETIRI DVOSOBNE NOVE MOBILNE KUĆICE KOMPLETNO MODERNO NAMJEŠTENE!! PRIGODNO ZA VJENČANJA, PRIČESTI, KRIZME, ROĐENDANE....

 
 
 
  Kuća, KNEŽEVI VINOGRADI, 237.000 €, 214,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća i bajkovito imanje u srcu Baranje jedinstvena prilika koja se rijetko pojavljuje na tržištu! Dobro došli u svijet gdje povijest, umjetnost i priroda dišu kao jedno. Na prodaju je autentični parni mlin iz 1911. godine, vrijedan primjer industrijske arhitekture s početka....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 49.000 € na 43.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KNEŽEVI VINOGRADI, 43.000 €, 51,00 m2 cca 840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 55.000 €
25.02.2026 - 49.000 €
28.03.2026 - 43.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Autentični baranjski vinski podrum srce tradicije i potencijal za turizam! Na čuvenoj vinskoj cesti u Zmajevcu, u samom srcu baranjskog vinskog nasljeđa, smješten je ovaj šarmantni vinski podrum površine 79 m jedinstveno mjesto koje spaja duh prošlih vremena s mogućnostima suvremenog....

 
 
 
  Kuća, KNEŽEVI VINOGRADI, 240.000 €, 400,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se imanje u Baranji, Kneževi Vinogradi, površine 17000m2. Imanje se nalazi na atraktivnoj lokaciji uz državnu cestu Osijek-Kneževi Vinogradi, na ulazu u Kneževe Vinograde (stara ciglana). Lokacija idealna za sve djelatnost. Na parceli se nalazi stambena kuća s pomoćnim prostorijama....

 
 
 
  Kuća, KNEŽEVI VINOGRADI, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Baranja, Kneževi Vinogradi - Obnovljena Baranjska KućaProdaje se tradicionalna baranjska kuća u srcu Baranje, smještena u slikovitom mjestu Kneževi Vinogradi. Ova nekretnina idealna je za život ili turistički najam, s obzirom na blizinu vinskih podruma, prirodnih ljepota i poznatih....

 
 
 
  Kuća, KNEŽEVI VINOGRADI, 39.000 €, 118,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Samo u našoj ponudi je odlična zgrada u centru Zmajevca. Sastoji se od uličnog poslovnog dijela i dvorišnog stambenog dijela. Nalazi se na prostranoj građevinskoj parceli, od čega je poslovni prostor 38_kvadrata a stambeni dio _80_ kvadrata. Na okućnici od 620 kvadrata nalazi se garaža....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 64.000 € na 59.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KNEŽEVI VINOGRADI, 59.000 €, 155,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 70.000 €
25.02.2026 - 64.000 €
29.03.2026 - 59.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vinski podrum s dušom u srcu Baranje! Zmajevac autentična nekretnina na vinskoj cesti s punim poslovnim potencijalom! U Zmajevcu, mjestu koje je sinonim za baranjsku vinsku tradiciju i najpoznatiju vinsku cestu regije, nalazi se ovaj autohtoni vinski podrum savršen spoj tradicije....

 
 
 
  Poslovni prostor, KNEŽEVI VINOGRADI, 850.000 €, 530,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Baranja - poslovni kompleks nedaleko od Osijeka.U srcu baranjskog vinogorja, na jednoj od najpoznatijih vinskih cesta na sjeveroistoku Hrvatske, u ponudi je kompleks više objekata smještenih u autentičnom okruženju prirode, vinograda i tradicionalnih podruma.Objekti su pod....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kneževi vinogradi (93)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.