- novogradnja Banija

  • Za upit "novogradnja banija" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KARLOVAC, 185.000 €, 1435,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Banija, građevinsko zemljište 1432 m2 na odličnoj lokaciji.Pogodno za razne poslovne djelatnosti. Blizina autoceste.Na zemljištu se nalaze i dva stara objekta. Kuća 90 m2 i gospodarska zgrada 30 m2.Plaćeni komunalni doprinosi. Svi priključci se nalaze na parceli.Banija je....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Banija , 880.000 €, 8312,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo veliku građevinsku parcelu u centru Karlovca. Zemljište prema urbanističkom planu pogodno je za gradnju i visokih zgrada Po+Pr+4+Pot. Ukupna površina parcele iznosi 8312 m². Dopuštena izgrađenost na tom području iznosi 40%. Na terenu evidentirane su kuća i pomoćna zgrada....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 62.000 €, 41,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kompletno adaptiran dvosoban stan smješten u karlovačkoj gradskoj četvrti Banija, ukupne površine 41 m², idealan za stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi u potkrovlju starije zgrade te je odmah useljiv bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog dijela povezanog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Banija , 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

BANIJA: P. PROSTOR, 40 m2, PRIZEMLJE, MOGUĆNOST STAMBENOG, 1-S Poslovni prostor koji se nalazi u prizemlju, a koji se sastoji od dvije poslovne prostorije, WC-a i spremišta, ukupne korisne površine 40,20 m2 pogodan je za niz tihih djelatnosti, obrta, kancelarijskih i knjigovodstvenih....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostoran, kvalitetan i potpuno opremljen,namješten lijepi stan (renoviran 2024 g.)površine 109 m2 na II katu. Smješten na lokaciji između starog i novog centra grada (A. Starčevića),odmah useljiv.. Stanu pripada parkirno mjesto s nadstrešnicom i drvarnica u dvorištu i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S2 1 KAT,70 M2 KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIH, DNEVNI BORAVAK, 2 SOBE , KUHINJA , KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VRTA/DVORIŠTA 16 M2. OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE INSTALACIJE , NOVA....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 52.000 € na 42.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Banija , 42.000 €, 41,05 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 42.900 €
24.12.2025 - 53.000 €
29.04.2026 - 52.000 €
06.05.2026 - 42.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju poslovni prostor površine 41 m², smješten u atraktivnoj zgradi RK Karlovčanka, u samom srcu Karlovca, na prvom katu. Prostor je svestran i može se koristiti kao ured, trgovina, skladište ili salon. Ova nekretnina nalazi se u četvrti Novi Centar, na Trgu Milana Šufflaya,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 230.000 €, 66,45 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S1 66,45M2, KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIK, 2 SOBE + DNEVNI BORAVAK, KUPANICA, WC, KUHINJA /BLAGAVONICA, SPREMIŠTE + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 29 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan od 25m2 koji je odličan i kao poslovni prostor!! Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 146.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 185.000 €, 115,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 146.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se trosoban stan površine 115 m2 u strogom centru Karlovca (Korzo), na prvom katu zgrade sa pripadajućim tavanskim prostorom od 100 m2 koje je u cijeni. Orijentacija stana je sjever-jug. Grijanje ? centralno na struju, dvije kalijeve peći, jedna rustikalna peć. Struja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • banija (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more