- novogradnja BANJOL

  • Za upit "novogradnja banjol" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.834 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • dvoetažni
    • 1.kat
    • hidromasažna kada
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, BANJOL, 405.900 €, 123,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA na odličnoj lokaciji s PREKRASNIM POGLEDOM, 1km do centra grada Raba, 300m od mora. TRENUTNO POPUST 10% NA UKUPNU CIJENU APARTMANA! Cijena apartmana UKLJUČUJE 2 parkirna mjesta, 6m2. Apartman 2S+DB, 117m2, jednoetažni, zauzima cijeli prvi kat. Sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 239.000 €, 64,95 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Stan u prizemlju novogradnje s okućnicom Smještena na mirnoj i povišenoj lokaciji u Banjolu, ova novogradnja nudi predivan pogled na more i staru jezgru grada. I ne samo na prepoznatljive zvonike, već i na Barbatski kanal pa sve do Paga. Zgrada se sastoji od tri....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 393.000 €, 90,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj moderan stan u novogradnji nalazi se u prekrasnom naselju Banjol na otoku Rabu. Sa svojih 90 četvornih metara prostora, nudi udoban i prostran životni prostor za vas i vašu obitelj. Smješten je svega 150 metara udaljen od kristalno čistog Jadranskog mora, što vam omogućuje nevjerojatan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja banjol'
218.300 €
407.000 €
214.000 €
  Apartman, BANJOL, 341.500 €, 94,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK RAB, BANJOL - Novogradnja 94 m2 - Ekskluzivna cijena u pretprodaji. Predstavljamo luksuzan stan na prvom katu moderne novogradnje, dizajniran za uživanje u prostoru. Stan se sastoji od 2 - 3 spavaće sobe (u ovisnosti o željama kupca), dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice....

 
 
 
  Apartman, BANJOL, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji dva stana u novogradnji koja se prodaju isključivo u kompletu, ukupne zajedničke kvadrature 95m2. Nalaze se u mirnom dijelu Banjola na predivnom otoku Rabu pružajući nam mir, privatnost i dobru povezanost sa cijelim otokom i svim bitnim sadržajima. Zgrada je....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 415.000 € na 445.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJOL, 445.000 €, 123,33 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 415.000 €
07.03.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Penthouse, garaža i panoramski pogled na more Na mirnoj lokaciji na otoku Rabu, u prodaji su stanovi u novogradnji, koja je okružena zelenilom i tišinom. Predstavljamo stan na 2. katu, stambene korisne površine 98 m2, s terasom od 25,33 m2. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, BANJOL, 206.500 €, 57,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK RAB, BANJOL - Stan u novogradnji - PRETPRODAJA! U pretprodaji predstavljamo stan na prvom katu moderne novogradnje. Stan se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, open space dnevne sobe i kuhinje s blagovaonicom i terase s pogledom na more! Zgrada će se graditi kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 175.000 € na 159.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJOL, 159.000 €, 51,08 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 199.999 €
19.02.2026 - 175.000 €
11.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Stan 1S+DB u modernoj novogradnji Smještena na mirnoj i povišenoj lokaciji u Banjolu, ova novogradnja nudi predivan pogled na more i staru jezgru grada. I ne samo na prepoznatljive zvonike, već i na Barbatski kanal pa sve do Paga. Zgrada se sastoji od tri stana,....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 640.000 €, 133,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Ekskluzivan stan u prizemlju s bazenom Predstavljamo Vam luksuzan stan u prizemlju moderne urbane vile, smještene na tihoj i uzdignutoj poziciji koja pruža mir i privatnost, uz fascinantan pogled na more. Na samo 300 metara od mora i prekrasnih plaža, u slijepoj....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u izgradnji po povoljnijim uvjetima. Započeta gradnja. Građevinska dozvola. Stan se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, open space dnevne sobe i kuhinje s blagovaonicom i terase s pogledom na more! Zgrada će se graditi kvalitetnim materijalima, PVC stolarija u antracit....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 455.000 €, 99,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK RAB, BANJOL - Stan u prizemlju s okućnicom i 2 parkirna mjesta, SAMO 100 m od mora! PRILIKA NA PAR KORAKA DO MORA! Na prodaju je stan u vrhunskoj novogradnji, moderan, u naselju Banjol na otoku Rabu. Stan se nalazi u prizemlju nekretnine sa samo 3 stana. Životni prostor od 90....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, 1.700.000 €, 395,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Plaćanje moguće i u Bitcoin-u (po dogovoru) Na prodaju je moderna urbana vila smještena na mirnoj lokaciji na brežuljku, svega 250 m od plaže. Smještena u slijepoj ulici bez prometa, pruža potpunu privatnost, a istodobno je u blizini restorana, trgovina, šetnica i vodenih sportova.....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju stambene zgrade, površine 55 m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici od mora udaljenoj samo 400 m. Raspored stana je funkcionalan, a sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dnevnim boravkom sa izlazom na loggiu, kupaonice i hodnika....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 315.000 €, 77,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja dvoetažni stan na drugom katu stambene zgrade, površine 77 m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici od mora udaljenoj samo 400 m. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnim boravkom sa izlazom na loggiu, kupaonice te spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 239.000 €, 64,98 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Banjolu, Rab ? stan S02 Na mirnoj, povišenoj lokaciji u Banjolu, s koje se pruža otvoren pogled na more i staru jezgru Raba, u izgradnji je kuća s tri stambene jedinice. Područje je tiho, bez turističke vreve i prometa. Stan S02 ? prizemlje - 64,98 bruto površine Stan....

 
 
 
  Apartman, BANJOL, 496.000 €, 134,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo luksuzan stan na drugom katu moderne novogradnje, dizajniran za uživanje u prostoru. Stan se sastoji od 2- 3 spavaće sobe (u ovisnosti o željama kupca), dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i terase s pogledom na more! Zgrada će se graditi kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 205.000 €, 57,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

RAB-BANJOL, STAN U MANJOJ UREBANOJ VILI S 4 STAMBENE JEDINICE, 1S+DB S PRIPADAJUĆIM PARKIRNIM MJESTOM! Sastoji se od hodnika, dnevnog djela s kuhinjom, blagovaonom i boravkom sa izlazom na terasu, spavaće sobe i kupaonice. Objekt se gradi kvalitetno od strane poznatog investitora.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 205.000 € na 196.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJOL, 196.000 €, 55,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2025 - 240.000 €
12.04.2025 - 205.000 €
21.04.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se više apartmana u novogradnji u Banjolu. Stanovi su jednosobni s dnevnim boravkom, kuhinjom i terasom. Svakom stanu pripada i jedno parkirno mjesto. Do plaže ima najviše 300 metara. Šetnicom koja ide sve do starog grada može se doći za 15 minuta. Ovaj stan se nalazi na prizemlju.....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 565.000 €, 160,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasan trosoban apartman s dnevnim boravkom u novoj zgradi, smještenom na otoku Rabu, u slikovitom mjestu Banjol. Ovo je izvanredna prilika za sve ljubitelje mora, sunca i mirnog otoka života! Udaljen samo 350 metara od kristalno čistog mora. Uživajte u šetnjama do obale,....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 449.000 €, 120,70 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Banjolu ? 1. kat - 120,70 m2 Na mirnoj, povišenoj lokaciji u Banjolu, s koje se pruža otvoren pogled na more i staru jezgru Raba, u izgradnji je kuća s tri stambene jedinice. Područje je tiho, bez turističke vreve i prometa. Stan S03 ? 1. kat, - 120,70 m2 bruto površine....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 449.000 €, 90,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BANJOL, 488.000 €, 90,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK RAB, BANJOL - NOVOGRADNJA - Stan 2S+DB 150m od mora PRILIKA NA SAMO 150m OD MORA! Na prodaju je stan u vrhunskoj novogradnji, u naselju Banjol na otoku Rabu. Stan se nalazi na 2.katu stambene zgrade sa samo 3 stana. Životni prostor od 70 m2, funkcionalno osmišljen i izgrađen....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 518.000 €, 140,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo ekskluzivan penthouse smješten na drugom katu moderne novogradnje, dizajniran za one koji traže privatnost, udobnost i panoramski pogled na more i otoke. Prostrani stan od 105 m² ističe se promišljenom arhitekturom, a spektakularna terasa, djelomično natkrivena, idealna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJOL, 229.000 €, 63,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 239.000 €
18.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan: Banjol, 73.00 m2, novogradnja, stambena površina 63.00 m2 + 10.00 m2 2 parkirna mjesta, dvorište + terasa po koeficjentu 0.2 (ukupno 50,00 m2), sve prikazano u etažnom elaboratu. Stan na 1. katu sa pripadajuća 2 parkirna mjesta i ulaznom terasom. Stan: Banjol, 73.00 m2, novogradnja....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 343.000 €, 70,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU ? NOVOGRADNJA S 6 STANA Prodaje se moderna stambena zgrada u mirnom dijelu naselja. Objekt je u izgradnji i sastoji se od: * **6 stana (prizemlje,1. i 2. kat)** --- Površine: * Stan: cca 70 m2 --- Raspored stana: * 2 spavaće sobe * Kuhinja i dnevni boravak (open space)....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 417.000 €, 125,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BANJOL, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,