• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura povoljan što manje

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura povoljan što manje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.977 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • 4.kat
    • ulica željeznička stanica
    • šestinski dol
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 204.150 €, 54,44 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu KVALITETNE NOVOGRADNJE BLATO ? stanovi s liftom, podnim grijanjem i vrhunskom opremom! Prodaju se stanovi i garažna parkirna mjesta u modernoj stambenoj zgradi s liftom u naselju Blato (Novi Zagreb Zapad). Lokacija nudi savršenu ravnotežu ? mirno obiteljsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 199.000 €, 54,95 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređen, održavan i odmah useljiv trosoban stan u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu Gajnice (Zagreb ? Zapad). Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 208.279 €, 58,67 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura povoljan što manje'
299.000 €
299.000 €
224.813 €
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 222.825 €, 59,42 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 193.000 € na 230.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 193.000 €
20.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA! Prodaje se stan površine 60 m2 smješten na prvom katu moderne zgrade s ukupno tri kata, u mirnom dijelu naselja Črnomerec, Šestinski dol. Stan se nalazi u novogradnji visoke roh-bau faze iz 2026. godine, čime osigurava suvremeni standard stanovanja i dugoročnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 225.900 €, 60,24 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 226.050 €, 60,28 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,63 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

AGENCIJA SUNNYDAY PRODAJE KOMFORAN 2 SOBAN STAN VELIČINE 64,63 M2 U NASELJU ŠPANSKO NA 2 KATU OD 4 SA CENTRALNIM GRIJANJEM NA TOPLANU, BEZ LIFTA ZA 250000 EURA . STAN JE PREKRASAN I U ODLIČNOM JE STANJU ŠTO SE MOŽE VIDJETI NA PRILOŽENIM FOTOGRAFIJAMA. ZGRADU JE GRADILA INDUSTOGRADNJA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more