• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura što skuplje najnovije do 3800 eura/m2

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura što skuplje najnovije do 3800 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.580 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 65 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 65 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2003. godine te ima četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom koje izlaze na loggiu, dvije spavaće sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 65 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne površine 65 m2 koji se nalazi na petom katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1984. godine i ima ukupno šest katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.000 €, 61,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BUZIN, 61 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 61 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena je 2006. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, galerije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura što skuplje najnovije do 3800 eura/m2'
232.951 €
232.951 €
245.000 €
  Apartman, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.000 €, 60,79 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 60,79 m² u mirnom i obiteljskom dijelu Buzina. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade građene 2006. godine, koja ima ukupno 2 kata. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 243.516 €, 62,44 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u naselju Malešnica - Begovačka ulica. Stan je obračunske površine 62,44 m², nalazi se na prvom katu, orijentacija: sjever, zapad i jug. Garažno parkirno mjesto nalazi se ispod zgrade, površine 12,50 m², cijena: 30.000 € (obavezna kupnja uz stan). Zgrada je sagrađena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 232.000 €, 61,84 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan trosobni stan na 2. katu manje stambene zgrade sa svega 4 stana, smješten u mirnoj slijepoj ulici u Dubravi. Stan površine 61,84 m² sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -2 spavaće sobe -kupaonice/WC-a -spremišta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 224.990 €, 62,10 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Jankomir, Samoborska cesta 155 Kvadratura: 62,10m2 + PM 12,5m2 Kat: 3. Kat od 3 nema lift. Prodaje se trosoban stan na Samoborskoj cesti. Grijanje je centralno. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Zgrada ima uporabnu dozvolu, moguća je kupnja kreditom banke. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Travnom, na adresi Božidara Magovca 111. Unutarnja stambena površina iznosi 64 m², dok su balkon i spremište izvan te kvadrature (sve je uračunato u konačnu cijenu). Stan se nalazi na 8. katu zgrade s 3 lifta. Riječ je o stanu koji je uredno održavan, opremljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 182.000 €, 54,05 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Samoborska cesta, prodaje se lijepi dvosobni stan zatvorene površine 51 m2 nate trećem katu dobro održavane zgrade bez lifta na dobroj lokaciji. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim dijelom, spavaće sobe, radne sobe, kupaonice i natkrivenog balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Črnomerec, 50.400 €, 60,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - poslovni prostor na odličnoj lokaciji u centru Zagreba ( Ilica) U samom srcu Zagreba, na jednoj od najprepoznatljivijih i najfrekventnijih lokacija ? Britanac, Ilica 174, iznajmljuje se funkcionalan i odlično pozicioniran poslovni prostor ukupne površine 60 m².....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com