• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura" pronađeno 10 637 nekretnina - prosječna cijena 3.209 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je luksuzno opremljen stan u samom centru Pule, savršen za ljubitelje modernog dizajna i urbanog života. Ova nekretnina, površine 50 m², nudi savršeno uređen prostor, idealan za stanovanje ili investiciju. Opis stana: Dvije spavaće sobe ? svijetle i udobne, dizajnirane....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 83,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Upustite se u priliku svog života i postanite vlasnik prekrasne austrougarske vile od 83 m2 koja plijeni šarmom i karakterom. Ova očaravajuća nekretnina nudi prostran dnevni boravak s visokim stropovima, elegantnim drvenim podovima i prozorima koji obilježavaju unutarnji prostor obiljem....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Centar, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se POSLOVNI PROSTOR u starom gradu Pule 100m2 Poslovni prostor se nalazi u samom centru grada. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi fast food 50m2, dok se na katu nalazi kafe bar 50m2. Kompletno je namješteno. Cijena sa inventarom je 300.000€, ili bez inventara....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 82,07 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan koji se nalazi u samoj starogradskoj jezgri Pule. Stan se nalazi na drugom katu kamene kuće, udaljen samo 50 m do mora. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone te ostane. S prozora se pruža prekrasan pogled na glavni....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 122,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u samom centru Pule. Stan se nalazi na 1.katu ukupne površine 122 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe , 2 kupaonice, open space dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice te ulaznog hodnika i ostave. Stanu pripada garaža i 1 parkirno otkriveno mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 250.000 €, 79,26 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan s velikim vrtom na izvrsnoj lokaciji, mogućnost kupnje na kredit U ponudi DUX nekretnina predstavljamo Vam jednu od najtraženijih nekretnina na tržištu! Stan s vrtom na lokaciji koja Vam omogućava blizinu svih potrebnih sadržaja kao i pješačku dostupnost do centra....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji nudimo vrhunski i kvalitetan stambeni projekt idealan za obiteljski život ili investiciju. Stan neto stambene površine 78,65 m2 smješten je na prvom katu manje stambene zgrade, a sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom području istarskog poluotoka. Pulski Amfiteatar najveći je i najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj. Grad je bogat svojom baštinom i Rimskim ostavštinama koje krase i upotpunjuju....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

NOVO U PONUDI ! Nudimo stan veličine 96 m2 koji se nalazi na 5.katu u zgradi bez lifta na dobroj lokaciji odmah preko puta Zavoda za javno zdravstvo u Puli. Stan se sastoji od hodnika, 1 kupaonice , 1 zasebnog toaleta, 1 ostave , 3 spavaće sobe , kuhinje sa blagovaonicom te komfornog....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po bogatoj rimskoj baštini i živoj mediteranskoj atmosferi. U samom centru nalazi se impresivan rimski amfiteatar, Pulska Arena, jedan od najbolje očuvanih na svijetu. Centar grada ispunjen je uskim ulicama, trgovima, kafićima....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U centru grada nalazi se ovaj predivno uređen stan površine 75,41 m2 koji može biti udoban kutak za život u blizini svih sadržaja, no i investicija za najam. Stan ima prostranu terasu, a unutar stana nalazi se hodnik, moderno uređena kupaonica, prostrani dnevni boravak i blagovaonica,....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran 2,5-sobni stan (2S+DB) površine 89,26 m2, smješten na trećem katu zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule. Ova nekretnina odlikuje se izuzetnom lokacijom u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja, što pruža izvanrednu dostupnost gradskim sadržajima....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Jedinstveni i moderni designerski stan u Puli, površine 50m2, s dvije prekrasno uređene spavaće sobe. Idealan za turizam i iznajmljivanje, ovaj stan nudi nevjerojatan doživljaj s vrhunskim dizajnom i udobnošću. Dodatna prednost je spremište u suterenu od 20m2. Savršena kombinacija....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaju stan u novo gradnji na promkatu. Stan veličine 55 m2 se nalazi na promkatu ,sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka s blagavaonom i dnevnim boravkom,kupaonicom,hodnikom i parkirnim mjestu. Stan u centru a opet u dijelu gdje nema buke i mirni dio. Stan ima podno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? ELEGANTAN RENOVIRANI STAN U CENTRU, 60 M² ???????????????????? U jednoj od mirnih, a istovremeno iznimno atraktivnih ulica u samom centru Pule, smjestio se stan koji spaja potpunu funkcionalnost, suvremeni komfor i istinski gradski stil života. Sve što vam treba nalazi se na....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji, 400 m od mora i 100 m od Arene. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i okućnice od 40 m2. U dvorištu se nalazi i pomoćni objekt od 20 m2 koji se može proširiti u još jedan stan od....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se veliki stan u prizemlju nedaleko shopping centra City Mall. Ima dvije spavaće sobe i dnevni boravak, kupaonice, kuhinju. Od dodatnih prostorija ima ostavu. Grijanje je pomoću klime, a sproveden je i plin. Stolarija je PVC. Komforan stan, savršen za obitelj. Čisto vlasništvo.]]>....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pule, na atraktivnoj i traženoj lokaciji , nalazi se ovaj iznimno ugodan i pažljivo održavan stan površine 69,54 m² , koji se ističe toplinom, karakterom i obiljem prirodnog svjetla. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj stambenoj zgradi te odiše posebnim šarmom i....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 83,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-355 (od ukupno 371)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled