• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja barem 70 m2 park nenamješt - GoHome
  • nekretnine pula prodaja barem 70 m2 park nenamješt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja barem 70 m2 park nenamješten

  • Za upit "nekretnine pula prodaja barem 70 m2 park nenamješten" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.249 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Veruda, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Puli, najvećem istarskom gradu,u samoj blizini svih sadržaja poput trgovine, škole, restorana smjestila se plutajuća kuća na prodaju, ukupne površine 82 m². Plutajuća kuća (vikendica) nalazi se na moru u Marini Pula, te je vezana za još par istih kućica. Sastoji se od dvevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 245.000 €, 71,96 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je renovirani stan na Stoji, s ukupnom površinom od 71,96 m². Smješten u prizemlju, ovaj stan nudi udoban i praktičan prostor za život. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, elegantne kupaonice te hodnika. Parking je dostupan pored zgrade.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 66,09 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo Stan na najpoželjnijoj lokaciji u mirnoj ulici s pogledom na more i otok Brione površine 66,09 m2 moderno uređen na prvi pogled za obiteljski život. Njegova posebna vrijednost je otvoren pogled prema Nacionalnom parku Brijuni te daje prostoru svjetlost i i osjećaj ekskluzivnosti.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja barem 70 m2 park nenamješten'
209.000 €
209.000 €
325.000 €
  Stan, PULA, Centar, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo moderno uređen dvoetažni stan smješten u samom srcu Pule, svega nekoliko koraka od povijesnog Foruma. Ovaj stan stambene površine od cca.100 m² pruža savršenu kombinaciju urbanog života i udobnosti, idealan za obitelj ili sve koji traže komfor u centru grada. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VALDEBEK mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji! Prodaje se obiteljska kuća na mirnoj lokaciji udaljena od centra grada 3.5 km. Smještena je na parceli površine 234 m2 a sastoji se od prizemlja i kata ukupne brutto površine 100 m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 800.000 €, 150,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Fažana je slikovito ribarsko mjesto smješteno na zapadnoj obali Istre, poznato po svojoj autentičnoj atmosferi i blizini nacionalnog parka Brijuni. Ovo priobalno naselje nudi savršeno okruženje za opuštanje i uživanje u mediteranskom načinu života. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, na....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 375.000 € na 325.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 325.000 €, 156,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 375.000 €
27.03.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad u Istri, poznat po bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i razvijenoj turističkoj ponudi. Grad spaja antičku arhitekturu, poput slavne Arene, s modernim sadržajima, restoranima, školama i kulturnim događanjima tijekom cijele godine. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 350.000 €, 163,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Centar Pule srce je grada, bogato povijesnim znamenitostima, kulturnim sadržajima, trgovinama i restoranima. Ovo područje ima jedinstveni spoj antičke arhitekture, modernih sadržaja i živopisnih uličica, što ga čini atraktivnim za stanovnike i posjetitelje. Centar obiluje uskim ulicama....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 375.000 €, 165,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana etaža kuće na mirnoj lokaciji u Busoleru, u Puli. Stan se nalazi u kući s ukupno tri stana, svaki s vlastitim privatnim ulazom, što osigurava mir i potpunu privatnost. Uz stan dolazi i privatni vrt te parkirno mjesto. Trenutno se do parkinga dolazi zajedničkim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 375.000 €, 165,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 579.000 €, 170,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna prizemnica površine 175 m², smještena na zemljištu od 564 m² u mirnom i uređenom naselju, okruženom kućama za odmor. Ova nekretnina nudi savršen balans između privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Nalazi se samo 1,5 km od prekrasnih plaža te desetak minuta vožnje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 499.000 €, 172,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderna kuća sa bazenom, smještena u mirnom predgrađu Pule. Kuća je ukupne površine 172 m² sastoji se od prizemlja i prvog kata, idealna je za obiteljski život ili kao investicija u turizam. Kuća ima već uhodani poslovni model iznajmljivanja. U prizemlju se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 720.000 €, 180,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.investa.hr

Štinjan, savršena vila za dom i odmor Prodaje se prekrasna vila u Štinjanu, smještena na mirnoj lokaciji, na pješačkoj udaljenosti od plaže i nekoliko minuta vožnje do centra Pule. Ova moderna nekretnina, s ukupnom površinom od 180 m², pruža savršen spoj elegancije, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 650.000 €, 187,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna vila s bazenom 8x4 m ? luksuzna nekretnina nadomak Pule i mora Na samo nekoliko minuta vožnje od povijesne jezgre Pule i netaknutih prirodnih plaža, smjestila se ova elegantno dizajnirana vila, savršena kako za obiteljski odmor, tako i kao investicija za turistički ili dugoročni....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 520.000 €, 220,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

INVESTICIJA ILI STANOVANJE NA IZVRSNOJ LOKACIJI! U mirnom naselju nedaleko parka prirode Kamenjak, marine Veruda, kampa Verudela i centra grada Pule, na prodaju je lijepa uređena kuća ukupne stambene površine 220 m2 i okućnica površine 400 m2. Nalazi se na manje od 10 minuta lagane....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 727.000 €, 400,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Štinjan (tal. Stignano) je prigradsko naselje u sastavu grada Pule. Mjesni odbor Štinjan obuhvaća uz prigradsko naselje Štinjan i prigradske turističke predjele Puntakristo, Puntiželu, Valdežunac i Mulimenti, te otoke Sv. Jerolim, Kozadu, Sv. Katarinu. Upravo u ovom malom i mirnom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 770.000 €, 400,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dobili smo u ponudu prekrasnu kuću u Puli na jednoj od najtraženijih lokacija -Veruda Porat . Godina izgradnje 1992 . Kuća je rađena s kvalitetnim materijalima i izvrsnom izolacijom , namještena je s velikim stilom i održavana izuzetno uredno te je kao takva spremna za useljenje ili....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 685.000 €, 250,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom naselju Pule, u blizini prekrasne šume, savršena za obiteljski život ili sezonski najam. Ukupna površina zemljišta iznosi 731 m², dok stambeni prostor obuhvaća 250 m² raspoređenih na tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Podrum je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 2.100.000 €, 454,40 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Apartmanska vila se nalazi na izvrsnoj lokaciji, s prekrasnim pogledom na zaljev Verudela, samo 50 m od plaže. Vila je veoma prostrana i komforna sa svojih 454,4 m² stambene površine. Prizemlje, prvi kat i potkrovlje čine cjelinu same vile koja se sastoji od 6 dvosobnih i 1 jednosobnog....

 
 
 
  Kuća, PULA, 415.000 €, 242,43 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija za miran obiteljski život u Puli, na Vidikovcu, nudimo vam kuću sa dodatnim velikim apartmanom i garažom. Kuća ima dvije etaže i ukupne je površine 162,69 m2, dok apartman ima ukupnu površinu 79,54 m2. U prizemlju se nalazi ulazno predsoblje, hodnik,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 985.000 €, 260,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je predivna vila za odmor smještena u Štinjanu, u blizini centra Pule, s ukupnom površinom od 260 m². Prizemlje ove elegantne nekretnine započinje prostranim ulaznim dijelom s garderobnim prostorom, koji funkcionalno dijeli unutrašnjost na dnevni i privatni dio. Dnevna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.590.000 €, 427,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,PULA - Kuća sa restoranom 100m od plaže! TOP LOKACIJA! Posredujemo u prodaji poslovno-stambenog objekta. sastoji se od 3 stambene jedinice, restorana i bara. U prizemlju zgrade se nalazi poslovni prostor koji predstavlja ugostiteljski objekt (restoran) koji se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prelijepa i moderna kuća u blizini centra Pule s bazenom i jacuzziem. Ukupne površine kuće je 360 m² sa okućnicom površine 490,00 m², kuća se sastoji od suterena, prizemlja i 1. kata. U suterenu se nalazi prostrana taverna i toalet sa pratećim sadržajem kao stol za bilijar i prostorija....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 829.999 €, 220,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nova luksuzna kuća, potpuno namještena, smještena je samo 3 kilometra od centra Pule. Površine od 220 m², kuća se prostire na dvije etaže. Sastoji se od 3 spavaće sobe, 3 kupaonice te open-space dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje u prizemlju. Kuća se ponosi bazenom dimenzija 8x4....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 2.000.000 €, 470,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ALPHA LUXE GROUP prodaje modernu i luksuznu vilu sa bazenom i panoramskim pogledom na more, Pula, ISTRA Vila se nalazi u prigradskom naselju grada Pule, udaljena od centra 3 km, a od prve plaže 2 km. Od Zračne luke Pula je udaljena samo 7 km što joj omogućava dobru povezanost sa Europskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni