• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 420000 eura - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 420000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 420000 eura

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 420000 eura" pronađeno 745 nekretnina - prosječna cijena 3.818 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • lođa
    • 1.kat
    • atraktivno
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 254.296 €, 66,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.000 €, 61,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

U zapadnom dijelu Makarske nalazi se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Smješten je u modernoj zgradi s liftom koja ima ukupno 34 stana, dvije etaže garaže, prizemlje i četiri kata. Stan se nalazi na četvrtom katu i ima ukupnu površinu od 61,96....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Centar, 250.000 €, 115,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se dio stare kamene kuće u strogom centru Makarske! Prodaje se prvi, drugi kat i potkrovlje kamene kuće površine 115m2. Ispred kuće se nalazi zajedničko dvorište i ljetna kuhinja s blagovaonicom koju je moguće nadograditi. Kući je potrebna je kompletna adaptacija. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Radi se o novogradnji u sirem centru grada u mirnom i jako lijepom dijelu grada. Stan je površine 64m2 koji se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika, blagovaone, 2 wc-a lifta te prekrasnog vrta površine 19m2 koji po koeficijentu ulazi u cijenu i kvadraturu stana. Stan je također....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan Makarska Na prodaju je stan površine 70,18 m smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupatila s WC-om, hodnika te prostranog dnevnog dijela u kojem su povezani kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak. Takav raspored....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 200.000 € na 250.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
09.11.2025 - 199.000 €
16.11.2025 - 200.000 €
07.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan: Makarska, 50.00 m2, novogradnja ! Lokacija: Zapad.. Osigurano parking mjesto ! Useljivo odmah !!!! Komplet sa namještajem !!! Parking natkriven 15.000 e ! MOLIM NE ŠALJITE PORUKE IMATE BROJ !!! 095 9056 846 Stan: Makarska,Jednosoban 50.00 m2, novogradnja (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 54,77 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješen na drugom katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u istočnom dijelu grada. Stan je ukupne površine 54,77m2, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i lođe. Stan je potpuno opremljen i namješten....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 449.000 €, 136,10 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASAMA ? NOVOGRADNJA U ZAPADNOM DIJELU MAKARSKE KOJ STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASAMA ? NOVOGRADNJA U ZAPADNOM DIJELU MAKARSKE KOJOJ MOŽETE VJEROVATI ! U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji, smješten....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

U povišenom dijelu Makarske, u mirnom naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence, moderna novogradnja koja spaja visoku kvalitetu gradnje, suvremeni dizajn i mediteranski ugođaj. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a sve etaže povezane su liftom. U podrumu....

 
 
 
 
-32%

Promjena cijene sa 360.000 € na 245.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MAKARSKA, 245.000 €, 1900,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je iznimno atraktivno zemljište u mirnom dijelu Zaostroga, smješteno svega oko 900 metara od mora. Zemljište se prostire na približno 1.900m2. Na njemu se nalazi pomoćni objekt površine od oko 35m2 čija je legalizacija u tijeku. Unutarnji raspored kuće obuhvaća prizemlje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na visokom prizemlju zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S1 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 235.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prazan stan površine 65 m², smješten na prvom katu zgrade sa sedam katova. Stan se nalazi u samom centru Makarske, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Kontakt: Mario Marević +385 98 932 2461 info@getluxuryhome.com....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 244.800 €, 68,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novo u ponudi ? novogradnja u Makarskoj, stan S5 .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 244.375 €, 57,50 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana bruto površine 57,50 m2 u blizini glavne gradske plaže u Makarskoj. Stan se nalazi na traženoj lokaciji udaljenoj 200 metara od plaže i mora, odnosno 800 m od centra grada. Zbog svoje lokacije nekretnina je idealna za život i turističku namjenu.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 243.072 €, 67,52 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja Makarska, 2s stan s vrtom , terasom i pogledom na more blizina centra .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 243.072 €, 67,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Makarska, 2s stan s vrtom , terasom i pogledom na more blizina centra Stan se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Makarskoj, na odličnoj poziciji iznad magistrale, na pješačkoj udaljenosti od rive i glavne gradske plaže te u neposrednoj blizini škole, trgovina i svakodnevnih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 242.532 €, 67,37 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novo u ponudi ? novogradnja u Makarskoj, stan S4 .

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 250.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA!!! Dio stare kamene kuće u strogom centru Makarske. U naravi se prodaje prvi, drugi kat i potkrovlje kamene kuće površine 100 m2. Ispred kuće se nalazi zajedničko dvorište i ljetna kuhinja sa blagovaonicom površine 15 m2 koju je moguće nadograditi sa još tri etaže. Kući je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 131,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Atraktivan tronosoban stan s pogledom na more u zgradi sa liftom u zapadnom dijelu Makarske sa pogledom na more. Trosoban stan S6 se nalazi na trećem katu zgrade Z1 i ukupne je površine 131,05m2. Stanu pripadaju 2 garažna parkirna mjesta u suterenu zgrade. U izgradnji su korišteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

rijetkost na tržištu i pravi dragulj za one koji traže savršen spoj lokacije, prostora i životnog komfora. Stan ima 120 m² netto korisne površine, raspoređenih tako da pruža maksimalnu prozračnost i privatnost. Dvije etaže stvaraju dojam življenja u pravoj gradskoj kući, dok dvije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? elitni penthouse s bazenom u mirnom dijelu grada Na jednoj od najtraženijih lokacija u Makarskoj, u izuzetno mirnom i privatnom okruženju, smješten je ovaj vrhunski penthouse koji predstavlja sam vrh luksuzne ponude na tržištu. Ukupne površine 150 m2, ovaj jedinstveni stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 56,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U središtu primorskog gradića Makarska, koji se smjestio na najljepšem dijelu jadranske obale, u podnožju impresivne planine Biokovo koja ovaj grad štiti od nepovoljnih vremenskih prilika veći dio godine, donosimo Vam inovativni projekt novogradnje na izvanrednoj lokaciji s koje se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

INVESTITOR JE ODABRAO EKSKLUZIVNA I NAJLUKSUZNIJA RJEŠENJA KOJA SU NEVIĐENA U INDUSTRIJI. -Dizalica topline i podno grijanje za udobnu klimu. -Klima multi-split sustav u svim sobama (MITSUBISHI ili DAIKIN). -Luksuzna kupaonica s Grohe sanitarnim baterijama i Geberit kanalicama. -Inox....