• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 1.kat 60 m2 - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 1.kat 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 1.kat 60 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat 60 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.944 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • terasa
    • 4.kat
    • prvi red do mora
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 58,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska - stan prvi red do mora i rive! Prodaje se stan ukupne površine 58 m2. Nalazi se na prvom katu stare kamene kuće u samom centru Makarske. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom. Namješten je i klimatiziran,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.092 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u novogradnji koji je smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini samog centra Makarske, ispod magistrale. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja još ima prizemlje te drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,97 m2 i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 1S, 57,51 m s balkonom i pogledom na more Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m, koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s liftom. Položaj stana osigurava otvorenost prostora, obilje prirodnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 1.kat 60 m2'
186.000 €
186.000 €
276.360 €
  Stan, MAKARSKA, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderan jednosobni stan površine skoro 60 m smješten je na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog ulaza, udobne spavaće sobe, funkcionalne kupaonice, kuhinje te svijetlog dnevnog boravka s izlazom na balkon. Idealan je za parove ili male obitelji koje traže praktičan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 235.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prazan stan površine 65 m², smješten na prvom katu zgrade sa sedam katova. Stan se nalazi u samom centru Makarske, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Kontakt: Mario Marević +385 98 932 2461 info@getluxuryhome.com....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su JEDNOSOBNI stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 62,13m2 dostupan na prizemlju te stan površine 52,95m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1S, 57,51 m² na povišenom položaju s pogledom, Makarska Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m², koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 64,58 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade sa liftom i osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 64,25 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom i garažom ? mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan na prvom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more