• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica s - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica samostojeća

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica samostojeća" pronađeno 141 nekretnina - prosječna cijena 3.198 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otork Krk, okolica Dobrinja - Renovirana kamena kuća u mediteranskom stilu sa velikom okućnicom U mirnom mjestu u središtu Otoka Krka nalazi se samostojeća renovirana starina sa iznimno velikom okućnicom i osiguranom privatnošću. Kod renovacije se pazilo na svaki detalj kako bi kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 350,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća u roh-bau fazi smještena na veoma mirnom i zanimljivom mjestu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Po projektu ova nekretnina ukupne je stambene površine od 350 m2 te obuhvaća četiri etaže suteren, prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Nekretninu okružuje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, UVALA SOLINE - Samostojeća kuća 100 m od mora Samostojeća kuća sa 1000 m2 okućnice i 360 m2 netto stambene površine (413 m2 bruto) nalazi se na odličnoj lokaciji koja je rijetko u ponudi. Kuća je razvedena na više međukatova a u naravi suteren, prizemlje i kat a sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 365,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt dvojna kuća B1 i B2 svaka sa svojim bazenom. Prodaje se projekt dvojne kuće B svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj, koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće B1 nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 370,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikom okućnicom Na mirnoj lokaciji na području općine Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s puno potencijala. Kuća se nalazi na prostranom zemljištu, proteže se na dvije etaže - prizemlje koje se sastoji od ulazne verande, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO ? Kuća s vidikovcem i panoramskim pogledom na cijelo mjesto i more, 11 soba, 300 m od plaže! Na prodaju je samostojeća stambeno-poslovna kuća površine 400 m², smještena u mjestu Šilo na otoku Krku, u Općini Dobrinj. Kuća se sastoji od četiri etaže (podrum, prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO Kuća s vidikovcem i panoramskim pogledom na cijelo mjesto i more, 11 soba, 300m od plaže! Na prodaju je samostojeća stambeno-poslovna kuća površine 400m, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku, u Općini Dobrinj. Kuća se sastoji od četiri etaže (podrum, prizemlje, kat,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku koja se nalazi blizu centra mjesta sa otvorenim pogledom na more. Kuća je pogodna i za ugostiteljsku djelatnost jer prizemlje uz minimalnu rekonstrukciju udovoljava potrebnim uvjetima. S obzirom na veliku kvadraturu kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 500,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ (OKOLICA) - Kuća sa 7 stambenih jedinica Dvojna kuća u malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja ima ukupno 500 m2 stambene površine i 1000 m2 okućnice. Stara kamena kuća kompletno je renovirana 2004. godine kada su postavljene nove instalacije struje i vode, nova....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.230.000 €, 680,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izvrsnoj poziciji, 2. red do mora smjestila se samostojeća kuća s dva stana, velikom garažom i okućnicom od 208m2. Kuća ima površinu od 680m2 (u naravi 908m2) i podijeljena je po vertikali na dvije zasebne stambene cjeline. Jedna polovica veličine 128m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 460,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt dvojna kuća C1 i C2 svaka sa svojim bazenom. Prodaje se projekt dvojne kuće C svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj, koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće C1 nalazimo open space dnevni....