• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 50 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 50 m2" pronađeno 57 nekretnina - prosječna cijena 4.429 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 181.500 €, 47,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijepo uređen stan u mirnom okruženju nalazi se u kvalitetno gradnji u blizini plaža Čižići,Soline,Šilo i uvale Marek. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,dvije spavaće sobe,kupaonice i lođe.Pripada mu i parkirno mjesto na okućnici zgrade. Novi namještaj i aparati....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Šilo na otoku Krku, na svega 500 metara od mora, nalazi se ovaj šarmantni apartman na prvom katu ukupne površine 47 m². Smješten u manjoj stambenoj jedinici s posebnim ulazom, apartman nudi mir, privatnost i funkcionalan raspored ? savršen za odmor ili turistički....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2025 - 177.000 €
16.08.2025 - 166.000 €
18.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Šilo. Stan na 1 katu u zgradi od 4 stana.. -stan ima 47m2 -dboravak sa kuhinjom - spavaća soba -WC -parkiralište Stan je komplet namješten , tako se i prodaje. Blizina trgovine Od plaže i centra Šila 700 m Mirna lokacija ID KOD AGENCIJE: 4628-7075 AS nekretnine Mob: 092/124-1676....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 46,90 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Uvala Soline, na mirnoj lokaciji udaljenoj 2200 metara od mora, nalazi se apartman površine 46.90 m2 na drugom katu novije stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena terasa ima otvoren pogled na prirodu. Apartman....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,87 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 166.000 €
18.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Šilo,otok Krk,apartman u manjoj i urednoj zgradi.Prodaje se namješten,ima jedno parking mjesto.Nalazi se u blizini svih sadržaja i na 800m od mora. Apartman se sastoji od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka i kuhinje,hodnika i kupaonice. Za razgled nazovite agenticu Melita Lučić 0911524324....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 46 m2 s pogledom na more, koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe, kupaone, te dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stan ima na korištenje zajednički bazen sa sunčalištem....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 54,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten u prizemlju moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2024.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili stan površine 46m2 s pogledom na more, koji se nalazi na prvom katu, a sastoji se od kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe, kupaone te dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stan ima na korištenje zajednički bazen sa sunčalištem....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2024.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO, SAMO U NAŠOJ PONUDI! Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je namješten dvosobni apartman u prizemlju više obiteljske kuće ukupne stambene površine 54 m2. Sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.11.2025 - 166.000 €
06.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, Na prodaju je apartman na 1.katu uredne zgrade. Prodaje se kompletno namješten, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu 1 parkirno mjesto. Blizina mora i svih sadržaja. Dokumentacija uredna. ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE:....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 54,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten na drugom moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 46,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.