• GoHome Professional
nekretnine Vidici ŠIBENIK prodaja - GoHome
  • nekretnine Vidici ŠIBENIK prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Vidici ŠIBENIK prodaja

  • Za upit "nekretnine vidici šibenik prodaja" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.230 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 10.kat
    • 1.kat
    • prizemlje
    • pogled na more
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŠIBENIK, 610.000 €, 5552,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Zemljište se nalazi u predjelu grada Vidici i nalazi se u zoni R2-sport bez gradnje. Parcela je pravilnog oblika sa jugoistočne strane dok prema sjeverozapadnoj strani prelazi u oblik slova L , ukupne površine 5552 m2. Do zemljišta je moguće stići sa dvije strane preko makadamskih....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.710 €, 63,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada Šibenika i svih potrebnih sadržaja. Zgrada se sastoji od svega 5 stanova i nalazi se u mirnom naselju Vidici. Površina i raspored: Neto korisna površina: 68,25 m² Obračunska....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 475.545 €, 135,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno komforan penthouse koji zauzima cijeli drugi kat moderne novogradnje smještene u mirnom dijelu šibenskog naselja Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradskom jezgrom te neposrednu blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine vidici šibenik prodaja'
470.424 €
205.819 €
203.280 €
  Stan, ŠIBENIK, 248.000 €, 77,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan stan smješten na dvanaestom katu stambene zgrade sa lifta, u iznimno traženom dijelu Šibenika ? gradskoj četvrti Vidici. Osnovne informacije: Površina: 77.81 m² Kat: 12. kat (zgrada sa liftom) Orijentacija: Istok ? sjever Namještenost: Potpuno namješten Useljivost:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan 2s, 60,53 m2, Vidici- Šibenik Na odličnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici gradi se moderna zgrada s ukupno pet stanova. Riječ je o mirnoj stambenoj zoni idealnoj za obiteljski život, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja škole, vrtića, trgovina i javnog prijevoza.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 58,08 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 58,08 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Poslovna jedinica stana P1-60,53m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Poslovna jedinica stana: Poslovna jedinica stana označava dio stambenog prostora koji je službeno prijavljen i registriran za obavljanje određene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan dvosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje, ukupne korisne površine 60,53 m². Neto stambena površina stana iznosi 52,68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 264.670 €, 75,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. Zgrada broji samo 5 stanova, što osigurava mir i privatnost. Stan S1 ? Prizemlje Ukupna površina: 93,23 m² Zatvoreni dio: 64,32 m² Natkrivena terasa: 15,93 m² Nenatkrivena terasa: 12,98....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 265.302 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stambena jedinica S1-78,02m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Cijena: 265.302,00€ Stan je smješten u prizemlju te raspolaže sa korisnom stambenom površinom od 64,32m2 te buhvaća dvije spavaće sobe, hodnik, kupaonicu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 135,87 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaji je Penthouse na drugom katu novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten na drugom katu novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 135,87 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.302 €, 75,62 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 75,62 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.802 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: Dvosoban stan u prizemlju novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 461.924 €, 135,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Trosobni penthouse na drugom katu novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan trosoban penthouse smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 264.670 €, 75,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? dvosoban stan u prizemlju novogradnje, Vidici, Šibenik Prodaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju moderne novogradnje, na mirnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. U blizini se nalazi centar grada i svi važni sadržaji poput trgovina, škole,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 138,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Penthouse S4-138,36m2 Cijena: 470.424,00 Stan je smješten na drugom katu te raspolaže sa korisnom stambenom površinom od 122,71m2 te buhvaća tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 475.545 €, 149,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U šibenskom naselju Vidici, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, smjestio se izuzetno komforan penthouse koji predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i luksuza. Ovaj stan zauzima cijeli drugi kat manje zgrade novije gradnje, s ukupno samo pet stambenih jedinica, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 215.000 €, 73,62 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Komforan stan na Vidicima :::. Stan površine 73,62m2 nalazi se na 12. katu stambene zgrade (zadnji kat). Sjeveroistočne je orijentacije te renoviran i odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 253.120 €, 72,32 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetno projektiran dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno 5 stanova, u mirnom i traženom kvartu Vidici u Šibeniku. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i blizine gradskih sadržaja ? centar grada, trgovine, škole, vrtići i javni prijevoz....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 138,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan trosobni komforni penthouse na 2. katu manje stambene zgrade novogradnja, ukupne korisne površine 138,36m². Neto stambena površina stana iznosi 122,71 m², a sastoji se od hodnika, praonice, wc, kupaone, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 269.000 €, 77,84 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? ostave ? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? tri spavaće sobe ? kupaonice ? zatvorene lođe ? balkona Funkcionalan raspored s odvojenim noćnim dijelom. Stan je održavan i renoviran: ? PVC stolarija ? nova sobna vrata ? protuprovalna....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 237.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 237.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 79 m². Sastoji se od hodnika, wc/kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, spremišta, dnevnog boravka i balkona s kojeg se pruža otvoren pogled na more i otoke. Pripada joj ostava u podrumu. Stan se nalazi u urednom i očuvanom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan s panoramskim pogledom na more, u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje. Ovaj osunčan stan smješten je na desetom katu dobro održavanog nebodera, a zahvaljujući svojoj jugoistočnoj orijentaciji, stan obiluje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJA ? LUKSUZAN 4-SOBAN STAN S VRTOM I 2 PARKING MJESTA (PRIZEMLJE)** Na prodaju vrhunski uređen stan ukupne stambene površine **136,76 m²**, smješten u prizemlju manje i mirne stambene zgrade. Stan se sastoji od: * prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom (46,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 79m2 s pogledom na more u gradskoj četvrti Vidici. Ovaj stan, smješten je na 12. katu nebodera s dva lifta, a se sastoji od: - Ulaznog predprostora / hodnika - Dvije spavaće sobe - Kuhinje s blagovaonicom i ostavom - Dnevnog boravka....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 475.545 € na 470.424 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 136,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 475.545 €
25.02.2026 - 470.424 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 4- sobni Penthouse u Šibeniku površine 136 m2. Penthouse se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 250.000 € na 238.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 238.000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
25.04.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici prodaje se trosoban stan površine 69 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je južno orijentiran, zbog čega ima puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a s lođe se pruža otvoren pogled, što prostoru daje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,54 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 3- sobni stan u Šibeniku površine 60 m2. Stan se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava svojom bogatom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Klima, Namješten, Podno grijanje, Spremište, Luster, Klimatizacija,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan