- nekretnine TKON prodaja

  • Za upit "nekretnine tkon prodaja" pronađeno 113 nekretnina - prosječna cijena 1.427 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosječna površina)
    • barem 500 m2
    • 610 m2
  •  Po cijeni
    • do 24000 eura
    • do 30000 eura (prosječna cijena)
    • do 36000 eura
    • do 300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, TKON, 175.000 €, 43,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na južnoj strani Tkona, tamo gdje sunce zapleše s morem već od prvih jutarnjih sati, smjestio se ovaj nježni, svjetlom okupani apartman prizemni dragulj površine 43,10 m, s vlastitim djelićem raja od 21,10 m okućnice. Sve je u njemu skladno i toplo, kao da je prostor stvoren da primi....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 110.390 € na 141.930 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, TKON, 141.930 €, 1577,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 110.390 €
23.05.2026 - 141.930 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Poljoprivredna površina, ukupne veličine 1.577 m2, smještena u Tkonu, dostupna je za prodaju. Ova zemljišna parcela nalazi se na atraktivnoj lokaciji u Tkonu, pružajući potencijalnim vlasnicima mogućnost korištenja zemljišta u skladu s njegovim poljoprivrednim karakterom. Površina....

 
 
 
  Apartman, TKON, 168.000 €, 43,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Tkon, otok Pašman ? Dvosobni apartman s dvorištem, 43,10 m² Na prodaju je apartman smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno šest apartmana, u mirnom dijelu Tkona na otoku Pašmanu. Ukupna površina apartmana iznosi 43,10 m², a sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 258.600 €, 862,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u mjestu Tkon Atraktivan teren površine 862m2 smješten je na mirnoj lokaciji,100m od mora. Teren je po svom obliku pogodan za daljna ulaganja, ima asfaltirani prilazni put. Mjesto Tkon je poznato po lijepim pješčanim plažama,bogatom....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 116.000 € na 130.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, TKON, 130.000 €, 536,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 138.000 €
13.04.2026 - 135.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
23.04.2026 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.000 €
01.05.2026 - 116.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Tkonu (otok Pašman), smješteno svega cca 50 metara od mora, u mirnom i uređenom dijelu naselja. Lokacija: ? Blizina centra Tkona ? Tommy centar, trgovine i restorani na par minuta ? Trajektna luka Tkon u neposrednoj blizini ? Mirna ulica,....

 
 
 
  Apartman, TKON, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s apartmanima u Tkonu. Smještena je na kraju slijepe ulice u mirnom dijelu mjesta, u okruženju borove šume. Izgrađena je na zemljištu od 710 m², a stambena povšina od oko 280 m² raspoređena je na više etaža u kojem je ukupno šest stambenih jednica s jednom ili dvije....

 
 
 
  Kuća, TKON, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, Tkon, na prodaju je kuća katnica sagrađena 2020. godine. Idealno mjesto za mirni odmor , uživanje u prirodi i moru. Biograd na udaljenosti 15 minuta trajektom, a postoji mogućnost dolaska i preko Zadra preko mjesta Preko na otoku Ugljanu zbog povezanosti otoka Ugljana....

 
 
 
  Kuća, TKON, 225.000 €, 160,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se renovirana kuća katnica u nizu na otoku Pašmanu, mjesto Tkon. Kuća je smještena u staroj jezgri, te sadrži u prizemlju kuhinju sa blagavaonom te kupatilo. Unutarnje stepenice vode na kat na kojem su smještene 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Objektu pripada prostrano....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 250.000 €, 941,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TKON ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 941 m² ? 50 m OD MORA ? TOP LOKACIJA BEZ AGENCIJE I PROVIZIJE! Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište u Tkonu (predio Duge Njive), smješteno u mirnoj i uređenoj zoni obiteljskih kuća i vila, svega cca 50 metara zračne linije od mora, u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 150.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Ugrinić, Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinsko zemljište površine 2343 m2, od kojih je 1030 m2 u građevinskoj zoni, a ostatak od 1313 m2 izvan građevinskog područja. Sa zemljišta se pruža prelijep pogled na more ? Pašmanski kanal pun otočića, kao ina samostan svetog Duje u Kraju.....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 389.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Pašman, Tkon građevinsko s pogledom na more. Prodaje se građevinsko zemljište od 2.004 m2 pravokutnog oblika dimenzija cca 28m x 71,5m od mora i plaže, koja se upravu rekonstruira i uređuje, oko 150 metara širokom ulicom. Zemljište, u naravi maslinik je blago položeno prema moru na....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 49.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Južni Pašman, Donje More, Druce, Robinson Tkon, prodaje se atraktivno zemljište na samoj morskoj obali, zapušteni maslinik sa širokim suhozidima obrastao mediteranskim travama, a kojega od mora dijeli svega 6 m obalnog pojasa u javnom vlasništvu. Teren je u jednom dijelu pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 180.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Južni Pašman, Donje More, Druce, Robinson Tkon, prodaje se atraktivno zemljište s pogledom, zapušteni maslinik sa širokim suhozidima obrastao borovima i makijom, a kojega od mora dijeli svega 35 m pješačke staze u privatnom vlasništvu. Teren je u jednom dijelu pravilnog pravokutnog....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 80.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Otok Žižanj, istočna punta, Robinson Tkon, Century 21 posreduje u prodaji atraktivnog zemljišta na samoj morskoj obali, zapušteni maslinik obrastao, makijom, borom, mediteranskim travama, a kojega od mora dijeli svega 6 m obalnog pojasa u javnom vlasništvu, šljunčana i kamena plaža.....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 59.999 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.c21.hr

Pašman, TKON Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 4.515 m2 pravokutnog oblika, dimenzija cca 140 m x na najužem mjestu 20 m, a na najširem 45 m. Položeno je niz sjeveroistočnu padinu brda Ćokovac na čijem vrhu je je jedini muški benediktinski samostan u Hrvatskoj, spomenik....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 143.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Pašman, Tkon, prodaje se, poljoprivredno zemljište sastavljeno od tri zasebne parcele od kojih najveća ima više od 17 tisuća metara četvornih. Ta parcela ima i nesmetan pogled na more, Pašmanski kanal i Biograd. Može se razgovarati i o odvojenoj kupnji pojedinih parcela. Radi se o....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 39.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Pašman, Tkon, prodaje se, poljoprivredno zemljište, dimenzija cca 62 m x 55 m, usred otoka u lijepoj prirodnoj udolini bez svjetlosnog zagađenja. Pogodno za promatranje neba noću. Dolina je zaštićena od svih vjetrova i zarasla u makiju. Pristup je omogućen svim vozilima jer je zemljište....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 81.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Južni Pašman, Donje More, Druce, Robinson Tkon, prodaje se atraktivno zemljište kojeg od mora dijeli samo stari kameni zid. Teren je blago nagnut prema moru i dimenzija cca 17 m x 47 m što daje optimalnih 810 m2 posjeda na kojima se može urediti Robinson kućica. Pristup je osiguran....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 149.000 € na 139.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TKON, 139.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 149.000 €
12.04.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.c21.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinska parcela površine 1250 m2 s ostacima kuće stare 250 godina , skoro pravilnih dimenzija, udaljena 350 m od mora u centru Tkona i isto toliko do plaže sa svim sadržajima. Parcela je zahvalnog oblika dimenzija cca 20 x 62 m te užom stranom leži....

 
 
 
  Zemljište, TKON, 199.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje se građevinsko zemljište 300 m do mora, 500 m do plaže sa svim sadržajima. Teren je većim djelom plodna zemlja obrasla u gustu makiju, ali jednim dijelom i održavani maslinik s desetak stabala maslina. Parcela je zahvalnog oblika dimenzija cca 55 x 35 m....

 
 
 
  Kuća, TKON, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Vila/zgrada u roh-bau fazi - Prvi red do mora, Tkon otok Pašman .

 
 
 
  Kuća, TKON, Na upit, 183,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća kuća s uređenim dvorištem, prvi red do mora, Tkon - Pašman OPIS NEKRETNINE: Iz prizemlja se ulazi u prostrani dnevni boravak s kuhinjom, blagovaonicom i dodatnim ležajem, prekrasan otvoren pogled na more iz dnevnog boravka, u prizemlju je i prostrana natkrivena....

 
 
 
  Kuća, TKON, Na upit, 300,00 m2