• GoHome Professional
nekretnine SVETA NEDJELJA prodaja - GoHome
  • nekretnine SVETA NEDJELJA prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SVETA NEDJELJA prodaja

  • Za upit "nekretnine sveta nedjelja prodaja" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 2.762 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.290.000 €, 298,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Hvar, prekrasna nekretnina na južnoj strani otoka, 1.red uz more, s ponoramskim pogledom. Sastoji se od tri samostalne kuće/jedinice povezane zajedničkom terasom ukupne stambene površine 298 m2.Kamena kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje te velike terase (160m2)....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 320.000 €, 611,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

ISTRA ? SV. NEDJELJA, LABIN ? KAMENA KUĆA S GOSPODARSKIM OBJEKTOM I VIŠE OD 21.000 m² OKUĆNICE Na samo nekoliko minuta vožnje od Labina i naselja Sveta Nedjelja, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu unutrašnje Istre, nalazi se ova autentična istarska kamena kuća s gospodarskim objektom....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 68.500 €, 2740,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište veličine 2740 m2 po cijeni od 21€/m2, nalazi se u Sv. Nedelji. Do parcele vodi asfaltirani put, svi priključci struje, vode, plina i telefona su u blizini parcele. Na parceli se nalazi izvor vode i bunar. Izgradivost parcele je 30%. Vlasništvo 1/1. Izvrsna lokacija!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sveta nedjelja prodaja'
1.490.000 €
Na upit
1.000.000 €
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 195.000 €, 79,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Istra, Nedešćina ? renovirana kuća s terasom Na prodaju je šarmantna kuća netto stambene površine 63 m² s dodatnom terasom od 16 m², smještena na parceli od 340 m² u mirnom selu blizu Nedešćine. U prizemlju se nalazi dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica i hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 890.000 €, 216,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Hvar, lijepa samostojeća kuća, smještena na južnoj strani otoka prvi red uz more. Preteže se na dvije etaže s odvojenim ulazima. Prvu etažu čine dva odvojena stana, od kojih je jedan studio apartman, a drugi dvosoban uređen stan. Vanjskim stubištem se pristupa na gornju etažu gdje....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 1.100.000 €, 790,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Otkrijte ekskluzivno građevinsko zemljište u Svetoj Nedjelji, Hvar, prvi red do mora. Ova jedinstvena parcela od 790 m² smještena je u mirnoj uvali na južnoj strani otoka, nudeći neometan panoramski pogled na kristalno čisto Jadransko more. Okružena mirisnom borovom šumom, lokacija....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 2.500.000 €, 330,00 m2 cca 7580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE MODERNA VILA U NOVOGRADNJI, NA SAVRŠENOJ LOKACIJI NA OTOKU HVARU! PLANIRAN ROK USELJENJA: sredina 2026. Ova ekskluzivna vila će predstavljati savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i modernog dizajna. Smještena na južnoj strani otoka, sa nevjerojatnim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.390.000 €, 560,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Kuća tlocrtno 560 m2 sa uhodanim apartmanima, na južnoj strani otoka Hvara u uvali Jagodna. Kuća ima 11 apartmana i 5 pomoćnih prostorija. Pokraj kuće se nalazi građevinski teren koji je također dodatno na prodaju (cijena na upit), cca 830 m2. Kuća se nalazi u mirnoj uvali....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kamena kuća za adaptaciju sastoji se od prizemlja i kata sa oko 26 m2 po svakoj etaži te manjeg vrta iza kuće. Pogled na more s prvog kata. Priključak struje, betonska ploča na katu. Vlasništvo uredno. Otvorenjem nove ceste Dubovica - Hvar Sv. Nedjelja postat će još atraktivnija lokacija....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 89.000 €, 686,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja zemljista s vlastitim izvorom pitke vode, mogucnost gradnje Tiny /Weekend House! 150 metara do Kapele Sv. Marije Magdalene s krasnim vidikom na Zagreb s Medvednicom i Samoborsko gorje! Sveta Nedjelja/Srebrnjak.

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 303.000 €, 75,75 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S4 nalazi se na prvom katu moderne zgrade u sklopu projekta Zavala, smještene na južnoj strani otoka Hvara. Ukupne površine 75,75 m², ovaj prostrani dvosobni stan odlikuje se promišljenim rasporedom, obiljem prirodnog svjetla i elegantnim mediteranskim dizajnom. Otvoreni dnevni....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 334.898 €, 158,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna kuća u nizu u Svetoj Nedjelji, u manjem projektu s ukupno četiri kuće. Kuća ima 158 m² stambene površine raspoređene na tri etaže, privatni vrt i dva vanjska parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, gostinjski WC....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.260.000 €, 386,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Sveta Nedjelja, jedinstvena nekretnina smještena na juznim padinama otoka Hvara s panoramskim pogledom na more od kojeg je udaljena par minuta hoda. Ova nekretnina je položena na parceli površine 2390 m2 koja je kultivirana mediteranskim biljkama. U naravi se radi o dvije kuće s više....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Nekretnina sa izvrsnim potencijalom u mjestu Sveta Nedilja na južnoj strani otoka Hvara, koja se sastoji od kamenog objekta na dvije etaže površine cca 35 m2, prizemnice cca 15 m2 i malog ruševnog objekta, sve za potpunu rekonstrukciju, na zemljištu površine 372....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 330.000 € na 335.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETA NEDJELJA, 335.000 €, 138,68 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 320.000 €
19.01.2026 - 325.000 €
16.02.2026 - 330.000 €
28.02.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Hoto vile, prekrasna 3-sobni na I katu stan u odličnoj zgradi sa svega 3 stana, veliko spremište i tri vlastita parkirna mjesta, dva u garaži i jedno vani ukupne veličine 138,68 m2. Zgrada je iz 2005. godine, kvalitetna i održavana (samo tri stana) a stan je posebno njegovana interijera....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 3.980.000 €, 25000,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Sveta Nedjelja okolica, zemljište uz glavnu cestu. Izvrsna lokacija. Prodaje se nekoliko građevinskih parcela koje ukupno imaju površinu cca. 25.000m2. Zona K1, pretežito uslužna (za proizvodnju, skladištenje i/ili trgovine). Izgradivost: 40%, katnost: prizemlje i 2 kata. Sveta Nedjelja....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 600.000 €, 290,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte rijetku priliku - autentična dalmatinska kamena kuća iz 1899. godine, kompletno renovirana 2007., smještena u idiličnom Ivan Dolcu na otoku Hvaru. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj tradicije i moderne funkcionalnosti, idealna kako za privatno uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 399.000 €, 173,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijep dvoetažni stan, smješten u novijoj dvokatnici. Ova stambena jedinica prodajne je neto kvadrature 225m2, a u naravi je šesterosoban stan od 173m2 smješten u prizemlju i na prvom katu sa pripadajućim parkirnim mjestima i vrtom. Trostrano je orijentiran i prostire se....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://codexnekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja. ID KOD AGENCIJE: 1987 Gordana Grgat Asistent u posredovanju Mob: +385 95 712 9727 Tel: +385 97 680 8154 E-mail: gordana@codexnekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 303.000 €, 75,84 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S5 smješten je na drugom katu moderne zgrade u sklopu projekta Zavala na južnoj strani otoka Hvara. Ukupne površine 75,84 m², ovaj elegantan dvosobni stan nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog šarma. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica povezani su u....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.260.000 €, 386,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PREDIVNO IMANJE NA HVARU, OČARAVAJUĆEG POGLEDA NA MORE Nekretnina je smještena na južnim padinama otoka Hvara, prvi red do mora na posjedu od 2390 m2. Okružena je stablima maslina, ružmarinom i ostalim mediteranskim biljkama. Sa nje se pruža nesmetan otvoren pogled na more. Privatni....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

HVAR, ZAVALA PRODAJE SE DVOSOBAN STAN POVRŠINE 55M2 SA PARKING MJESTOM. Jedinstvena nekretnina na lijepoj lokacija svega 100 titnjak metara od mora i plaže. S terase se pruža otvoren pogled na more i otok Šćedro. Odmah useljivi i spreman za sezonu 2026. Sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 860.000 €, 335,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnineNa prodaju je samostojeća katnica ukupne neto korisne površine 335,75 m², smještena na zemljištu površine 763 m², na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Svetoj Nedelji. Izgrađena 2009. godine, ova prostrana i kvalitetno održavana kuća nudi funkcionalan raspored na....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 25.000 €, 3478,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u bliziini maslinika , blizina vode. Zemljište je prravilnog oblika i u blizini promentnice. Uredno vlasništvo Za više informacija nazovite agenta. ID KOD AGENCIJE: 4398 Mirjana Vlahović Agent s licencom Mob: +385 95 5161 641 Tel: +385 52 774 199....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 331.800 €, 158,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna kuća u nizu smještena u mirnom i traženom dijelu Sveta Nedelja, idealna za obiteljski život ili investiciju. Ova kvalitetna novogradnja nudi spoj suvremenog dizajna, funkcionalnosti i privatnosti ? sve što današnji kupci traže. Kuća se prostire na 158 m² stambene....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 155.001 €, 46,97 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETA NEDELJA, NOVAKI ? DVOSOBAN STAN 46,97 m² ? DOMUSplus GRADNJA U ponudi je moderan i funkcionalno projektiran stan na 1. katu kvalitetne novogradnje u Svetoj Nedelji, idealan za ugodan život ili kao sigurna investicija s visokim potencijalom najma. RASPORED PROSTORIJA Ulazni prostor....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 2.000.000 €, 20000,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

LOKACIJA Građevinsko zemljište nalazi se u poslovno-industrijskoj zoni na ulazu u Svetu Nedelju iz pravca Zagreba. U neposrednoj blizini nalaze tvrtke kao što su Kuhne+Nagel, Spar itd. Do čvora autoputa A2 i A3 je cca 800m, a do graničnog prijelaza Bregana je cca 17km. OPIS Građevinsko....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 303.000 €, 75,84 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S3 nalazi se u prizemlju moderne zgrade u sklopu projekta Zavala, u mirnom dijelu mjesta na južnoj strani otoka Hvara. Ukupne površine 75,84 m², stan je osmišljen tako da pruža prostran, svijetao i ugodan prostor koji spaja suvremeni dizajn s mediteranskom jednostavnošću. Prostrani....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 295.000 € na 315.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETA NEDJELJA, 315.000 €, 102,47 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 249.000 €
19.01.2026 - 295.000 €
11.04.2026 - 315.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan na drugom katu stambene zgrade ukupne površine od 102,47m2 u Svetoj Nedjelji, ulica Sviba. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, prostrane terase, dvije spavaće sobe, kupaonice, te posebnog toaleta. Stanu također pripada....

 
 
 
  Zemljište, SVETA NEDJELJA, 160.000 €, 2839,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam zemljište u Svetoj Nedjelji. Pogledajte video prezentaciju. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 098 607 432 (Hrvoje). Prodajemo zemljište u Krijačici ukupne površine 2839 m². Postoji mogućnost gradnje kuće za odmor. Parcela je uređena i....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 303.000 €, 75,75 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S6 nalazi se na drugom katu moderne zgrade u sklopu projekta Zavala, u mirnom dijelu mjesta na južnoj strani otoka Hvara. Ukupne površine 75,75 m², stan je osmišljen tako da pruža prostran, svijetao i ugodan prostor koji spaja suvremeni dizajn s mediteranskom jednostavnošću.....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 344.580 €, 162,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna kuća u nizu u Svetoj Nedjelji, smještena u manjem projektu od ukupno četiri kuće. Riječ je o novogradnji ukupne stambene površine 142 m², raspoređene na tri etaže, s pripadajućim vrtom i dva vanjska parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVETA NEDJELJA, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi i praktičan poslovni prostor, velićine 225m2, smješten u novijoj, urednoj, manjoj zgradi. Nalazi se u okruženju koje pruža mir i diskreciju, a istovremeno je u blizini poslovne zone i svih potrebnih sadržaja. Trostrano je orijentiran, a prostire se na dvije osvijetljene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr