- nekretnine SOBLINEC prodaja

  • Za upit "nekretnine soblinec prodaja" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.033 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1250 m2
    • do 1560 m2
    • 1560 m2 (prosječna površina)
    • barem 1560 m2
    • 1870 m2
  •  Po cijeni
    • do 17000 eura
    • do 22000 eura (prosječna cijena)
    • do 26000 eura
    • do 222 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • hitno
    • vrt
    • parking
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SOBLINEC, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Samostojeća kuća s prostranom okućnicom u mirnom dijelu Sesveta ? Soblinec Prodaje se šarmantna samostojeća kuća površine 58 m² s okućnicom od čak 1.118 m², smještena u mirnoj ulici u naselju Soblinec, na samo 30 minuta vožnje od centra Zagreba. Kuća se sastoji od predsoblja....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 1.700.000 €, 790,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Soblincu ? odlično ulaganje! Površina: Kuća: 790 m² Okućnica: 800 m² Kapacitet 90 krevera Opis objekta: Ova prostrana kuća sastoji se od 3 etaže, a svaka etaža je potpuno funkcionalna i uključuje: Kuhinju Dnevni boravak Spavaće sobe Neke sobe imaju vlastite kupaonice,....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 189.000 €, 816,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Soblincu u blizini Sesveta s ishođenom projektnom dokumentacijom i građevinskom dozvolom za gradnju stambene zgrade s tri stambene jedinice. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, ukupne površine 816 m², širine uz cestu približno 16 metara. Projektom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine soblinec prodaja'
634.450 €
310.000 €
130.000 €
  Kuća, SOBLINEC, 1.700.000 €, 790,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU višestambena kuća, površine 790 m2, smještena u Soblincu, Sesvete, nudi izvrsne uvjete za smještaj radnika, s 23 sobe i kapacitetom za 90 ležajeva, uz sve potrebne sadržaje i izvanrednu povezanost s istočnim dijelom Zagreba. Ključne pogodnosti: - Tri kata, svaki s vlastitim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 182.000 € na 178.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOBLINEC, 178.000 €, 58,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
22.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća zidana katnica ukupne stambene površine 58 m² na parceli od 1.118 m². Kuća je raspoređena na dvije etaže i broji tri sobe te jednu kupaonicu s WC-om. U prizemlju se nalazi prostorija visokog stropa s izravnim izlazom prema okućnici, opremljena osnovnim sadržajima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOBLINEC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor površine 64 m2 nalazi se u Sesvetama, u naselju Soblinec. Ovaj ugostiteljski lokal smješten je na mirnoj i vrlo sunčanoj lokaciji, što ga čini izuzetno pogodnim za razvoj različitih poslovnih aktivnosti. Objekt je izgrađen i adaptiran 2017. godine, čime je osigurana....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 677.160 €, 6156,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinska parcela ukupne površine 6156 m2 pravilnog pravokutnog oblika. Parcela je ravna, širine uz cestu je 35 m, dok je u dubinu 174 m. Nalazi se uz glavnu, Soblinečku cestu, a ima prilaz i na stražnji dio parcele s Kumrovečke ceste. Smještena je u neizgrađenom dijelu....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 479.000 €, 318,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Sesvete, Soblinec, Samostojeća, 318m2 PRODAJA KUĆA, Sesvete, 318m2, 2008.godine Ova predivna obiteljska kuća i okućnica iz bajke prodaje se kompletno namještena. Sastoji se od 5 spavaćih soba, dvije kupaone, terase, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom, te velikom....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 800.000 €, 3600,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor + 8 uređenih apartmana +3600m² zemljišta, Soblinec Prodaje se jedinstvena nekretnina na strateškoj lokaciji u Soblincu, smještena neposredno uz glavnu cestu, što osigurava izvrsnu vidljivost i pristupačnost. Zemljište: Ukupno 3.600 m² (dvije spojene čestice). Postoji....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 230.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SOBLINEC, 230.000 €, 1885,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 220.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradevinsko zemljiste, 1885 m2, u vlasnistvu prodavatelja 1/1, i bez tereta na isti. Zemljiste se sastovi od dvije cestice. Katastarska općina: 325449, ŠAŠINOVEC Broj ZK uloška: 1820 Uz zemljiste postoji odradena kompletna projektna dokumentacija za obiteljsku kucu, ukupne....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 650.000 €, 12500,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano zemljište površine 19.502 m² na strateški izvrsnoj lokaciji u mjestu Soblinec, Grad Zagreb. Glavne prednosti: Odlična povezanost: Zemljište je udaljeno svega 200 metara od čvora autoceste, što ga čini idealnim za logističke aktivnosti. Potencijal: Trenutno je....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 65.000 € na 62.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SOBLINEC, 62.000 €, 591,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.11.2025 - 64.000 €
07.12.2025 - 68.000 €
12.12.2025 - 70.000 €
01.01.2026 - 68.000 €
06.01.2026 - 69.000 €
11.02.2026 - 67.000 €
12.05.2026 - 65.000 €
22.05.2026 - 62.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PARCELA 591 m² ZA OBITELJSKU KUĆU ? SOBLINEC, KRAPINSKA ULICA Pravilna parcela 20 × 30 m u centru Soblinca, idealna za gradnju obiteljske kuće. Spremna za gradnju ? svi priključci dolaze do same parcele, nema dodatnih troškova infrastrukture. LOKACIJA ? Centar Soblinca, Krapinska....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 205.000 €, 1560,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište sa dvije parcele ukupno 1560 m2 se nalazi u centru Soblinca u Krapinskoj ulici. 200m od osnovne škole, Crkve, trgovačkog centra i poznatog restorana. Moguća gradnja zgrade sa 10 stanova. M1 lokacijska. Kat. općina Šašinovec, kčbr. 1028/4 i 1028/5. Uz parcelu....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 90.666 €, 3942,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Soblincu, nalazi se na uglu glavne prometnice i sporedne ulice. Zemljište je površine 3942 m2. Vlasništvo uredno, cijena 23€/m2 Više informacija na +385 99 556 6655 Karlo Kubat info@k2nekretnine.com Zemljište 3942 m2 uz prometnicu, Soblinec.

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 990.000 €, 800,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izuzetna prilika! Nekretnina koja donosi prihod. www.house.com.hr Kuća površine 790 m² i okućnice od 500m2, prilagođena je za visokokvalitetan smještaj do 90 radnika (raspored po etažama: prizemlje 28 osoba, 1. kat 34 osobe, 2. kat 28 osoba). Potpuno je obnovljena tijekom 2024. godine....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 58m2 s okućnicom 1118m2, u Sesvetama-Soblinec. Kuća se sastoji od predsoblja s blagovaonom, kuhinje i dnevnog boravka te kupaonice u prizemlju i sobe u visokom potkrovlju, povezani unutarnjim stepeništem. Mirna lokacija, prostana okućnica s puno....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 678.900 €, 11315,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 11.315 m2. Polovica zemljišta koja je uz cestu, cca 4.800 m2 je u gospodarskoj namjeni K1 zoni a ostalo poljoprivredno (predan zahtjev za prenamjenu) Zemljište je pravilnog oblika Direktan pristup sa asfaltirane prometnice sa uličnom rasvjetom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOBLINEC, 1.200.000 €, 2165,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovna zgrada u Soblincu-Sesvete UKP 1130 m2. Zgrada se nalazi na zemljištu površine 2165 m2, od čega je 1600m površina asfaltiranog dvorišta, a 575 m2 zauzima tlocrtna površina zgrade. U prizemnom dijelu građevine nalazi se: ulazni pred prostor površine 29 m2 skladišni....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 420.000 €, 3400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Gradevinsko zemljiste 3.400m2.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>