- nekretnine SLATINA prodaja

  • Za upit "nekretnine slatina prodaja" pronađeno 43 nekretnina - prosječna cijena 1.022 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • do 74000 eura
    • do 92000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 928 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća starije gradnje na fantastičnoj lokaciji u Štrosmajerovoj ulici, 450 m udaljenosti od Osnovne škole Eugen Kumičić, srednjih škola, Plodina, crkve, tržnice, centra. Ulica je jednosmjerna pa ima smanjenu prometnost, tiha je i mirna. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 47.000 €, 60,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvije kuće evidentirane prije 1968 godine uz glavnu magistralnu prometnicu, ukupne širine do ulice 31 metar. Kuće su za rušenje ili kompletnu adaptaciju. Kuće se prodaju zajedno sa okućnicom i oranicom u produžetku, ukupno pet katastarskih čestica, ukupne površine 6261 m1 sa pristupnom....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan u ulici Vladimira Nazora na 4. katu ( zadnji kat ). Stan je kompletno namješten sastoji se od spavaće sobe , velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, predsoblja površine 60,62 m2 plus lođa 5,56 m2. Stan ima klimu, grijanje te centralno na plin. Zgrada je u pripremi izrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine slatina prodaja'
65.000 €
216.300 €
70.000 €
  Kuća, SLATINA, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.crozilla.com

Visoka prizemnica u ulici Augusta Šenoe koja se sastoji od stambenog dijela 90 m2, (tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, špajza, kupaonica, dnevna soba sa izlazom na veliku terasu) neuređenog potkrovlja, tri prostorije u suterenu te radionice. Pod laminat i keramika. Objekt je....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća s ogromnim placem uz rijeku ? savršena za miran život u prirodi i turistički potencijal! Prodaje se prostrana kuća s placem ukupne površine 6.191 m², smještena u naselju Macute, u blizini Voćina i svega nekoliko minuta vožnje od Slatine. Ova nekretnina savršen je izbor....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u starijoj zgradi na Trgu Ruđera Boškovića u Slatini. Stan je vrlo uredan i nisu potrebna ulaganja. Nalazi se na 2. katu i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , kupaonice hodnika i balkona ukupne površine 61 m2 sa pripadajućom podrumskom prostorijom.....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju poslovno-stambena kuća smještena u Novom Senkovcu, uz glavnu cestu, svega 6 km od Slatine. Nekretnina je u potpunosti legalizirana te posjeduje svu urednu dokumentaciju. Prizemlje površine 140 m uređeno je kao ugostiteljski objekt, idealan za caffe bar, restoran, bistro....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu kuću u Slatini s bogatim sadržajem i prostranim dvorištem! Nekretnina se nalazi nedaleko od samog centra Slatine ukupne stambene površine 250 m2. Pomoćni objekt odnosno ljetna kuhinja koja može funkcionirati kao zasebna stambena jedinica, idealna za goste ili članove....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 75.000 €, 17756,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Slatini, uz glavnu prometnicu Vladimira Nazora, ukupne površine 17.756 m2. Zemljište se nalazi većim dijelom u neizgrađenom dijelu građevinsko područja stambena namjena, a manjim dijelom poljoprivredno zemljište. Direktan pristup javnoj asfaltiranoj....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 240.000 € na 300.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, SLATINA, 300.000 €, 140,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2024 - 240.000 €
15.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.indomio.hr

Caffe bar/Pub u strogom centru Slatine sa vanjskom terasom do ulice veličine 30 m2, uređenog unutarnjeg prostora veličine 140 m2, te 100 m2 otvorene dvorišne terase, 20 m2 natkrivene terase i 40 m2 pripadajućeg parkinga. Na otvorenoj terasi se nalazi ljetni šank 27 m2. Veličina prostora....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 250.000 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetno uređena kuća u strogom centru u ulici Ljudevita Jonkea, bez potrebnog ulaganja, sve novo, stolarija, grijanje, podno grijanje, garaža, kuhinja po mjeri, tri sobe, dvije kupaonice, prodaje se kompletno namještena. Površina parcele 149 m2. Cijena : 250.000 eura .

 
 
 
  Stan, SLATINA, 89.000 €, 56,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.indomio.hr

Stan sa dvorištem u strogom centru Slatine na odličnoj lokaciji u zgradi sa dva stana. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i drvarnice. Grijanje na drva i plinske peći. Cijena: NA UPIT .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na dobroj poziciji, na blago povišenom terenu koji je ocjedit i nema zadržavanja površinskih voda. Nalazi se na parceli 652 m2. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonicom, hodnika, kupaonice i terase. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Devastirani stambeno poslovni objekt na odličnoj lokaciji. Pristup sa dvije ulice. Objekt se nalazi na ukupnoj površini od 1246 m2. Odlična pozicija uz glavnu magistralnu cestu daje dobru priliku za investitore. Cijena: 40.000 eura .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na parceli površine 970 m2 sa potpuno uređenim prizemljem površine 80 m2, koje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom koja ima izlaz na dvorište, špajzom i kupaonicom. Prizemlje je kompletno renovirano....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Stan u ulici Vladimira Nazora površine 65 m2 u zgradi sa pristupom sa frontalne strane iz ulice V. Nazora i sa dvorišne strane sa parkirališta od strane prema gradskoj tržnici. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa terasom ispred ulaza. Odlična lokacija, centar. Cijena : 80.000 € .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 450.000 €, 395,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju atraktivna i potpuno uređena kuća ukupne površine 395 m² s okućnicom od 750 m² , idealna za veću obitelj ili dvije generacije. Smještena u mirnom naselju, ova kuća nudi vrhunsku udobnost, funkcionalnost i specifičan estetski dojam. Izgrađena 1986., kompletno adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 465.000 €, 390,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U Slatini se prodaje prostrana obiteljska kuća površine 395 m², izgrađena 1986. godine i kompletno renovirana kvalitetnim materijalima 2007. godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, dok se ispod cijele kuće nalazi podrum s garažom i dodatnim prostorijama. Interijer je moderno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 283.000 €, 285,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Kompletno uređen poslovi prostor u centru Slatine na adresi Braće Radića 13, u stambeno poslovnoj zgradi preko puta Policije. Lokal je ukupne površine 285 m2 i sastoji se od glavnog prostora, dva skladišna prostora i dva sanitarna čvora. Grijanje centralno na plin, svi priključci,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 150,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE OBITELJSKA KUĆA ? 5 min od centra Slatine ? Mir, sigurnost, velika okućnica i moderna gradnja ? Kuća izgrađena 2008. godine, armirano-betonska konstrukcija, odlična izolacija, PVC stolarija ? Priključena na gradski plin, vodu, kanalizaciju, brzi internet ? Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 99.000 €, 39,62 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatine u stambenoj zgradi Stanovi useljivi do 11mj/2027 godine. Lokacija stana Vladimira Nazora 20 (kbr) Stanovi od 39,6-73,79m2 U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Dvosoban stan sa....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 200.000 € na 142.500 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLATINA, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 200.000 €
18.03.2026 - 142.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatineu stambenoj zgradi Stanovi useljivi do kraja 2027 godine. Lokacija stana V. Nazora 20. U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Trosoban stan s dvije sobe i jednom kupaonicom Stanovi....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 190.000 € na 194.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLATINA, 194.000 €, 250,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 194.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s okućnicom 8257 m2, sastoji se od dvije etaže: prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, smočnica i predsoblje. Na katu se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, jedna spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 236.000 € na 216.300 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINA, 216.300 €, 101,70 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 236.000 €
09.05.2026 - 216.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambena zgrada ? obiteljska kuća, u Slatini (ulica Kreminac), u neposrednoj blizini centra. Godina gradnje: početak lipnja 2024. Završetak: prosinac 2025. Kuća je etažnosti prizemlje + kat, funkcionalnog rasporeda. Raspored prostorija Prizemlje: - open space prostor (kuhinja,....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 20.000 €, 625,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Slatini, ulica Tome Matića, ukupne površine 625 m2 Vlasništvo čisto. Više informacija o nekretnini možete dobiti pozivom na broj: 098 969 8783 Marijanis nekretnine Osijek, Trg Ante Starčevića 10, (1kat) Mob. 098 969 8783 Email:marijanis.osijek@gmail.com....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća useljiva na dobroj lokaciji, trgovina odmah pored kuće, blizina centra, osnovne i srednje škole. Kuća je građena prije 1968 sa novijom dogradnjom, sastoji se od tri sobe, kuhinje, velikog predsoblja, špajze, kupaonice i podruma. U dvorištu ljetna kuhinja i radionica. Priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 210.000 €, 377,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CROATIA nekretnine d.o.o. prodaje poslovnu zgradu u Slatini, na adresi Vladimira Nazora 5. Zgrada je građena 1979. godine. Početna cijena nekretnine je 210.000,00 EUR. Nekretnina se prodaje u zatečenom stanju po načelu "VIĐENO-KUPLJENO" Za sve upite molimo poslati mail na adresu:....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 179.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrano i uređeno imanje u Slatini koje pruža idealan spoj obiteljskog života, privatnosti i prirode. Nekretnina se nalazi na ukupnoj površini od 8.257 m² od čega je čak 7.661 m² poljoprivredno zemljište; što ovu nekretninu čini izvrsnom prilikom za obiteljski život,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SLATINA, 180.000 €, 257,95 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2024.,

www.njuskalo.hr

Opis predmeta prodaje: Nekretnina izgrađena na kč.br.3606 kuća, 1 zgrada, dvor, upisane u zk.ul.br.122 k.o. Podravska Slatina, (u naravi poslovni prostor i stan). Adresa: Bana Josipa Jelačića 41, Slatina Poslovni prostor: Slatina 257,95 m2 + stan 183,24 m2 (prodaja).

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 200.000 €, 20000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

prodajem gradevinsko zemljiste u ulici vladimira nazora 20 000 m2 moguca zamjena za gradevinski materijal,auto... Građevinsko zemljište, Slatina, 20000 m2.

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 283.000 €, 283,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ulični lokal na atraktivnoj lokaciji u Slatini na glavnoj prometnici. Pogodno za trgovinu, ali i sve ostale djelatnosti. Prostor se lako može prilagoditi svakoj namjeni. Poslovni prostor: Slatina, ulični lokal, 283 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam kuću u Slatini za manji stan u Slatini uz nadoplatu ili za kuću ili stan u Zagrebu. Kuća ima veliki balkon i natkrivenu terasu te uređenu okućnicu i dodatne dvorišne prostorije. Kuća se nalazi u ulici Banovačka 2 u naselju Potočani u Slatini. Garaža za 1 auto,....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosobni stan od 56 m2 u Kolodvorskoj ulici u Slatini. Kompletno je namješten i uključije podrumsku prostoriju. Moguće uz stan kupiti i garažu posebno. Stan: Slatina, 56.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo nekretninu uz dom zdravlja Dva lokala jedan 150 m2, a drugi 220 m2 4 namjestena stana po 60 m2 Cijena na upit Kuća: Slatina, 600.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 38)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena