- nekretnine SLANO prodaja

  • Za upit "nekretnine slano prodaja" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.321 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2
    • do 440 m2
    • 440 m2 (prosječna površina)
    • barem 440 m2
    • 530 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SLANO, 180.550 €, 7222,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta, šume, u Slanom, iznad magistrale. Sastoji se od tri parcele, zajedničke površine od 7.222 m2, blago su nakošene, imaju pristupni put. Za sve dodatne informacije i dogovora za razgled slobodno se obratite. Marija Fabjanac Licencirana....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 530.000 € na 560.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLANO, 560.000 €, 184,61 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 530.000 €
26.02.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.eurovilla.hr

Dubrovačko primorje, Slađenovići, kuća 50 m od mora južne orjentacije na zemljištu ukupne površine 688 m2.Kuća se sastoji od dvije etaže svaka tlocrtne površine 52 m2.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupaonice s toaletom i terase.Prvi kat se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 700.000 €, 150,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Dubrovačko Primorje, Slano, obiteljska kuća za odmor, 50 metara od mora.Objekt se nalazi u malom, prekrasnom mjestu Podimoć, udaljenom 8 km od mjesta Slano.Samostojeća kuća se nalazi na parceli od 344 m2, neto korisne površine 75 m2, te se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine slano prodaja'
1.125.000 €
690.000 €
255.000 €
  Zemljište, SLANO, 160.000 €, 726,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište koje nudimo na prodaju ima ukupnu površinu od gotovo 726 m² i predstavlja izvrsnu priliku za investiciju na atraktivnoj lokaciji uz more. Smješteno je na svega 150 metara od obale, u mirnom i ugodnom okruženju koje pruža privatnost, a istovremeno se nalazi u....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 580.000 €, 180,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Slano, kamena ruševina kuće za kompletnu obnovu tlocrtno 70-ak m2, okružena zelenilom i tišinom na poziciji udaljenoj 100 metara od mora s prekrasnim plažama.Kamena kuća se nalazi na građevinskim zemljištima ukupne veličine 1435 m2, u neposrednoj blizini se nalazi infrastruktura Za....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 59.550 €, 1191,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta, šume, u Slanom, prvo uz građevinsku zonu. Sastoji se od pet parcela, zajedničke površine od 1.191 m2, blago su nakošene i imaju pogled more. Za sve dodatne informacije i dogovora za razgled slobodno se obratite. Marija Fabjanac Licencirana....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 119.400 €, 2388,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta, šume, u Slanom, uz cestu. Sastoji se od četiri parcela, zajedničke površine od 2.388 m2, blago su nakošene i imaju pogled more. Za sve dodatne informacije i dogovora za razgled slobodno se obratite. Marija Fabjanac Licencirana agentica....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 175.000 €, 496,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno zemljište s panoramskim pogledom na more - Slano Zamislite jutra s pogledom koji oduzima dah - Jadransko more, zelene obronke i cijela uvala Slano prostiru se pred vama, potpuno neometano. Ova parcela na najvišoj točki naselja pruža upravo tu rijetku kombinaciju privatnosti,....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 300.000 €, 1027,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno iz agencijske ponude izdvajamo zemljište s građevinskom dozvolom za izgradnju luksuzne vile. Na parceli od 1.027 m2 s već odobrenim projektom i građevinskom dozvolom moguće je odmah graditi prekrasnu modernu vilu katnosti prizemlje i kat, bruto površine 165 m2. Vila bi....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 62.000 €, 460,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U netaknutoj prirodi Dubrovačkog primorja, samo nekoliko minuta vožnje od kristalno čistog mora i moderne marine, prodaje se atraktivna građevinska parcela površine 459,28 m² s idejnim projektom za autentičnu kamenu kuću površine 159,10 m² interijera. Projekt kuće spaja tradicionalnu....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 699.000 €, 209,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE AUTENTIČNA KAMENA KUĆA S POGLEDOM NA MORE ? SLANO, DUBROVNIK U srcu mirnog dalmatinskog mjesta Slano, svega 230 metara od mora, prodaje se velika kamena kuća s iznimnim potencijalom. Smještena na suncem okupanoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more, uvalu Slano i okolnu....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 530.000 € na 560.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLANO, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 530.000 €
01.03.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

- Slađenovići, Dubrovačko primorje - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se šarmatna kuća cca 100 m2 na prekrasnoj lokaciji s pogledom na more u mjestu Slađenovići, Slano - okolica Dubrovnika. Sastoji se od prizemlja i kata, svaki kat....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 350.000 €, 806,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Dolazak do zemljišta je sa ceste koja vodi do Hotela Osmine uz more. Pristupni put je od ceste uz more do parcele oko 50 metara. Kat čest. je 1073/3. Ako volite imat svoj mir svoju kuću, vilu, zgradu. toje prilika kakvih je u Hrvatskoj jako malo. Nedaleko od Dubrovnika, 30minuta lagane....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 990.000 €, 441,47 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz bogate agencijske ponude s ponosom izdvajamo predivnu kuću smještenu na izuzetnoj lokaciji, svega 50 metara zračne linije od kristalno čistog mora. Ova atraktivna nekretnina nalazi se u slikovitom mjestu Slano, u neposrednoj blizini Dubrovnika, jednog od najpoznatijih turističkih....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 1.250.000 €, 2556,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Slanom, u prvom redu do mora i plaže. Jedinstvena lokacija, kosi teren, južna orijentacija. Zemljište se po urbanističkom planu uređenja nalazi u mješovitoj zoni. Moguća je izgradnja više villa s bazenom ili luksuznog stambenog kompleksa. Besplatne....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 428.000 €, 897,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Građevinsko zemljište 70 m od mora s mogućnošću izgradnje do 1200 m² bruto. Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište površine 897 m² u mjestu Grgurići ? Slano, smješteno na izuzetnoj lokaciji svega cca 70 m od mora, s otvorenim pogledom na uvalu. Parcela se nalazi unutar....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 261.600 €, 650,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište stambene namjene u Slanom površine 650 m2., dimenzija 27x24 m2. Nalazi se na 200 metara udaljenosti od Aci marine, 30 ak kilometara od Dubrovnika. Vlasništvo 1/1, bez tereta i zabilježbi. Za dodatne informacije i termine razgledavanja slobodno nas....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 2.775.000 €, 18501,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 18.501 m², smješteno u T1 zoni turističkog naselja u Osminama, Slano, nedaleko od Dubrovnika. Namjena zemljišta predviđena je za ugostiteljsko-turističke sadržaje (zona T1), uključujući hotele, vile i smještajne kapacitete. Prema....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 300.000 €, 997,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Iz agencijske prodaje Libertas Homes izdvajamo atraktivno građevinsko zemljište u okolici Dubrovnika. Parcela od 997 m2 smjestila se u turističkom naselju Slano udaljeno oko 30 km od povijesnog grada Dubrovnika. Pravokutnog oblika i lako pristupačna nalazi se u mirnom dijelu ovog....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 1.750.000 €, 214,00 m2 cca 8180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna vila, 214m², u prvoj liniji uz more ? privatnost, pogled i samo 30 minuta od Dubrovnika! Zamislite kako jutro počinje uz šum valova i miris morskog zraka, dok koračate uređenim kamenim prilazom koji vodi ravno do vaše privatne obale. Na ovoj rijetkoj lokaciji Dubrovačkog....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 1.750.000 €, 214,00 m2 cca 8180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Angelus nekretnine Vam nude na prodaju dvije kuće na posebnoj lokaciji ? prvi red do mora LOKACIJA Nepunih pola sata vožnje od Dubrovnika, općina Dubrovačko primorje nudi idealan spoj mira i blizine gradske jezgre jednog od najpoznatijih svjetskih gradova. Savršeno je mjesto za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 699.000 €, 209,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se velika kamena kuća u Slanom kod Dubrovnika. Kuća se nalzi na lijepom i mirnom mjestu, sa prekrasnim pogledom na Slano i more. Kuća zahtjeva kompletno renoviranje ali ima puno potencijala. Asfaltni pristup nekretnini. Sve dodatne informacije u DMP agenciji. ------ We are....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 850.000 €, 177,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uvala u kojoj vrijeme staje, a vaša investicija raste: Vila s pogledom na Elafite Zamislite mir tihe uvale i prvi odsjaj sunca na pučini Elafita, dok uživate u privatnosti koju je danas gotovo nemoguće pronaći. Ova rezidencija nije samo dom, već sigurna luka koja spaja mediteransku....

 
 
 
  Apartman, SLANO, 330.000 €, 74,17 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Apartman se nalazi u luksuznom objektu do mora, neposredno uz plažu Slađenovići, jednoj od najljepših plaža u Dubrovačkom primorju. Slano je malo mjesto uvučeno u prekrasan 2 km dugačak zaljev. Udaljen je svega 35 km od povijesnog grada Dubrovnika. Ovo je mjesto idealno za odmor u....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 780.000 €, 199,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna kuća, Slano, Dubrovačko primorje Na prodaju je moderna kuća smještena na iznimnoj i mirnoj lokaciji u Slanom, u Dubrovačkom primorju. Objekt se nalazi u privatnom okruženju s pristupom automobilom te predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, funkcionalnosti i mediteranskog....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 130.000 €, 79,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća za renoviranje u zaleđu Dubrovačkog primorja, u blizini mjesta Brsečine i Slano. Ova južno orjentirana dvojna kuća sa predivnim pogledom na more se sastoji od dvije etaže sveukupne unutarnje površine oko 79 m2. Na prvoj etaži su 3 prostorije sa 2 zasebna ulaza.....

 
 
 
  Stan, SLANO, 330.056 €, 74,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i slikovitom dijelu Dubrovačkog primorja, u neposrednoj blizini mjesta Slano, smještena je moderna novogradnja koja spaja vrhunsku kvalitetu gradnje s izvanrednom lokacijom uz samo more. Ovaj stan nalazi se u prizemlju suvremene stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica.....

 
 
 
  Kuća, SLANO, 990.000 €, 441,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Slano, Dubrovnik, kamena kuća uz more, 50 m od mora Na prodaju je iznimna samostojeća kamena kuća smještena na jednoj od najatraktivnijih lokacija Dubrovačkog primorja, u Slanom, svega 50 metara zračne linije od kristalno čistog mora. Nekretnina se prostire na četiri etaže s ukupnom....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 231.000 €, 770,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Angelus nekretnine nude Vam atraktivno građevinsko zemljište blizu mora LOKACIJA Naselje Slađenovići se nalazi u mjestu Slano u Dubrovačkom primorju, uvučeno u prekrasan dugačak zaljev. Atraktivno je zbog svog mediteranskog šarma i vrlo mirnog okruženja. Idealno, ukoliko odmor želite....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 672.000 €, 1400,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes iz svoje ponude predstavlja atraktivno građevinsko zemljište. Zemljište se nalazi u turističkom mjestu Slano udaljeno 40km od Dubrovnika. Proteže se na 1400m2. Atraktivnost zemljišta krije se u samoj lokaciji u blizini mora. NOVO U PONUDI/ GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE/SLANO-DUBROVNIK....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, 550.000 €, 993,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno građevinsko zemljište s panoramskim pogledom na more - Slano (993 m²) Na prodaju je vrhunsko građevinsko zemljište površine 993 m², smješteno na najvišoj točki naselja Slano, u mirnom i uređenom dijelu mjesta, svega 180 metara zračne linije od mora. Zahvaljujući povišenoj....

 
 
 
  Zemljište, SLANO, Na upit, 3000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište koje nudimo na prodaju ukupne je površine 3000 m2. Parcela ima pristupni put inalazi se samo 200 metara od mora. Zemljište se nalazi u mirnom dijelu u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za život ili turističku djelatnost. Udaljeno je manje od 30 km od....