- nekretnine RISIKA prodaja

  • Za upit "nekretnine risika prodaja" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 2.043 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RISIKA, 845.000 €, 180,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

U Risiki na otoku Krku prodajemo dvije nove samostojeće kamene vile na okućnici od 7.000m2. Prva vila sastoji se od prizemlja i kata sa ukupno 80 m2 stambenog prostora. Na prizemlju ove vile smješten je prostrani dnevni boravak, kuhinja sa blagavonicom i toaletom. Na katu vile nalaze....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 1.590.000 €, 422,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, VRBNIK - Oaza mira na Krku, dizajnerska vila s potpunom privatnošću, 422m2 U zelenom i tihom dijelu otoka Krka, nedaleko od obale i skrivena iza pojasa stare hrastove šume, smjestila se suvremena vila koja objedinjuje privatnost, eleganciju i funkcionalnost. Riječ je o novoizgrađenoj....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 4.250.000 €, 75700,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Vrbnik, okolica, prodaja građevinskog zemljišta s idejnim projektom za izgradnju hotela i turističkog naselja. Za hotel je predviđeno oko 70 soba. Mogućnost izgradnje oko 60 bungalova te turističko naselje s maksimalnim kapacitetom od 450 ležajeva. Zemljište se sastoji od 4 ha površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine risika prodaja'
295.000 €
169.000 €
1.200.000 €
  Zemljište, RISIKA, 250.000 €, 931,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

U Risiki, na otoku Krku prodaje se izuzetno atraktivan građevinski teren s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju kuće s bazenom, čija je gradnja započeta. U tijeku je provedba geodetskog elaborata kojim će se teren parcelirati na dvije manje čestice. Na drugoj je predviđena....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 4.250.000 €, 75700,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KRK, ZEMLJIŠTE SA PROJEKTOM IZGRADNJE TURISTIČKOG NASELJA Iz ponude izdvajamo zemljište koje se sastoji od dvije parcele. Prva parcela je ugostiteljsko turističke namjene dok je druga parcela sportsko rekreacijske namjene. Parcele zajedno čine predivan projekt izgradnje turističko....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 450.000 €, 205,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

OTOK KRK, VRBNIK kuća s bazenom i okućnicom na mirnoj lokaciji. Re/max Centar nekretnina iz ponude izdvaja Samostojeću kuću u Vrbniku koja se sastoji od dvije stambene jedinice. Prvi stan ima prizemlje s hodnikom, kupaonicom i open space dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 51.000 €, 896,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA ZA STRPLJIVE! Na prodaju je poljoprivredno zemljište u Risiki, udaljeno svega 200 metara od građevinske zone i prvih kuća. Ova parcela predstavlja izvanrednu priliku za potencijalne investitore koji žele sigurnu perspektivu u budućnosti. Iako trenutno ima status poljoprivrednog....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 120.000 €, 1349,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinski teren uz cestu u neizgrađenom dijelu. Duguljast nešto niži od ceste, nema pogled na more. Struja i voda u blizini. .

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 165.000 €, 110,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Krk, Risika, na vrlo lijepoj i mirnoj lokaciji prodajemo vrlo interesantnu nekretninu dobrog potencijala. U naravi to je dvoetažni betonski objekt u kojem je smještena garaža, dva spremišta i šterna. Okućnica je pravilnog oblika, ograđena, blago nakošena. Gornja etaža ima pogled na....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 1.040.000 €, 254,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se super luksuzna i šarmantna vila s bazenom, u mjestu Risika na istočnoj strani otoka Krka. Sastoji se od stare,kamene konobe, izgrađene 1930 g. i dvije etaže koje su nadograđene 2020 g.Konoba je potpuno renovirana i luksuzno uređena. Sastoji se od velike prostorije koja....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 7.000.000 €, 68000,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, VRBNIK (okolica) - T3 Investicijsko zemljište s dozvolom za kamp Prilika za investitore! Zemljište površine 68000 m², unutar T3 zone, sa projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za kamp 5 * na području općine Vrbnik. Kapacitet kampa: 600 osoba, 200 parcela za kampere,....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 595.000 €, 350,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

KRK, RISIKA - Predivna kuća s 4 apartmana Posredujemo u prodaji predivne kuće s 4 apartmana u blizini mora. Kuća se nalazi u malom mjestu Risika u blizini Vrbnika, te je na 700 metara zračne linije do mora (15 minuta stazom do plaže). Kuća se sastoji od dva jednosobna stana u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Vrbnik - Luksuzna kuća s bazenom u blizini mora Kuća je ukupne površine 150 m2, prostire se na dvije etaže, prizemlje i prvi kat međusobno povezanih sa unutarnjim stubuštem, a smještena je na parceli površine 470m2. U prizemlju se nalazi natkriveni ulaz, hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Apartman, RISIKA, 410.000 €, 100,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom dijelu Vrbnika, na prvom katu moderne stambene novogradnje, smješten je atraktivan apartman ukupne površine 101 m². Raspored prostora obuhvaća prostrani dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, zaseban toalet, spremište te terasu s otvorenim....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 192.000 €, 1831,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: građevinsko zemljište ? Otok Krk, naselje Risika Lokacija: Otok Krk, mjesto Risika Površina: 1.831 m² Namjena: stambena Udaljenost od mora: 1500 m² Prodaje se prostrano građevinsko zemljište od 1.831 m² smješteno u atraktivnoj i mirnoj okolini mjesta Risika na otoku Krku....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 192.000 €, 1831,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, RISIKA ? atraktivno građevinsko zemljište 1.831 m², 1.300 m od plaže Sv. Marak! Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.831 m², smješteno u mirnom i uvijek traženom dijelu mjesta Risika na otoku Krku. Parcela se nalazi unutar građevinske zone te predstavlja izvrsnu priliku....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 250.000 €, 931,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, RISIKA - Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more Na prodaju je građevinski teren u naselju Risika na otoku Krku. Na vrlo atraktivnoj poziciji, sa otvorenim pogledom na more. Zemljište je u nagibu, pravokutnog oblika. Postojeća je pravomoćna građevinska dozvola....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 1.200.000 €, 254,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U srcu otoka Krka, na petnaestak minuta od Rijeke, na korak do Vrbnika i Malinske nalazi se ova kuća. Kako od starine napraviti modernu vilu uz puno ideja i truda pokazuje ovaj objekt. U prizemlju je konoba sa kaminom za druženje, kupaonica, toalet, wellness i teretana. U dvorištu....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 250.000 €, 930,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinski teren u centru sela Risike . U okolini već izgrađene kuće za odmor i obiteljske kuće. Zemljište je na maloj uzvisini te bi iz tog razloga moglo se sa kata vidjeti i more. Postoji građevinska dozvola za 1dio dvojne kuće. Ravan i omeđen spreman za gradnju. Napravljeni iskopi.....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 186.000 €, 120,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STARINE S POGLEDOM NA MORE ? RISIKA, OTOK KRK U mirnom mjestu Risika, na istočnoj obali otoka Krka, prodaje se autentična primorska starina s prekrasnim pogledom na more. Smještena na 280 m² okućnice, kuća se prostire na 100-120 m² kroz tri etaže, s čak pet terasa ? tri s....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 519.000 €, 110,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Risika - Renovirana kamena kuća s bazenom i velikom okućnicom od 1300 m2. Nalazi se u mirnom dijelu otoka Krka. Sastoji se od prizemlja i kata i ima ukupno tri spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog dnevnog boravka s otvorenim kaminom, kuhinje i blagovane. U konobi se nalazi....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 720.000 €, 200,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja kuće ? Vrbnik, Risika Na prodaju je prekrasna kuća ukupne površine 200 m² smještena u mirnom mjestu Risika, Vrbnik, idealna za obiteljski život ili turističko iznajmljivanje. Kuća je raspoređena na tri etaže: Konoba u prizemnom dijelu s izlazom na vrt Prizemlje koje se sastoji....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 467.000 €, 4579,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nudimo Vam zemljište na atraktivnoj lokaciji na otoku Krku udaljeno svega 600 m od jedne od najljepših pješčanih plaža Sv. Marak u Risiki. Polovica terena dio je građevinskog područja naselja Risika dok je druga polovica ostala izvan grđevne zone. Prilaz zemljištu rješen je s gornje....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 680.000 €, 200,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 500.000 €, 180,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Risika, prekrasna samostojeća kamena kuća uređena u autohtonom stilu. Kuća se sastoji od prizemlja u kojem je komforni jednosobni stan sa izlazom na terasu sa roštiljem te prvog kata koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 310.000 €, 60,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK - RISIKA - KUĆA Na otoku Krku, u mjestu Risika, smjestila se dvojna kuća sa zasebnim ulazom i vlastitom okućnicom, koja pruža privatnost i autentičan otočki ambijent. Kuća se nalazi u mirnom, zelenilom okruženom dijelu, idealnom za bijeg od gradske vreve, a s terasa se pruža....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 179.000 €, 1130,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište na izvrsnoj lokaciji. Mogućnost gradnje više stambenih objekata. Odmah pristup s ceste sa nekoliko strana. Struja i voda do samog zemljišta. Zemljište ima svojstvo spomenika kulture, pa je gradnja moguća isključivo uz pridržavanje stila gradnje specifičnog za taj kraj. Ne....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 189.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RISIKA, 189.000 €, 101,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.05.2025 - 199.000 €
30.09.2025 - 210.000 €
05.04.2026 - 195.000 €
12.05.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je vrlo uredna dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Risika, nedaleko od poznate pješčane plaže Sveti Marak ? jedne od rijetkih prirodnih pješčanih plaža na otoku Krku. Kuća je izgrađena početkom 2000-ih i nalazi se na parceli od 298 m². Sastoji se od dvije odvojene stambene....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, 455.000 €, 205,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK- VRBNIK RISIKA Prodaje se kuća sa grijanim bazenom i prostranom okućnicom na prelijepoj lokaciji okruženoj zelenilom. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice. Prvi stan ima prizemlje s hodnikom, kupaonicom i open space dnevnim boravkom s kuhinjom i blagavaonicom, dok unutarnje....

 
 
 
  Zemljište, RISIKA, 170.000 €, 1356,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - OPĆINA VRBNIK - RISIKA LIJEPO GRADJEVINSKO ZEMLJIŠTE OD 1356 m2 U MALOM MJESTU RISIKA NA OTOKU KRKU. U BLIZINI JE POZNATE PLAŽE. TEREN JE ŠUMOVIT. ZEMLJIŠTE IMA PRILAZ SA ASVALTA, STRUJA U NEPOSREDNOJ BLIZINI KAO I PRIKLJUČAK NA VODOVODNU MREŽU. SA KATA BUDUĆE KUĆE ĆE SE....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, Na upit, 364,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća sa lijepo uređenom okućnicom na kojoj se nalazi velika terasa , bazen i jacuzziem. U prizemlju kuće naklazi se konoba ( namjena ugostiteljstvo ) vanjsko stubište za natkrivenu terasu sa koje se ulazi u hodnik te dnevni dio - kuh, blagavaonica i dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, RISIKA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća koja se sastoji od 2 dvojna objekta. Svaki objekat je veličine 150m2 stambenog prostora a u vlasništvo ulazi razmjerni dio terena (acc 370m2)na kojem se nalazi. kompletno namještene i odmah useljive ! PRIZEMLJE- ? Natkriveni ulaz ? Hodnik ? Dnevni boravak....