- nekretnine RASLINA prodaja

  • Za upit "nekretnine raslina prodaja" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 783 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2
    • do 330 m2
    • 330 m2 (prosječna površina)
    • barem 330 m2
    • 400 m2
  •  Po cijeni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosječna cijena)
    • do 100000 eura
    • do 850 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RASLINA, 230.000 €, 1276,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna prilika! Mjesto Raslina pored Šibenika, građevinsko zemljište pored mora za odličnu cijenu od samo 180e/m2! Mirna lokacija, blizu Vodica i Šibenika pruža mogućnost gradnje objekta za privatne svrhe koji pruža mir i odmor za dušu, ali također i objekta za turistički najam....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 210.000 €, 276,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.primosten-nekretnine.hr

Kuća katnica u Raslini, ukupne stambene površine 189 m². Zemljište na kojem se kuća nalaze je veličine 276 m². Kuća se sastoji od prizemlja, prvoga te drugoga kata. Prizemlje se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i dvije spavaće sobe. Prvi kat je potpuno identičan prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 105.000 €, 75,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća s bazenom površine 75 m², smještena na prostranom terenu od 3000 m² u mirnom okruženju nedaleko od Šibenika. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Na okućnici se nalazi bazen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine raslina prodaja'
250.000 €
490.000 €
198.900 €
  Zemljište, RASLINA, 15.000 €, 2475,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište 2.475 m2 u Zatonu - Raslina. Pristup zemljištu autom, teren se nalazi 800m od glavne ceste. Udaljenost od mora 1.5km Vlasništvo uredno. Za dodatne informacije i razgledavanje, slobodno se javite! Interni ID agencije: 1048-1 Atraktivno poljoprivredno....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 330.000 €, 247,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća na izvrsnoj lokaciji u Raslini, u drugom redu do mora i udaljena svega pedesetak metara od plaže. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za spoj stanovanja i poslovnog ulaganja. U prizemlju se nalazi veliki poslovni prostor površine oko 110 m². Jedan njegov....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivno građevinsko zemljište u Raslini ? izuzetna prilika uz Prokljansko jezero! U mirnom i autentičnom dalmatinskom okruženju, u šarmantnom mjestu Raslina, smješteno je ovo iznimno atraktivno građevinsko zemljište površine cca 1.050 m². Parcela pravilnog oblika, s blagim nagibom,....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 105.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 3000 m², smješteno u mirnom području u blizini Šibenika. Na parceli se nalazi uređen prostor za odmor s bazenom dimenzija 8 x 4 metra te objektom koji sadrži dvije sobe, kupaonicu i otvoreni prostor s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, RASLINA, 330.000 €, 247,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poslovni objekt na izvrsnoj lokaciji u Raslini, u drugom redu do mora, udaljen svega pedesetak metara od plaže. U prizemlju se nalazi poslovni prostor površine cca 110 m² koji je ranije bio korišten kao dućan mješovite robe i caffe bar, što potvrđuje njegovu funkcionalnost....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 100.000 € na 90.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RASLINA, 90.000 €, 690,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 100.000 €
25.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM, RASLINA Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika, dimenzija cca 43 m x 11,5 m, ukupne površine cca 690 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji, svega 100 m od Prokljanskog jezera. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 650.000 €, 316,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća na 3 etaže s garažom i velikom okućnicom u mjestu Raslina nedaleko Šibenika, u blizini plaže. Kuća se sastoji od prizemlja unutar kojeg se nalazi i garaža, te komforan trosoban stan s izlazom na veliku terasu. Unutarnjim stepeništem se ide na....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 278.400 €, 1392,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Raslini, 50 m od mora ukupne površine 1392 m2. Zemljište je ravno i pravilnog je oblika, dimenzije cca 32 m x 42 m. Svojom lokacijom i pozicijom u samom centru Rasline pruža razne mogućnosti gradnje. Sva infrastruktura (struja, voda) se nalazi uz....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kamena kuća koja se sastoji od dvije etaže po 40 m² te potkrovlja (galerije) od 40 m2. U prizemlju se nalazi konoba, dok se vanjskim stepenicama dolazi na prvi kat, open space prostor. Na prvom katu postavljen je drveni pod, a iz istog prostora drvenim stepenicama dolazi....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 60.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju građevinska parcela ukupne površine 400 m2 u mjestu Raslina na Prukljanskom jezeru kod Šibenika. Na terenu se nalazi sagrađeno roh bau objekt površine cca 60 m2 koji je trenutno podijeljen u dvije prostorije i pokriven crijepom. Teren je pravilnog oblika, nalazi....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 74.480 €, 931,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište relativno pravilnog oblika. Površine 931 m3, na lokaciji udaljenoj samo 200 m od Prokljanskog jezera nalazi se zemljište za prodaju. Dužine oko 50 m, širine oko 19 m sa infrastrukturom u blizini. Pogled sa zemljišta se pruža na Prokljansko jezero,....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 60.000 €, 48,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju manja, roh bau kuća površine cca 50 m2, prizemnica s potkrovljem u mjestu Raslina na Prukljanskom jezeru kod Šibenika. Objekt je trenutno podijeljen u dvije prostorije i pokriven crijepom. Teren je pravilnog oblika, nalazi se uz pristupni put gdje se nalazi i....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 125.000 €, 1327,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Raslina. Površina je 1327 m2. Pravilnog je oblika, blagog nagiba i ima pogled na more. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, u blizini uređene plaže. Centar mjesta i svi bitni sadržaji su na udaljenosti od 300 metara. Za više informacija molimo....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 278.400 €, 1392,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište smješteno u idiličnom naselju Raslina, uz samu obalu mora. Ova jedinstvena nekretnina nudi brojne mogućnosti za izgradnju objekta prema vašim željama i potrebama, bilo da planirate obiteljsku kuću ili luksuznu vilu za odmor.....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća s dvorištem, ukupne površine cca 300 m2 s 3 stambene jedinice i prekrasnim pogledom na more u mjestu Raslina, okolica Šibenika. Kuća se sastoji od: - podruma površine 50 m2 - prizemlja gdje se namješteni i komforan stan površine 120 m2, a sastoji....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 330.000 €, 247,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Kuća na izvrsnoj lokaciji :::. U centru Rasline nalazi se samostojeća kuća samo 70 metara do mora. Na parceli od 801 m2 raspolaže korisnom površinom od 247 m2. Kuća sadrži prizemlje i kat + pomoćne prostorije. U prizemlju se nalazi ugostiteljski objekt koji nije u funkciji i....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 103.000 € na 115.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RASLINA, 115.000 €, 1030,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 103.000 €
23.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište za gradnju vile , Zaton, 1030 m2, u susjedstvu su nove vile sa bazenimazadnje zemljište moguća je gradnja 3 kućesa bazenom ili 6 apartmana i jedna kuća Mirno okruženje, od centra Zatona u smjeru Rasline098206779 Građevinsko zemljište, Zaton, 1030....

 
 
 
  Zemljište, RASLINA, 62.000 €, 688,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u obalnom mjestu Raslina kod Šibenika. Smješteno uz samu obalu, svega 90 m od plaže, u samom centru mjesta, ovo zemljište idealno je za gradnju stambenog objekta. Zemljište veličine 688 m2 nalazi u građevinskoj zoni naselja, dijelom....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 330.000 €, 351,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, RASLINA, 351 m2 Prodaje se obiteljska kuća, površine 351 m2. Kuća se sastoji od: -PRIZEMLJA površine 180 m2 koji se sastoji od ugostiteljskog objekta (caffe bar) -PRVI KAT površine 136 m2 koji se sastoji od: kupaonice s kadom, 4 sobe, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 590.000 €, 309,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća s 2 komforna stana i garažom, korisne površine 309 m2 blizu plaže. Raslina je malo mjesta na Prokljanskom jezeru, udaljena od grada Šibenika svega 10 km. Ističe se lijepim plažama i mirnim okruženjem što je čini sve više turistički poželjnom....

 
 
 
  Stan, RASLINA, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prizemlje kuće u Raslini s tri stana ukupne površine 120m2. Prizemlje kuće sastoji se od tri stana s odvojenim ulazima. Svakom stanu se pristupa iz dvorišta kuće, koje je pogodno za parkiranje tri vozila. Svaki od tri stana sastoji se od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se duplex kuća na tri etaže po 65 m2 i okućnicom od cca 200m2 u mjestu Raslina. Nalazi se na uz samo more (Prokljansko jezero). Prizemlje je pogodno za stanovanje, dok su kat i potkrovlje u roh-bau stanju. Raspored prostorija omogućuje jednostavno preuređenje u dva zasebna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan