nekretnine RAKOV POTOK prodaja - GoHome
  • nekretnine RAKOV POTOK prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine RAKOV POTOK prodaja

  • Za upit "nekretnine rakov potok prodaja" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 912 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2
    • do 810 m2
    • 810 m2 (prosječna površina)
    • barem 810 m2
    • 970 m2
  •  Po cijeni
    • do 7400 eura
    • do 9200 eura (prosječna cijena)
    • do 11000 eura
    • do 92 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RAKOV POTOK, 32.000 €, 812,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz ponude REMAX centra nekretnina izdvajamo lijepo negrađevinsko zemljište ukupne površine 812 m2 u mjestu Rakov Potok blizu Samobora. Predmetno zemljište nalazi se uz asfaltiranu cestu i pravilnog je oblika. Širina uz cestu je 27 m Duljina s jedne strane je 25 m, a s druge strane....

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 195.000 €, 3230,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2025.,

www.eurovilla.hr

Samobor, Rakov potok, prodaje se građevinsko zemljište od 3230 m2 na mirnoj lokaciji, prometno dobro povezanoj sa Samoborom i Zagrebom.Zamljište je širina 16 do 20 metara te ima pristup sa dvije strane što mu omogućujue gradnju više stambenih jedinica. Komunalna infrastruktura se....

 
 
 
  Kuća, RAKOV POTOK, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja drvenu kuću od 70 m2, građena 2011. godine. Sastoji od dvije etaže od kojih je na prvoj prostrana dnevna soba u kojoj se nalazi veliki kamin, te kupaonica i kuhinja sa blagovaonicom, dok je na katu prostrana spavaća soba. Iza kuće je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine rakov potok prodaja'
159.500 €
73.600 €
260.000 €
  Zemljište, RAKOV POTOK, 148.540 €, 4244,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U prekrasnom naselju Rakov Potok, nedaleko od grada Samobora i samo 10-ak kilometara udaljenog od glavnog grada Zagreba, prodaje se ovo građevinsko zemljište. Ovo iznimno povoljno smješteno zemljište veličine 4244 metara kvadratnih pruža brojne mogućnosti za razvoj i investicije.....

 
 
 
  Kuća, RAKOV POTOK, 165.000 €, 411,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 411 m2 u roh-bau stanju, smještena u mirnom dijelu Samobora, naselje Rakov Potok. Ova prostrana nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju privatnosti, funkcionalnosti i pogodnosti, idealna za obiteljski život ili kao investicija s potencijalom za....

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 220.690 €, 3805,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovačka cesta, Rakov Potok, 3.805,00 m2, 220.690,00 EUR ZEMLJIŠTE PRODAJA, RAKOV POTOK, KARLOVAČKA CESTA, 3805m2. U građevnoj zoni nalazi se cca 1820m2, ostatak je van građevinskog područja. Moguća izgradnja stambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih građevina. Izgrađenost max 30%,....

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 148.540 €, 4244,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zamljište mješovite namjene i približno pola u zoni javno-društvene namjene ukupno veličine 4244 m2 u centru Rakovog Potoka. Mješovita namjena može biti za stanovanje, poslovne i gospodarske te javne i sportsko-rekreacijske sadržaje. Javno-društvena namjena....

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 158.000 €, 1682,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Rakovom Potoku, ukupne površine 1682 m², smješteno u zoni stambene i stambeno-poslovne namjene. Parcela nudi mogućnost gradnje obiteljskih kuća, manjih stambenih zgrada ili stambeno-poslovnog objekta. Postoji opcija parcelacije na više čestica, što....

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 79.999 €, 1385,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište, 150m od glavne ceste, idealno za gradnju obiteljske kuće ili više stambenih jedinica. Kupac NE plaća agencijsku proviziju ni trošak izrade ugovora, predugovora? Građevinsko zemljište: Horvati (Novi Zagreb) 1385m2.

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 99.000 €, 6780,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište u mirnom naselju Rakov Potok, u neposrednoj blizini Samobora, ukupne površine 6.780 m². Od ukupne površine, 1.430 m² nalazi se unutar građevinske zone, dok je 5.350 m² poljoprivredno zemljište ? idealno za voćnjak, hobi-poljoprivredu ili dodatni privatni....

 
 
 
  Zemljište, RAKOV POTOK, 70.000 €, 1772,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište u Rakovom Potoku, na ulazu u Galgovo. Ukupna površina zemljišta je 1172 m2. Širina uz cestu 34 m a dubina 52 , nalazi se na brijegu ali je položaj parcele ravan. Na kraju parcele nalazi se šuma što kupcu omogućuje dodatnu privatnost. Uz cestu prolaze....

 
 
 
  Kuća, RAKOV POTOK, 580.000 €, 179,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predivna kuća moderne gradnje, smještena u prirodnom okruženju Rakovog Potoka. Ova nekretnina nudi savršen balans između udobnosti, luksuza i mira ? idealna za obiteljski život ili kao investicija s turističkim potencijalom za iznajmljivanje. ? Gradnja: Marles Mega Plus (2012.), visok....

 
 
 
  Kuća, RAKOV POTOK, 580.000 €, 232,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, RAKOV POTOK, 580.000 €, 179,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID-15782 Rakov potok Predivna moderna montažna kuća površine 179 m2 na parceli od 1585 m2 sagrađena 2012.g. Smještena je u prirodi, te nudi savršen balans između udobnosti, luksuza i mira, a sve to u okolici Zagreba i Samobora. Idealna je za obiteljski život ili kao....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 180.000 € na 190.000 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RAKOV POTOK, 190.000 €, 360,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 190.000 €
12.03.2026 - 180.000 €
19.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU ? Prostrana kuća s tri etaže i velikom okućnicom, idealna za obiteljski život ili investiciju Na prodaju je samostojeća kuća ukupne bruto površine 360 m², smještena na velikoj i ravnoj parceli površine 2.200 m², u mirnom i zelenom okruženju koje osigurava privatnost, ugodu....

 
 
 
 
+42%

Promjena cijene sa 40.000 € na 56.600 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RAKOV POTOK, 56.600 €, 566,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 40.000 €
19.03.2026 - 56.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Vlasništvo 1/1. Lijepa parcela za graditi kuću. Ako želite pogledati parcelu na Google Street View upišite Okićka cesta 40, Rakov Potok. Nalazi se na samom uglu glavne ceste (Okićka cesta) i sporedne ceste (Cerje) s koje se može napraviti ulaz. Okolo parcele su kuće novije gradnje.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!