- nekretnine MOLVICE prodaja

  • Za upit "nekretnine molvice prodaja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SUPETAR, 1.300.000 €, 240,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja: ** JOSIPA COLNAGO ** 095 37 37 812 Posredujemo u prodaji vrhunske luksuzne vile smještene u mirnom dijelu Supetra na otoku Braču. Ova suvremena rezidencija, pomno dizajnirana do najsitnijeg detalja, prostire se na zemljištu od 480 m,....

 
 
 
  Zemljište, ZAPREŠIĆ, 498.000 €, 12576,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je izuzetno prostrano zemljište od 12.576 m u Hruševcu Kupljenskom, smješteno na jedinstvenoj poziciji s prekrasnim panoramskim pogledom. Ovo zemljište pruža izvanrednu priliku za razvoj obiteljskog gospodarstva, turističkog projekta ili druge poslovne ideje u prirodnom....

 
 
 
  Kuća, VIŠKOVO, 450.000 €, 430,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću površine 430 m2 na Viškovu. Kuća se sastoji od hodnika, dvije kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, osam spavaćih soba, tri kupaonice i apartmana. Kuća ima pripadajuću terasu površine 20 m2 i uređenu okućnicu površine 600 m2. Asfaltirani parking....

 
 
 
  Kuća, UMAG, 1.150.000 €, 600,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.aspectus.com.hr

Umag, prodaje se apartmanska kuća sa 12 stambenih jedinica. Kuća se sastoji od četri studia, veličine 20m2, četri apartmana sa jednom spavaćom sobom,kkuhinja,dnevni boravak,kupaona i terasom. Zatim kuća posjeduje tri apartmana sa dvije spavaće sobe,kuhinja, blagovaona,dnevni boravak,kupaona,....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 279.000 €, 60,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska - prodaja komfornog, namještenog apartmana u prizemlju stambene zgrade, s ukupno 6 stambenih jedinica. Apartman neto površine 60 m2 sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, 3 spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na loggiu (6,59 m2 x 0,75 = 4,94....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 649.000 €, 243,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo modernu vilu s bazenom i uređenom okućnicom na vrlo mirnoj lokaciji. Vila se nalazi u blizini Vodnjana te je ukupne stambene površine 163 m2, a neto površine s terasama 243 m2. Ukupna površina zemljišta iznosi 1001 m2. Villa se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ŽMINJ, 850.000 €, 280,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.aspectus.com.hr

Samostojeća vila smještena na rubu malog i mirnog mjesta svega 25 km od Rovinja. Kuća se nalazi u samom središtu Istre i idealna je polazna točka za brojne izlete. Kuća se nalazi u okruženju zelenila i prekrasne šume koja pruža mogućnosti predivne šetnje ili vožnja biciklom. Kuća....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, 580.000 €, 93,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Omišalj, prodaja, luksuzni apartman u novogradnji modernog dizajna, 100 m od mora! Apartman površine 93 m2 nalazi se na prvom katu urbane vile u izgradnji, s ukupno šest stambenih jedinica, katnosti suteren, prizemlje i prvi kat. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Zemljište, MALINSKA, 350.000 €, 852,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska - prodaja građevinskog zemljišta na odličnoj lokaciji, udaljenog 750 m od mora! Atraktivno građevinsko zemljište površine 852 m2 nalazi se na rubu građevinske zone i pruža prekrasan pogled na more. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini zemljišta. Prema prostornom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVIGRAD, 286.000 €, 95,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad Na samo par minuta vožnje od centra grada Novigrada nalazi se ovaj prostrani poslovni prostor! Poslovni prostor smješten je u prizemlju manje zgrade. Ukupna površina iznosi 95 m2. Sastoji se od sanitarnog čvora, manjeg hodnika i dvije prostorije od kojih je jedna velika....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine prodaja (429179)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,