• GoHome Professional
nekretnine MARIJA GORICA prodaja - GoHome
  • nekretnine MARIJA GORICA prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MARIJA GORICA prodaja

  • Za upit "nekretnine marija gorica prodaja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, VELIKA GORICA, 824.320 €, 5888,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Velika Gorica, Rakarje prostrano zemljište stambene namjene od 5.888 m², pravilnog pravokutnog oblika, idealno za različite projekte zahvaljujući jednostavnom planiranju i mogućnostima oblikovanja prostora. Smješteno je u mirnom dijelu Rakarja, okruženo prirodom i privatnošću.Parcela....

 
 
 
  Zemljište, VELIKA GORICA, 1.082.100 €, 10821,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10.821 m2 (dimenzije cca. 50x200m) koje se nalazi u Velikoj Gorici/Kurilovec u poslovnoj zoni "Meridian 16". *KUPAC NE PLAĆA AGENCIJI PROVIZIJU. Za više informacija i termin razgledavanja kontaktirajte agenciju. Aktual nekretnine Hrgovići....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, 261.905 €, 74,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Trosoban stan na 5. katu stambene zgrade zatvorene površine 70,46 m2 s loggijom 4,40 m2 (3,30 m2) te nenatkrivenim balkonom 4,27 m2 (1,07 m2), ukupne neto površine 74,83 m2.Stan D-56 sastoji se od ulaznog hodnika, 2 kupaonice, 2 spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom te dnevnog boravka.Obvezna....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 315.000 €, 158,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Velika Gorica! Buševec! U mirnom i uređenom naselju Buševec, u blizini Velike Gorice, smještena je ova moderna dvojna kuća u sklopu novog stambenog projekta. Ukupne obračunske površine 158,39 m², kuća je pažljivo osmišljena kako bi pružila maksimalnu funkcionalnost i udobnost za obiteljski....

 
 
 
  Zemljište, VELIKA GORICA, 704.900 €, 3363,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se zemljište površine 3.363 m2 koje se nalazi uz glavnu prometnicu koja povezuje Veliku Goricu i Sisak na rubnom dijelu grada. Prema prostornom planu uređenja, zemljište je kategorizirano kao površina za razvoj izvan naselja sa proizvodno poslovnom namjenom, neizgrađeno/neuređeno.....

 
 
 
  Zemljište, VELIKA GORICA, 49.000 €, 4316,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Velika Gorica, Črnkovec - negrađevinsko zemljište u blizini zračne luke s potencijalom ID CODE: 3-62038 Habitator nekretnine d.o.o. Mob: +385 91 641 0198 Tel: 01/2105-450 E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr remax-centarnekretnina.com .

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, 356.796 €, 104,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Velika Gorica, četverosoban penthouse 104,94 m2 u modernoj i kvalitetnoj stambenoj novogradnji s 91 stambenom jedinicom, na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini križanja Zagrebačke Ulice i Ulice Rudolfa Fizira. Stan A5-3 - četverosoban penthouse na petom katu zatvorene površine....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 € na 199.999 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VELIKA GORICA, 199.999 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 199.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i funkcionalan trosobni stan ukupne površine 67 m2 u mirnom naselju Podbrežnica, nadomak centra Velike Gorice. Stan je pun dnevne svjetlosti te ima lijep, otvoreni pogled na park i zelenilo, što pruža mir i ugodan prostor za život. Sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Centar, 294.508 €, 86,62 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Četverosoban stan površine 86,62 m2 smješten na 3. katu.Stan C3-1 sastoji se od ulaza, hodnika, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, loggije.Velika Gorica, projekt stambene novogradnje namijenjen stalnom stanovanju, koji obuhvaća 91 stambenu jedinicu.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 795.000 €, 460,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.crozilla.com

Velika Gorica, vrlo lijepa i kvalitetno građena obiteljska kuća površine 457 m2, razvedena na četiri etaže.Podrum, koji je u potpunosti uređen i ima četiri zasebne prostorije od kojih je jedna kotlovnica u kojoj se nalaze dva zasebna sustava centralnog grijanja, na gradski plin i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine gorica prodaja (1920)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni