- nekretnine LOPUD prodaja

  • Za upit "nekretnine lopud prodaja" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.109 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 670 m2
    • do 840 m2
    • 840 m2 (prosječna površina)
    • barem 840 m2
    • 1010 m2
  •  Po cijeni
    • do 22000 eura
    • do 27000 eura (prosječna cijena)
    • do 33000 eura
    • do 279 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, LOPUD, 300.000 €, 841,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Otkrijte iznimnu priliku za investiciju na jednom od najljepših elafitskih otoka, Lopudu. Predstavljamo vam atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 841 m², smješteno unutar građevinskog područja naselja, koje nudi neponovljiv potencijal za izgradnju vašeg budućeg doma iz....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 145.000 €, 833,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Na otoku Šipanu, smješteno u blizini bajkovite uvale i povijesnog centra malog mjesta, prodaje se građevinsko zemljište. Građevinsko zemljište nešto je veće od 830 m2. S njim se prodaje i poljoprivredno zemljište površine 517 m2 koje je u postupku prenamjene u građevinsko. Oba zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 734.160 €, 2000,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Lopud građevinsko zemljište površine 3.192 m2 Tražena cijena 230 Eura/m2 ID KOD AGENCIJE: 36 PROGEN trgovina Ovlašteni posrednik Mob: +385 99 22 75 111, +385 98 513 204 Tel: +385 20 358 333 E-mail: info@progen.hr www.progen.hr LOPUD zemljište.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine lopud prodaja'
1.925.000 €
Na upit
92.000 €
  Zemljište, LOPUD, 650.000 €, 6028,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Veliko zemljište na otoku Lopudu kraj Dubrovnika! Prodaje se zemljište na vrlo mirnom području najrazvijenijeg elafitskog otoka Lopuda. Zemljište se prostire na ukupno 6.028 m2 i nalazi se na samo 300 m zračne linije od mora. Na toj prostranoj i iznimno potencijalnoj nekretnini nalazi....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 220.000 €, 1770,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno iz agencijske ponude izdvajamo građevinsko zemljište na otoku Lopudu s prekrasnim pogledom na more! Građevinsko zemljište proteže se na 1770 m2 i ima izvrsnu poziciju, osunčano tijekom cijelog dana, čineći ga idealnim za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor. Otok....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 232.500 €, 775,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo u ekskluzivnoj ponudi agencije, izuzetno atraktivno građevinsko zemljište površine 775 m², smješteno na jednom od najpoželjnijih otoka dubrovačkog arhipelaga ? Lopudu. Parcela se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 300 metara od mora, što omogućuje savršen spoj privatnosti i blizine....

 
 
 
  Kuća, LOPUD, 430.000 €, 150,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća, blizu Dubrovnika, na otoku Lopudu, 400 m od plaže. Do kuće vodi javni put bez stepenica. Kuća se sastoji od dva kata. Na gornjem katu nalaze se četiri sobe, svaka sa svojom kupaonicom, a dostupne su zasebnim vanjskim stubištem. Tri sobe imaju vlastite balkone. Vrlo pogodno za....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 150.000 €, 1960,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na vrlo mirnom području najrazvijenijeg elafitskog otoka Lopuda. Zemljište se prostire na ukupno 1960 m2 i nalazi se na samo 150 m zračne linije od mora. Od ukupne kvadrature zemljišta, građevinskom dijelu pripada 500 m2 u zoni mješovite, pretežito stambene namjene....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 644.490 €, 5859,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz agencijske ponude Libertas Homes na prodaju je zemljište površine 5.859 m² na prekrasnom otoku Lopudu. Otok Lopud poznat je po svojim pješčanim plažama, netaknutoj prirodi i mirnoj atmosferi bez automobila. Dobro je povezan s Dubrovnikom redovitim brodskim linijama tijekom cijele....

 
 
 
  Kuća, LOPUD, 300.000 €, 137,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ruševna kuća u neposrednoj blizini mora, smještena u mirnom dijelu otoka Lopuda. Ukupna površina parcele iznosi 734 m², pružajući izvrsnu priliku za izgradnju objekta po vlastitim željama i potrebama. Otok Lopud je poznat po svojoj netaknutoj prirodi, mirnoj atmosferi i....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 70.000 €, 2421,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ne građevinsko zemljište na otoku Lopudu, jednom od Elafitskih otoka u blizini Dubrovnika. Lopud je otok bez motornog prometa, s dobrom trajektnom vezom s Dubrovnikom, poznat po uvali Šunj i mediteranskom zelenilu. Na slikama katastarskog plana vidljivo je da se radi o dvije....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 347.500 €, 2780,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz agencijske ponude Libertas Homes na prodaju zemljište površine 2.780m2. Zemljište se nalazi na prekrasnom otoku Lopudu, dijelu poznatog Elafitskog arhipelaga. Parcela je osunčana tijekom cijelog dana i nudi prekrasan panoramski pogled na mjesto Lopud i okolnu prirodu. Smještena....

 
 
 
  Zemljište, LOPUD, 298.000 €, 2165,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U našoj ekskluzivnoj ponudi nudimo zemljište na otoku Lopudu, ukupne površine 2.165 m², od čega se približno 1.650 m² nalazi unutar građevinske zone, smješteno na jednoj od najmirnijih lokacija otoka Lopuda. Ovakve prilike na tržištu pojavljuju se izuzetno rijetko, što ovu nekretninu....