• GoHome Professional
nekretnine Kobiljak SESVETE prodaja - GoHome
  • nekretnine Kobiljak SESVETE prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Kobiljak SESVETE prodaja

  • Za upit "nekretnine kobiljak sesvete prodaja" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 2.263 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • parking
    • 1.kat
    • atraktivno
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 248.948 €, 83,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete, trosoban stan u izgradnji is vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, dvije spavaće sobe te prostrane terase i vrta.Ukupna korisna površina stana iznosi 80,17 m².Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 253.701 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Sesvete, četverosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 3 spavaće sobe te 2 natkrivene terase.Ukupna korisna površina stana iznosi 84,85 m2.Stanu dodatno pripada....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 199.223 €, 66,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Sesvete, trosoban stan u izgradnji s vrtom u naselju Kobiljak ? luksuzna novogradnja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 2 spavaće sobe te natkrivene terase.Ukupna korisna površina stana iznosi 66,63 m2.Stanu dodatno pripada jedno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kobiljak sesvete prodaja'
230.349 €
258.754 €
199.223 €
  Kuća, SESVETE, Brestje, 350.000 €, 260,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15839 Zagreb, Sesvete, Kobiljak Samostojeća, prostrana kuća s okućnicom ukupne neto zatvorene površine 267 m, sagrađena 1986. godine, smještena je na parceli površine 521 m na uglu mirne ulice. Sastoji se od tri etaže podruma, visokog prizemlja i kata pri čemu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 149.500 € na 139.900 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SESVETE, Kobiljak, 139.900 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 149.500 €
25.04.2026 - 139.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište smješteno na izvrsnoj lokaciji u Kobiljaku, u Sesvetama. Zemljište se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici, idealnoj za obiteljski život, te obuhvaća površinu od 648 m². Posebna vrijednost ove nekretnine....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 234.000 € na 232.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Kobiljak, 232.000 €, 90,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 190.000 €
16.03.2026 - 230.000 €
18.03.2026 - 218.000 €
02.04.2026 - 272.000 €
08.04.2026 - 234.000 €
15.04.2026 - 233.000 €
22.04.2026 - 235.000 €
25.04.2026 - 232.000 €
15.05.2026 - 234.000 €
17.05.2026 - 232.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VISE INFORMACIJA NA BROJ 095 1980 912 Na prodaju stan u Kobiljaku u Sesvetama, novogradnja. 120 metara od glavne ceste u mirnoj ulici kraj šume. U blizini gradski novi vrtic 800 m,osnovna skola 1 km, zet autobusna stanica 300 m,zeljeznicka stanica 1,3 km,obilaznica 1,6 km trgovacki....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Kobiljak, 600.000 €, 394,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ukupna površina ove prostrane kuće iznosi 394 m2, pružajući vam obilje prostora za život i poslovanje. Smještena na parceli od 855 m2, ova nekretnina također ima potencijal za parcelaciju i izgradnju još jednog stambenog objekta. Podrum ove kuće je rezerviran za proizvodnju pekare,....

 
 
 
  Zemljište, SESVETE, Kobiljak, 179.130 €, 1706,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 1.706 m2 ravne površine. U cijelosti građevinsko zemljište. 105,00 €/m2 Širine 28 metara, dužine 57 metara. Moguća je gradnja objekta do 400 m2, obiteljska kuća ili manju zgradu - prizemlje, kat, potkrovlje. Struja, voda i plin su u ulici. 10 minuta autom do....

 
 
 
  Zemljište, SESVETE, Brestje, 130.000 €, 2094,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Sesvetski Kraljevec, građevinsko zemljište 2094 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Sesvetama (Kobiljak), Kozarićeva ulica ukupne površine 2094 m2, povučeno od glavne ceste. Zemljište se nalazi u blizini Autobusne stanice, spoja na Zagrebačku obilaznicu, te je okruženo luksuznim....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 170.990 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana - Sesvetski Kobiljak, Sesvete Na prodaju je prostrani stan površine 95 m² smješten u Sesvetskom Kobiljaku, uz glavnu cestu (Selska/Kobiljačka), na prvom katu manje stambene zgrade. Stan nudi velik potencijal za adaptaciju i prilagodbu prema vlastitim željama i potrebama.....

 
 
 
  Zemljište, SESVETE, Kobiljak, 360.000 €, 4952,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Sesvetski Kobiljak, ravno zemljište površine 5000m2, ul. P. Zoranića, urbano, svi sadržaji u blizini. M1 lokacijska dozvola. Sve komunalije na cesti. cijena: 360.000 EUR tel. 091/508-3365 Kobiljak, 5000 m2, građevinsko zemljište.

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 247.500 €, 150,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana - Sesvetski Kobiljak, Sesvete Na prodaju je prostrani stan u Sesvetskom Kobiljaku, površine 150 m², smješten uz glavnu cestu (Selska/Kobiljačka) na drugom katu manje stambene zgrade. Ovaj stan nudi veliki potencijal za prilagodbu i adaptaciju prema vlastitim potrebama,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 268.000 €, 76,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u novogradnji, na adresi Kobiljačka cesta 136, Sesvete Zgrada se nalazi u blizini škole, vrtića, crkve, trgovine, autobusa, vlaka, bazena i svih ostalih potrebnih sadržaja. 4 etaže sa unutarnjim stubištem i liftom (prizemlje, prvi kat, drugi kat i uvučeni....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 262.940 €, 74,93 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 135.000 €, 38,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, 38 m2 Prodaje se stan površine 35 m² na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2020. godine i ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od open space prostorije u kojoj je predviđen dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice s WC-om....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 199.223 €, 63,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja BEZ PROVIZIJE ? trosoban stan u novogradnji od ukupno 10 stambenih jedinica, Sesvete, 66,63 m² Na prodaju je moderan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u mirnom obiteljskom dijelu Sesveta ? Sesvetski Kobiljak. Stan se nalazi u suvremenoj stambenoj zgradi s ukupno 4 etaže....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Kobiljak, 350.000 €, 260,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID:15839 Zagreb, Sesvete, Kobiljak Samostojeća, prostrana kuća s okućnicom ukupne neto zatvorene površine 267 m², sagrađena 1986. godine, smještena je na parceli površine 521 m² na uglu mirne ulice. Sastoji se od tri etaže ? podruma, visokog prizemlja i kata ? pri....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 247.500 €, 171,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Kobiljak, Selska cesta, 5s, 171m2 PRODAJA, STAN, SESVETE, Selska cesta, 171m2, stan 4-soban u stambeno-poslovnoj zgradi. Stan ima zatvorenog stambenog prostora 151m2 koji se nalazi na 2. katu, sastoji se od 3 sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, 2 kupaonice....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 430.000 € na 440.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SESVETE, Kobiljak, 440.000 €, 270,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 430.000 €
22.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Kobiljaku ( na 100m Lidl i Zet stanica), kuća ima 270m² te je koncipirana kao 3 stana po 90m² ili može biti jedna cjelina ( ovisno o Vašim željama). Prizemlje(stan 1) uređeno, kat(stan 2) uređeno, visoko potkrovlje( stan 3) roh bau. Kuća ima....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 218.060 €, 59,37 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SESVETE, Kobiljak, 248.648 €, 56,79 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, SESVETE, Kobiljak, 120.000 €, 688,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kobiljaku u Sesvetama s ishođenom projektnom dokumentacijom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za gradnju dvije stambene zgrade. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, ukupne površine 688 m², širine uz cestu približno 17 metara. Parcelirano....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Kobiljak, 249.000 €, 150,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 285.000 €
06.05.2026 - 260.000 €
18.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uredno održavana polovica dvojne kuće izgrađena 2000. godine, koja u naravi čini zaseban i potpuno neovisan stambeni objekt. , ukupne površine 225,99 m², na zemljišnoknjižnoj čestici 5168, ko Sesvetski Kraljevec. Kuća je u naravi dvojni objekt s vlastitim dvorištem, garažom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me