- nekretnine Kanovci prodaja

  • Za upit "nekretnine kanovci prodaja" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.156 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 500 m2
    • do 630 m2
    • 630 m2 (prosječna površina)
    • barem 630 m2
    • 760 m2
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 30000 eura
    • do 252 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 375.000 € na 360.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 375.000 €
08.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ekskluzivan, dizajnerski uređen penthouse smješten u mirnom i prestižnom dijelu Kanovaca. Ova moderna urbana vila novije gradnje s ukupno svega četiri stana pruža visoku razinu privatnosti i kvalitete stanovanja, dok sam stan svojim rasporedom i prostranim terasama nudi....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, Kanovci, 76.900 €, 558,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Kanovci, Vinkovci. Širina uz ulicu: 20 m Dubina: 27,9 m Ukupna površina: 558 m² Parcela pravilnog oblika te pristup svim komunalijama. Vrlo mirna lokacija u elitnom dijelu grada. Pogodna za izgradnju obiteljske kuće prizemnice, katnice ili....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Kanovci, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni penthouse ? Kanovci, 3 sobe, 2 velike terase, novogradnja ? dizajnerski namješten 130 m2 (90 m² + 40 m² terase). Obračunska površina 107 m2. Prodaje se luksuzno uređen penthause u kvalitetnoj novogradnji u elitnom naselju Kanovci. Nalazi se u modernoj urbanoj vili koja je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kanovci prodaja'
1.300.000 €
1.300.000 €
1.300.000 €
  Poslovni prostor, VINKOVCI, Kanovci, 295.000 €, 720,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem halu u Vinkovcima Zalužje prizemlje 360m2 sa izolacijom nutarnjom 10 cm, pločice na podu, Tavan 360m2 građevinska dozvola, industrijska struja 40 kw, visina tavana najniža točka 2,5 m, parking 500 m2?? 098785953 Hala Vinkovci Zalužje 720m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Kanovci, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem 5-sobni stan na dvije etaže + dvorište, kompletno namješten sa svim pripadajućim aparatima. Prostran stan od 150,99m2 smješten u zgradi sa samo dva stana pruža privatnost i mir, u blizini vrtića ,škola, bazena i sportskih terena. Zadnja renovacija 2021. Godine, korišteni....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, Kanovci, 75.600 €, 630,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 630 m² u Kanovcima, naselju u sklopu Vinkovaca u Vukovarsko-srijemskoj županiji. Zemljište je namijenjeno stambenoj gradnji, okruženo već izgrađenim obiteljskim kućama, s asfaltiranom ulicom neposredno uz parcelu. Svi priključci su dostupni - gradski....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 240.000 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KANOVCI LUKSUZAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Planirani završetak radova: kraj 2026. godine Moderni dvosoban stan s pažljivo odabranim materijalima i vrhunskom izvedbom. Prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i izlazom na balkon kroz elegantne podizno-klizne stijene u antracit....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.