• GoHome Professional
nekretnine KVARNERSKI OTOCI prodaja - GoHome
  • nekretnine KVARNERSKI OTOCI prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KVARNERSKI OTOCI prodaja

  • Za upit "nekretnine kvarnerski otoci prodaja" pronađeno 28 106 nekretnina - prosječna cijena 3.263 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VRBNIK, 1.685.000 €, 240,00 m2 cca 7020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2024.,

www.indomio.hr

Ova jedinstvena i moderna villa smještena je na jednom od najljepših otoka na Jadranu u mjestu Vrbnik. Villa je veličine 240 m2 na zemljištu 800 m2. Razvedena je u dvije etaže ( prizemlje i kat ). U prizemlju se nalazi dnevni dio za druženje s obitelji i prijateljima i sastoji se....

 
 
 
  Stan, VRBNIK, 590.000 €, 145,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, VRBNIK - Luksuzni apartman s panoramskim pogledom na more! Sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaone (dvije sobe imaju vlastitu kupaonu), dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, te vešeraja, ukupne površine 145 m2. Velika terasa 38,8 m2 s panoramskim pogledom na more!....

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 450.000 €, 104,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MODERNI VELIKI APARTMAN - MALINSKA - 350M OD MORA Ovaj apartman se nalazi u Malinskoj u neposrednoj blizini plaže, na samo 350 metara. Sasatoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevnog boravka,dvije spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, te još dvije spavće sobe koje djele jednu kupaonicu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kvarnerski otoci prodaja'
487.000 €
1.200.000 €
220.000 €
  Kuća, KRK, 1.800.000 €, 345,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo samostojeću kuću u gradu Krku s predivnim pogledom na more i velikom okućnicom. Zemljište je veličine 806m2, na kojoj se smjestila kuća stambene površine oko 345m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi jedan trosoban i jedan jednosoban stan, dok je na katu....

 
 
 
  Zemljište, MALINSKA, 350.000 €, 852,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska - prodaja građevinskog zemljišta na odličnoj lokaciji, udaljenog 750 m od mora! Atraktivno građevinsko zemljište površine 852 m2 nalazi se na rubu građevinske zone i pruža prekrasan pogled na more. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini zemljišta. Prema prostornom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 179.000 €, 80762,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

9 PARCELA U OKOLICI BELEJA, PRODAJU SE SVE ZAJEDNO. .

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 279.000 €, 60,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska - prodaja komfornog, namještenog apartmana u prizemlju stambene zgrade, s ukupno 6 stambenih jedinica. Apartman neto površine 60 m2 sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, 3 spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na loggiu (6,59 m2 x 0,75 = 4,94....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, 580.000 €, 93,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Omišalj, prodaja, luksuzni apartman u novogradnji modernog dizajna, 100 m od mora! Apartman površine 93 m2 nalazi se na prvom katu urbane vile u izgradnji, s ukupno šest stambenih jedinica, katnosti suteren, prizemlje i prvi kat. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 341,00 m2 cca 5430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se vrhunska apartmanska kuća u Klimnu na otoku Krku, smještena u jednoj od najtraženijih mikrolokacija na sjeveroistočnoj strani otoka Krka, u općini Dobrinj, poznatoj po miru, čistom moru i odlično uređenoj turističkoj infrastrukturi. Ova kuća s apartmanima na prodaju u Klimnu....

 
 
 
  Kuća, OMIŠALJ, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

NJIVICE prodajemo samostojeću modernu vilu. Kuća je površine 400m2 na parceli od 510 m2. 1.kat-90m2 trosobni stan + terasa 30m2 prizemlje- 1.apartman 45m2 jednosobni + terasa20m2 2.apartman 45m2 jednosobni+ terasa 30m2 konoba 50m2+30m2 terasa okućnica je ograđena,kompletno uređena....

 
 
 
  Stan, KRK, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je atraktivan dvosoban apartman površine 57 m², smješten na drugom katu nove stambene zgrade. Apartman se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na prostranu terasu koja pruža prekrasan panoramski pogled na more, dvije udobne spavaće sobe te moderno....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 262.740 €, 13137,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Krk,maslinik sa 300 stabala maslina. Održavani maslinik .

 
 
 
  Zemljište, KRK, 770.000 €, 2903,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Građevinsko zemljište na ekskluzivnoj lokaciji samo 100 m od plaže u neposrednoj blizini sadržaja. Namijenjeno za izgradnju sportsko-rekreativnih sadržaja ukupne površine 2903m2. Ravno i pravilno zemljište. Voda i kanalizacija dovedeni do parcele. Jako dobra i rijetka prilika za investitore....

 
 
 
  Stan, KRK, 515.000 €, 79,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Stan se proteže iz prizemlja na prvi kat. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, blagovaonica i kuhinja koje čine koncept otvorenog prostora, što stvara prostran i povezan ambijent. Prizemlje također....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 468.000 €, 1786,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja građevinskog zemljišta, na odličnoj lokaciji, samo 400 m od mora! Zemljište je pravilnog oblika, površine 1786 m2. Svi priključci se nalaze u neposrednoj blizini, okruženje obiteljskih kuća. Prema prostornom planu, moguća je gradnja građevine na tri etaže (P+2). Minimalna....

 
 
 
  Zemljište, MALINSKA, 230.000 €, 688,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska, prodaja građevinskog terena na mirnoj lokaciji s pogledom na more! Građevinsko zemljište površine 688 m2 nalazi se u okruženju obiteljskih kuća i u blizini potrebne infrastrukture (voda, struja i pristupni put). S kata budućeg objekta pružat će se pogled na more. Prema prostornom....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 435.000 €, 125,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se moderna dvojna kuća u gradnji u Malinskoj na otoku Krku. Kuća stambene površine cca.125 m², proteže se na podrum, prizemlje i kat. Podrum površine 38,62 m² se može urediti po želji. U prizemlju se nalazi hodnik, ostava, toalet, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, VRBNIK, 599.000 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna kuća s četiri stambene jedinice u Vrbniku na otoku Krku! Kuća se sastoji od dva jednosobna stana u prizemlju te jednog dvosobnog stana na prvom katu i jednog dvosobnog stana na drugom katu. Jedan od jednosobnih stanova je u roh bau fazi i potrebna mu je adaptacija.....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 700.000 €, 359,30 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se kuća na Malom Lošinju pogodna za život i iznajmljivanje! Kuća površine 359.30m2 nalazi se na okućnici od 748m2. Podijeljena je na prizemlje i dva kata. Ima čak sedam spavaćih soba i pet kupaonica što ju čini idealnim za iznajmljivanje. Nekretnina je renovirana 2017. godine.....

 
 
 
  Kuća, VRBNIK, 249.000 €, 135,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se dvojna kuća s bazenom u roh bau fazi, na mirnoj lokaciji u okolici Vrbnika na otoku Krku. Kuće površine 135 m2 se proteže na prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, WC-a, hodnika i spremišta, a na prvom katu su tri spavaće sobe i....

 
 
 
  Zemljište, MALINSKA, 350.000 €, 700,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska - prodaja građevinskog zemljišta na odličnoj lokaciji, udaljenog 750 m od mora! Atraktivno građevinsko zemljište površine 700 m2 nalazi se na rubu građevinske zone i pruža prekrasan pogled na more. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini zemljišta. Prema prostornom....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 730.000 €, 89,00 m2 cca 8200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska, prodaja, moderan, luksuzan apartman na elitnoj lokaciji! Apartman je površine 88 m2, nalazi se na prvom katu urbane vile građene 2023. godine. Sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, gostinjskog wc-a, prostranog, open space dnevnog boravka, s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 415.000 €, 100,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska, prodaja, dvoetažni apartman s prekrasnim pogledom na more, na mirnoj lokaciji! Apartman neto površine 100 m2 nalazi se u stambenom objektu s ukupno četiri stambene jedinice, građen 2013. godine. Na prvom katu nalazi se ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se šarmantna kamena kuća u okolici Malinske! Kuća površine 115 m2 proteže kroz prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i velika natkrivena terasa povezana s uređenom okućnicom. Unutarnjim stepenicama dolazi se na kat gdje....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 98.000 €, 1744,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se negrađevinsko zemljište ukupne površine 1744m2 na zapadnoj obali otoka Cresa. Parcele se nalaze prvi i drugi red do mora i lijepe šljunčane plaže. Prednost ovoga poljoprivrednog zemljišta je što ima bijelu pristupnu cestu (makadam). Prilika za ljubitelje netaknute prirode!....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 780.000 €, 108,00 m2 cca 7220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Malinska, namješten moderni apartman na ekskluzivnoj lokaciji. Apartman površine 108 m2, u prizemlju se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje s blagavaonom, dnevnog boravka, kupaone i unutarnjeg stepeništa koje vodi na kat. Na katu se nalaze 3 spavaće sobe i jedna kupaona.....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 165.000 €, 88,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

KUCA U CENTRU GRADA, OKO 40 M OD LUKE I MORA. UREDJENA FASADA, VANJSKA STOLARIJA, KROV, OLUCI. BLIZINA SVIH SADRZAJA. Poštanski ured Restoran Crkva.

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 2.700.000 €, 700,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

KUCA )VILA) I POMOCNA ZGRADA, PRVI RED DO MORA. VISE STAMBENIH JEDINICA, VELIKA OKUCNICA, VELIKI PARKING. VELIKE MOGUCNOSTI U TURIZMU ILI ZA PRIVATNE POTREBE. .

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 115.000 €, 37492,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE NA CRESU, PASNJAK, OKO 1.5 KM OD MORA. .

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 530.000 €, 106000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE, SUMA, GRMLJE, POLJE, KRS. OKO 3 KM OD OSORA PREMA PUNTA KRIZI. OKO 1 KM OD MORA. NA PARCELI IMA OKO 300 STABALA MASLINA. STRUJA I VODA UDALJENI OKO 500 M. .

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 1.500.000 €, 250,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

STROGI CENTAR, KUCA SA DVA POSLOVNA PROSTORA )70 M2) I DVA STANA )JEDAN STAN DVOETAZNI). ADAPTIRANA, BETONSKA MEDJUKATNA KONSTRUKCIJA, BETONSKI KROV, DVIJE TERASE, MALO DVORISTE, 40 M OD MORA. ODVOJENI ULAZI,....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 190.000 €, 62526,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE OKO 2.5 KM JUZNO OD SV. JAKOVA, OKO 260 M OD GLAVNE CESTE I OKO 250 M OD MORA NA ZAPADNOJ STRANI OTOKA LOSINJA .

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 65.000 €, 31969,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

ZEMLJISTE )PASNJAK, SUMA, KRS, OKO 700 M OD GLAVNE CESTE, PRILAZ PJESICE. CIJENA NIJE FIKSNA .

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 45.000 €, 12676,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE )ŠUMA) NA JUGOZAPADNOJ STRANI OTOKA CRESA, OKO 250 M OD MORA .

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 240.000 €, 76850,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

PUNTA KRIŽA - NEURBANIZIRANO ZEMLJISTE, OKO 400 M OD MORA .

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 160.000 €, 19950,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

PUNTA KRIŽA - PARCELA U OBLIKU ISTOSTRANIČNOG TROKUTA, TEREN BLAGO NAKOŠEN, PRILAZ AUTOM / KAMIONOM LOKALNOM CESTOM, PRIKLJUČAK ZA VODU I STRUJU OKO 5 METARA OD ULAZA NA TEREN, POGODNO ZA UZGOJ MASLINA .