- nekretnine KNIN prodaja

  • Za upit "nekretnine knin prodaja" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 932 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 65000 eura
    • do 81000 eura (prosječna cijena)
    • do 97000 eura
    • do 815 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KNIN, 144.000 €, 96,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Poslovni prostor od 96m2 u Kninu :::. Na frekventnoj lokacijiu Kninu nalazi se poslovni prostor površine 96m2. Sastoji se od prednjeg, većeg dijela s dva ulaza, te dvije stražnje prostorije od kojih jedna posjeduje sanitarni čvor. Prostorje u funkciji ali iziskuje ulaganja i....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆE GOLUBIĆ KOD KNINA 130 m + OKUĆNICA 913 m Prodaje se uređena i odmah useljiva obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Golubić, u neposrednoj blizini Knina. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, ali i kao vikendica za odmor u prirodi. Kuća je....

 
 
 
  Zemljište, KNIN, 66.080 €, 944,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište 944m2 u Kninu :::. U širem centru Knina nalazi se građevinsko zemljište 944m2, dimenzija oko 18m x 53m. Smješteno je među već izgrađenim kućama tako da je i sva infrastruktura dostupna. Vlasništvo je uredno. Obilazak nekretnine moguć je uz prethodni dogovor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine knin prodaja'
150.000 €
126.000 €
480.000 €
  Kuća, KNIN, 190.000 €, 230,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana četverosobna obiteljska kuća s potencijalom za udoban obiteljski život i dodatne mogućnosti prilagodbe! Osnovne informacije Površina parcele: 430 m Dvorište: 315 m Površina kuće: Dva kata po 115 m (ukupno 230 m) Garaže: Dvije garaže, idealne za parkiranje ili....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 98.500 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KNIN ? PROSTRANA KUĆA S DVIJE STAMBENE JEDINICE, VISOKIM POTKROVLJEM, GARAŽOM I KONOBOM Na mirnoj lokaciji u Kninu, a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, prodaje se prostrana kuća koja se sastoji od dvije zasebne stambene jedinice, uz dodatni prostor visokog potkrovlja, što....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 90.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Knin, Kninsko polje, kuća za renovaciju, neto korisne površine 204 m². Prodaje se bez namještaja vidljivog na fotografijama.Izgrađena na 2 etaže na parceli od 680 m². Sastoji se od prizemlja u kojem su 2 spavaće sobe, kuhinja s blagovaonicom, boravak te kupaonica. Prvi kat je neuređen....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Prizemnica sa 100m2 u Žagroviću :::. U mjestu Žagrović, nedaleko od Knina, nalazi se samostojeća prizemnica stambene površine 100m2. Od prostorija u kući nalazimo hodnik, kupaonicu, dvije spavaće sobe te kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.06.2024.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća na lijepoj lokaciji u blizini centra Knina na prodaju. Objekt se sastoji od podruma, garaže, prizemlja, kata i potkrovljan te je smješten na lijepom zemljištu na blagoj uzvisini. U prizemlju su smješteni ostava, dnevni dio, blagovaonica i kuhinja koji imaju....

 
 
 
  Stan, KNIN, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Knin - kraljevski grad smješten nedaleko od izvora rijeke Krke, 55 km od Šibenika, na tromeđi Bosne, Like i Dalmacije. Uvijek je bio na križanju važnih putova između unutrašnjosti i mora. Kažu da postoje mjesta i gradovi čija nesvakidašnja ljepota u trenu zarobi srca posjetitelja,....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 72.000 €, 234,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Knin - obiteljska kuća u centru na prodaju Prodaje se višeetažna obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u Kninu, podno Kninske tvrđave. Kuća se prostire na prizemlje, prvi i drugi kat. U prizemlju se nalaze dvije konobe i soba koja se može preurediti u studio. Na prvom katu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 160.000 €, 350,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvojna kuća u Kninu ? Kovačić, u blizini izvora rijeke Krke Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom dijelu naselja Kovačić, u neposrednoj blizini izvora rijeke Krke. Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ? idealna za uređenje motela, hostela ili kao višestambena....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 285.000 €, 100,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća veličine 100m2 na sa pomoćnim objektima 40m2 i 11m2 na prekrasnoj parceli veličine 1600m2 u mjestu Vrpolje u okolici Šibenika. Kuća je prizemnica, legalno izgrađena sa uporabnom dozvolom i sa svim potrebnim komunalnim priključcima. Nalazi se na ravnoj i uređenoj parceli,....

 
 
 
  Stan, KNIN, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

.::: Stan 28 m2 u Kninu :::. U širem centru Knina, na 6. katu zgrade s liftom, prodaje se stan sa 28 m2 stambene površine. Sastoji se od hodnika, manje ostave, spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom. Stanu pripada i drvarnica u suterenu zgrade. Stan je useljiv uz poželjna....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 140.000 €, 91,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Golubić, u mirnom okruženju, nalazi se obiteljska kuća prizemnica sa krovištem koja ima ukupnu korisnu površinu od 91,63 m². Prizemlje kuće ima stambenu površinu od 77,92 m², a sastoji se od ulaza s hodnikom, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, zatvorene terase, kupaonice i tri....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KNIN OKOLICA | MODERNA KATNICA U PRIRODI | VISOKI ROH-BAU | 1000 m2 OKUĆNICE U mirnom i zelenilom okruženom području nadomak izvora rijeke Krke, smještena je moderna katnica koja predstavlja savršen spoj suvremene gradnje, privatnosti i prirodnog ambijenta. Nekretnina se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stambeno-poslovni objekt blizu kninskog centra :::. Uređena kuća u nizu, katnica, nalazi se na parceli 162m2, raspolaže s jednom stambenom jedinicom, garažom i poslovnim prostorom, ukupno 160m2 korisne površine. Kuća je uređena, prostrana i useljiva. U prizemlju se nalaze dvije....

 
 
 
  Stan, KNIN, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani 2,5-sobni stan površine 97,47 m2 smješten u prizemlju u mirnom dijelu Knina. Ova nekretnina predstavlja izvrstan odabir za sve koji traže udoban dom na atraktivnoj lokaciji blizu prirode. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe te dodatnog dnevnog boravka, pružajući....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 380.000 €, 428,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevina izgrađena u kamenom rasporedu površine 267 m plus 161 m podruma. Ukupna površina je 428 m i nalazi se na parceli od 5603 m. Zbog bogate i bujne vegetacije i specifične klime ova kuća bi bila idealna kao rehabilitacijski centar, skrbnički dom ili hostel posebno namijenjen....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 € na 105.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KNIN, 105.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 119.000 €
22.02.2026 - 110.000 €
01.03.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Knin, Mala Polača, kamena kuća na prodaju. Nalazi se na parceli veličine 1173 m2. Kuća je dimenzija 9x10m. Sastoji se od uređenog prizemlja i neuređenog kata. Prizemlje: -3 sobe -kuhinja -kupaonica -balkon Struja i voda su u kući(hidrofor). Septička jama. Grijanje je na peć na pelete.....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 115.000 €, 246,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

"U Biskupiji, svega 15-ak minuta vožnje udaljenoj od centra Knina, prodaje se obiteljska kuća s dva stana i podrumom na zemljištu od 560 m². Ako ste u potrazi za kućom u mirnom, seoskom okruženju, a opet u blizini grada ovo je prava prilika za vas. Kuća površine 246 m² se sastoji....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 45.000 € na 37.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KNIN, 37.000 €, 120,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 45.000 €
10.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Stara kamena kuća za renovaciju u okolici Knina velika parcela i mirna lokacija Prodaje se autentična stara kamena kuća smještena u mirnom zaseoku u okolici Knina, idealna za sve koji traže bijeg od gradske vreve ili žele ulaganje u seoski turizam. Kuća je u nizu i sastoji....

 
 
 
  Zemljište, KNIN, 253.855 €, 7253,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo zemljište u građevinskoj zoni grada Knina , zemljište se nalazi između Srednje škole Knin i Opće Bolnice Knin, udaljeno 10 minuta hoda od centra grada, površina zemljišta je 7253m2 , i ima pristup s dvije asfaltirane ulice , sva infrastruktura se nalazi na zemljištu (struja....

 
 
 
  Stan, KNIN, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj poziciji u srcu grada, na svega nekoliko minuta hoda od škole, vrtića, doma zdravlja i pošte. U blizini su također i željeznički i autobusni kolodvor. Idealno za obitelj, s vrlo mirnim susjedstvom koje pruža spokojan život u centru grada. Stan ima puno....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Uređena kuća s pomoćnim objektima ? Polača kod Knina (1173 m2 okućnice) Prodaje se uređena kuća za život površine 90 m2, smještena u mirnom i zelenilom okruženom mjestu Polača kod Knina, na ukupnoj površini od 1173 m2. Nekretnina se sastoji od glavnog stambenog objekta te više pomoćnih....

 
 
 
  Stan, KNIN, 94.900 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Knin, Kralja Tomislava (kod crvenih zgrada), stan 87m2 s parkingom i ostavom u vlasništvu, prodajem povoljno. Stan je u naravi 4-sobni, nalazi se na donjoj etaži zgrade otvoren na tri strane istok-jug-zapad s prelijepim panoramskim pogledom od Dinare do tvrđave. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovni objekt u centru Knina, Zvonimirova 17, U prizemlju se nalaze dva poslovna prostora - lokala , infrastrukturno opremljena. Na prvom i drugom katu su po dva stambena prostora , a treci kat - mansarda nije izrađen ( raspolaže korisnom površinom od 145 m2 )....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 175.000 €, 274,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuca ukupne povrsine 274 m² na dvije etaze. Prizemlje sadrzi: ? garazu ? poslovni prostor, pogodan za razlicite djelatnosti ili kao dodatni izvor prihoda Kat (stambeni dio) sadrzi: ? 4 spavace sobe ? dnevni boravak i kuhinju ? kupatilo ? poseban WC Kuca je uknjizena kao....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 420.000 € na 370.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KNIN, 370.000 €, 280,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 420.000 €
15.05.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU: Stambeno-poslovna nekretnina u centru Knina ? 4-sobni stan + 2 poslovna prostora! Prodaje se stambeno-poslovna nekretnina na izvrsnoj lokaciji u samom centru Knina, idealna za obitelni život, pokretanje vlastitog posla ili investiciju u turizam i najam. LOKACIJA: Strogi....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 105.000 €, 180,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Dvojna kuća u Kninu :::. Dvojna kuća na vrlo dobroj lokaciji u Kninu, sastoji se od prizemlja s garažom, 1. kata i tavana, na ograđenom zemljištu veličine 320m2. Prizemlje s garažom od 40m2 koristilo se kao poslovni prostor a može se i preurediti u još jedan stan. Na 1. katu....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 115.000 € na 98.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KNIN, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 127.000 €
08.02.2026 - 125.000 €
18.02.2026 - 115.000 €
25.04.2026 - 98.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća je vlasništvo 1/1, ne treba plaćati nikakve dodatne naknade za npr.dovod struje vode Nalazi se u mirnom dijelu grada ispod Spasa. Sagrađena je od sedre 1968., polovično renovirana 2015., novi krov, kupatilo sa WC-om, pvc stolarija, novi plafon, voda i vodovodne cijevi Kuća:....

 
 
 
  Zemljište, KNIN, 90.000 €, 2882,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ? 3.000 m² s pristupnim putem, izvrsna lokacija! Na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 3.000 m², pravilnog oblika, smješteno na mirnoj lokaciji u ulici nasuprot "Kninjanke". Zemljište je nedavno prenamijenjeno iz vinograda u građevinsko,....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 98.000 €, 210,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem obiteljsku kuću u Kninu. Kuća se nalazi u mirnom dijelu na jako dobroj lokaciji svega 5 min autom od centra grada. Sastoji se od prizemlja 90 m2 sa garažom 30m2 i sprat 120m2. U prizemlju je uključeno: dnevni boravak i kuhinja tri sobe i kupaonica sa wc (stan je u nezavršenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, KNIN, 144.000 €, 96,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Poslovni prostor od 96m2 u Kninu :::. Na frekventnoj lokaciji u Kninu nalazi se poslovni prostor površine 96m2. Sastoji se od prednjeg, većeg dijela s dva ulaza, te dvije stražnje prostorije od kojih jedna posjeduje sanitarni čvor. Prostor je u funkciji ali iziskuje ulaganja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KNIN, 25.000 €, 21,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

.::: Poslovni prostor u Kninu :::. Nedaleko centra Knina nalazi se prizemni poslovni prostor ukupne površine 21m2. Prostor se sastoji od jedne velike prostorije i sanitarnog čvora. Ima zasebno brojilo struje i vode, a ispred zgrade ima dovoljno mjesta za dostavna vozila. Napomena:....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća koja sadrži poslovni prostor ukupne površine 340 m² u Kninu, na prostoru se nalazi STAN površine 40m2. U sportskom dijelu grada, u blizini nogometnog i teniskog igrališta. Prostor je pravokutnog oblika (cca 39 m x 9 m), što omogućuje razne namjene ovisno o potrebama....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 149.000 € na 145.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KNIN, 145.000 €, 125,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 149.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Kninu, naselje Kovačić. Kuća ima 125 kvadrata plus dvorište 473 kvadrata. Sastoji se od ulaznog hodnika,podruma, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom i wc a. U dvorištu kuće nalazi se konoba sa roštiljem. Na kući je 2020.g postavljen novi krov....

 
 
 
  Kuća, KNIN, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2024.,

www.terradalmatica.hr

? Podrum, Spremište, Parking.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.