- nekretnine KAPRIJE prodaja

  • Za upit "nekretnine kaprije prodaja" pronađeno 41 nekretnina - prosječna cijena 1.250 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 1.kat
    • za adaptaciju
    • moderan
    • samostojeća
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica .

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam.Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 158,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prekrasnom otoku Kapriju, jednom od najmirnijih i najautentičnijih dijelova šibenskog arhipelaga, prodaje se useljiva kuća koja spaja mediteransku tradiciju, privatnost i osjećaj pravog odmora. Smještena je u zelenilu, svega 100 metara od mora, s prvim susjedima udaljenima oko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kaprije prodaja'
73.000 €
76.320 €
180.000 €
  Kuća, KAPRIJE, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2023.,

www.terradalmatica.hr

Na otoku Kaprije se prodaje kuća na tri etaže s predivnim pogledom na more. Nalazi se na udaljenosti manjoj od 100 metara od mora . Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 180 m², a sagrađena je na zemljištu veličine 504 m². Namješten, Roštilj, Spremište, Terasa, Garaža.

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 39.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljšte na otoku Kaprije. Zemljšte je udaljeno 60m od mora. Na zemljištu je sada maslinik. Građevinsko zemljište, Kaprije, 360 m2.

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 118.000 €, 1820,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na sjeverno - istočnoj strani otoka Kaprije, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1820 m². Smješteno je u prvom redu do mora, u jednoj od najmirnijih i najsigurnijih uvala na otoku. Na zemljištu se nalazi mala kućica površine 35 m2. Za više informacija obratite se agentu.....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 195.000 €, 19555,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na južnoj strani otoka Kaprije, u povijesnom zaselku Remetić, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 19.555 m² smješteno u prvom redu do mora, u jednoj od najmirnijih i najsigurnijih prirodnih luka na otoku. .

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 74.000 €, 7395,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 7.395 m2 na otoku Kaprije. Poljoprivredno zemljište, Kaprije, 7395 m2.

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KAPRIJE PREKRSANA KUĆA NA SAMOM MORU 110 M2 Kaprije je mali otok površine 7,11 kilometara kvadratnih, a nalazi oko 15 km jugozapadno od Šibenika. Nazvan je po mediteranskoj biljci kapara, čiji pupoljci služe kao začin. Jedino naselje na otoku također se zove Kaprije, a okružuju ga....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 175.000 €, 2617,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na otoku Kaprije, mjesto Kaprije, udaljeno 70m od mora površine 2617 m2.Zemljište ima izlaz na prekrasnu uređenu plažu, s kojeg se pruža prekrasan pogled na otoke Kornate. Mirna lokacija pogodna za izgradnju obiteljske kuće ili vile. Pristup....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAPRIJE, 1.300.000 €, 570,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ugostiteljski objekat koji se nalazi na otoku Kaprije, u prekrasnoj uvali s čistim morem i netaknutom prirodom. U prizemlju objekta nalazi se restoran sa kapacitetom za sto ljudi, velika terasa sa 100 sjedećih mjesta. Na katu se nalaze 3 studio apartmana i četiri sobe.....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Na otoku Kapriju, u neposrednoj blizini mora, prodaje se održavana i potpuno namještena kuća ukupne površine cca 130 m², izgrađena na parceli od 226 m². Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice koje zajedno čine idealnu kombinaciju privatnosti i prostranosti, savršenu za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na otoku Kapriju ? 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m² Površina zemljišta: 500 m² Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 54.000 €, 1032,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji prekrasnog poljoprivrednog zemljišta na sjevernoj strani otoka Kakna. Zemljište je površine 1.032 m2 i na njemu se nalazi mali maslinjak sa 14 stabala, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove lokacije. Sa parcele se prostire prekrasan pogled na more,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća na Kapriju, samo 100 m od mora. Na maloj uzvisini, s pogledom na more, i parceli površine 226 m2, nalazi se odmah useljiva kuća s dva stana. Na prizemnoj etaži se u jednom dijelu nalazi spavaća soba i kupaonica s terasom ispred, a u drugom dijelu kuhinja i dnevni boravak....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 80.000 €, 942,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Zemljište s građevinskom dozvolom na Kapriju :::. Građevinsko zemljište od 942m2 nalazi se na otoku Kapriju. Parcela ima prilazni put i nalazi se na brdu s prekrasnim južnim pogledom na more koje je samo 220 metara udaljeno. Teren je strm a parcela ima pravilan oblik. Obilazak....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 76.320 €, 636,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Sunčan položaj :::. Na povišenoj lokaciji iznad centra, samo 150m do mora, nalazi se građevinsko zemljište površine 636 m2. Zemljište se nalazi na južnoj strani otoka, na blago strmom terenu s lijepim pogledom na uvalu i more. Ima asfaltiran pristupni put (dobro dostupno građevinskim....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 327.000 €, 10900,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem poljoprivredno zemljište površine 10.900 m² smješteno na otoku Kaprije, u uvali Remetić. Parcela je pod maslinama, a na njoj se nalazi i bunja (tradicijska kamena građevina). Lokacija je u uvali Remetić, na južnom dijelu otoka Kaprije. Otok Kaprije pripada šibenskom arhipelagu....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 350.000 €, 146,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na mirnom otoku Kapriju, prvi red do mora. Kuća ima veliki potencijal jer se nalazi na predivnom Kapriju koji je idealan otok za bijeg od gradske vreve. Smješten na središnjem dijelu šibenskog arhipelaga, Kaprije ima 7,11 km2 i nazvan je po mediteranskoj biljici....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Predivna kuća sa 4 app na otoku Kapriju :::. Na izvrsnoj lokaciji na otoku Kaprije u 3. redu do mora smještena je prekrasna samostojeća kuća. Nalazi se samo 50 metara do plaže i 450 metara do pristaništa u centru mjesta a 300m do novog pristaništa. Na parceli od 504 m2 kuća raspolaže....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dvije jedinice, 100m od mora Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica Na parceli od 226 m² nalaze se dvije jedinice, koje zajedno čine idealan omjer otvorenog i zatvorenog prostora. Prva kuća sastoji se od kuhinje i dnevnog boravaka s izlazom na natkrivenu terasu okruženu....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 219.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna kamena kuća površine 120 m2 s pogledom na more i arhipelag te prekrasnom okućnicom od 450 m². Smještena na idiličnoj lokaciji otoka Kaprije u Šibenskom arhipelagu, južna Hrvatska, samo 2-3 minute hoda od centra mjesta, trgovine, caffe bara restorana i trajektnog....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 54.360 €, 453,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, građevinsko zemljište, otok Kaprije, 453 m2 Kaprije je otok u središnjem dijelu šibenskog otočja. Smješten je oko 15 kilometara jugozapadno od Šibenika . Jedino naselje na otoku također se naziva Kaprije, a okružuju ga brežuljci od kojih je najviši Velika glavica (129 m).....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 84.900 €, 1874,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je parcela 400m od mora sa pogledom na more. Zemlja.

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 164.900 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuća ima ukupnu površinu od cca 95 m2, a sastoji se od prizemlja i potkrovlja, a što omogućuje uređenje prema vlastitim željama. Dvorište površine 65 m2 pruža prekrasan pogled na more i idealno je za opuštanje u mirnom otočnom....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 188.000 €, 2689,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredna površina na prodaju smještena je u okolici Šibenika, na otoku Kaprije. Ova zemljišna parcela nudi jedinstvenu priliku za ulaganje u mirnom otočnom okruženju, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i blizini Šibenika. Lokacija na Kapriju pruža pogodnosti otočkog života,....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 120.000 €, 2347,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 2.347 m2 na otoku Kaprije. Poljoprivredno zemljište, Kaprije, 2347 m2.

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 76.320 €, 636,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Kaprije, građevinsko zemljište, 636 m2 Građevinsko zemljište 636 m² ? Kaprije Na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 636 m², sastavljeno od više čestica. Smješteno je na atraktivnoj lokaciji, samo 120 metara od mora i centra Kaprija. Pristupni put vodi direktno do....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 210.000 €, 150,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom, prekrasnom otoku Kapriju prodaje se kamena katnica površine 150 m2, neposredno uz more. Prvi red do mora, nalazi se kuća s dva stana i vanjskim stubištem, pogodna za renovaciju. Tlocrtne površine 75 m2, svaki stan ostavlja mogućnost renovacije po vlastitim željama. Idealna....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 45.300 €, 453,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika na Kapriju. 150 m od mora i pristaništa broda, te na uzvisini s predivnim pogledom na more. Parcela širine oko 8 m a duljine 50 m. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Agencijska provizija: 3% od postignute kupoprodajne cijene + PDV....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s tri odvojene cjeline na Kapriju ? pogled na more Lokacija: otok Kaprije (Šibenski arhipelag) Udaljenost do mora: oko 60 metara Ukupna površina kuće: 180 m² Parcela: 500 m² Na atraktivnoj i tihoj lokaciji smjestila se ova kuća koja se proteže kroz tri razine i nudi otvoren pogled....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 70.000 €, 657,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, otok Kaprije, posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 657 m2. Parcela ima pristup na cestu. Okvirne dimenzije parcele su 18m x 37 m. Sva potrebna infrastruktura nalazi se odmah uz zemljište. Udaljenost od mora je 240 m, a od pristaništa 420m. Kaprije je otok....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno namještena samostojeća kuća na otoku Kapriju smještena na parceli od 226 m², južno orijentirana pa je osvijetljena cijeli dan i samo 100 m udaljena od mora. Kuća je spojena na vodovod, ima vlastitu gusternu i septičku jamu, dok su prozori PVC. Vlasništvo je uredno,....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 73.300 €, 611,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prekrasnom otoku Kaprije prodaje se građevinsko zemljište od 611 m2 Parcela je udaljena od mora 80m i u zoni je ugostiteljsko turističko tako da može bit i stambeno i poslovno. Kaprije je otok koji garantira mir i tišinu jer se na otoku ne koriste automobili već se dođe iz Šibenika....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 380.000 €, 166,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 166 m2 na otoku Kapriju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja i nalazi se na zemljištu površine 420 m2. Posjeduje priključke struje, vode i telefona, ima i vlastitu gusternu za vodu, a odvodnja je spojena na septičku jamu. U prizemlju....

 
 
 
  Apartman, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam. Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 550.000 €, 124,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Mediteranska vila na otoku Kaprije :::. Na slikovitom otoku Kaprije, na lijepoj i mirnoj lokaciji, prodaje se samostojeća mediteranska vila koja nudi 124m2 korisne površine. Kuća sadrži suteren i prizemlje a nalazi se na prostranoj parceli od 953m2 koju krasi pregršt bilja. U....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, Na upit, 580,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.06.2025.,

www.terradalmatica.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine približno 580 m², smješteno na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Kapriju, dijelu šibenskog arhipelaga. Teren je dijelom ograđen i nalazi se na svega 90 metara od mora i samog centra mjesta, što ga čini idealnim za gradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, Na upit, 21172,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 38)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine